DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

C Zvezda-Javor
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 01 Nov 2005 21:57    Post subject: Reply with quote

Pa ladno im je na istoku, prehladice guzu... Rolling Eyes

Mislim....vi pricate kao da ono sto se na forumu dogovori to pixi realizuje u stvarnosti.....cemu suplja...
Back to top
View user's profile Send private message
NYC
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2002
Posts: 208
Location: NYC, USA

PostPosted: 02 Nov 2005 02:10    Post subject: Reply with quote

Једно подсећање (бај д веј, шта кажете на ћирилицу?!):

Крајем 1970их-почетком 1980их, колико се сећам, сви клинци до одређене године старости/младости - су имали бесплатан уфур на ЈУГ на готово свим домаћим утакмицама. Наравно, то није важило за веће мечеве, као што су били дербији и окршаји велике четворке, али више сам него сигуран да су на све мање текме могли да улазе џабе! Тада је уобичајен аранжман био да, рецимо, Ћале отпрати сина (и друштво!) на Југ, а он оде, са маторцима, да гледа текму са
Запада. На крају би се опет нашли и све је тако на крају било - супер!
Добро се сећам, небројено пута смо се моји ортаци и ја зезали на рачун клинаца који су имали обичај да се већи део текме јурцају и играју шуге по полупразном Југу него што су озбиљно пратили дешавања на терену!... Rolling Eyes
Поводом овога, ја се и сам већ неко време носим мишљу да отворим тему на форуму где бих питао да ли међу садашњим активним Делијама има некога ко је можда и био међу тим клинцима тамо неке давне 1980.те, рецимо!!?
И ако има 'чега се највише сећа? Да ли су те утакмице биле пресудне да се човеку развије искрена љубав и оданост према Звезди!?
Хајде, јавите се! Било би супер да и од вас чујемо коју.
Моје лично мишљење је да данашња реприза ове, дакле већ виђене варијанте, била прави потез.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

View previous topic :: View next topic
Page 10 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop