DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Распоред 2013/2014
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 89, 90, 91, 92, 93  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
MrRSB
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 369

PostPosted: 01 Jun 2014 20:46    Post subject: Reply with quote

http://www.youtube.com/watch?v=zMdtIfW8g48
Back to top
View user's profile Send private message
ЛЕЦЗ1991
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Sep 2010
Posts: 8
Location: Лесковац

PostPosted: 01 Jun 2014 23:26    Post subject: Reply with quote

Полуфинале Купа Србије у рукомету (Ниш): Црвена звезда - Раднички Крагујевац



Сутра се од 18:00ч у финалу састајемо са домаћином завршног турнира, нишким Железничаром. ЈУЖНА СРБИЈО, БУДИ СЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 02 Jun 2014 07:48    Post subject: Reply with quote

у ФК се нажалост наставља по старом

http://www.mozzartsport.com/vesti/mijailovic-upozorava-celnike-zvezde-ako-nastavite-da-nas-tretirate-kao-smece-svi-cemo-raskinuti-ugovore/77566
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 02 Jun 2014 09:20    Post subject: Reply with quote

Свака част Мијаиловићу,указао је на оно што је видљиво и то јако.

Читам око лиценце и сад зову из неког медија Тончева и Човића да питају докле се стигло и они кажу зовите Кокезу он је најупућенији,зову Кокезу нађу га на пропутовању у Аустрији и он каже немам ја везе са тим зовите Џајића и Зечевића они су најупућенији.

Намештају једне друге,беже од одговорности...све ми је било јасно кад се током прославе титуле против Офке у директном преносу није нацртао ни председник,ни тренер него потпреседник Кокеза који је давао изјаву као да је он најзаслужнији и једини заслужан.

Срамота у сваком случају.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13180

PostPosted: 02 Jun 2014 09:31    Post subject: Reply with quote

Нека добро размисле какве ће последице да има оваква прича...нисам ја,он је...и нека не мисле да се играју са оних 50000 људи од пре неки дан!
Боље да изађу заједно и кажу нешто ако већ има шта да се каже...ово дељење ће да доведе до ствари које никако њима првима неће одговарати.Колико год свако од њих имао тужну причу...
ЗВЕЗДА ЈЕ ЈЕДИНО ПРАВА КАДА ИГРА У ЕВРОПИ!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
п дубаи
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 941
Location: Догодине на Газиместану!

PostPosted: 02 Jun 2014 17:12    Post subject: Reply with quote

shomi wrote:
Свака част Мијаиловићу,указао је на оно што је видљиво и то јако.


Све и да је тако, јако је ружно износити овакве ствари у медијима и то на овако бахат начин на који он то ради, са претњама неким и слично. Ти проблеми се решавају унутар клуба, а не у новинама. Овакви иступи само могу да штете клубу.

Једино што знам је, да ако се не дај боже деси да не добијемо ту лиценцу за европу, некоме треба јебати матер
Back to top
View user's profile Send private message
макарије
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Aug 2012
Posts: 206

PostPosted: 02 Jun 2014 17:46    Post subject: Reply with quote

Браво за њега и за то што је рекао ,шта има да штети ...као не знају људи у каквом смо проблему .Узели су титулу и сад је ред да им неко нешто каже а не ко пичке да се сакривају .
Мислиш да нису пробали другачије али кад их нико не јебе онда је човек прсо и рекао шта има ,чисто због нас да их ми не гледамо као јајаре кад се покупе и оду .
Back to top
View user's profile Send private message
мунгос
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Oct 2012
Posts: 18
Location: ту

PostPosted: 02 Jun 2014 17:59    Post subject: Reply with quote

[/quote]

Ти проблеми се решавају унутар клуба, а не у новинама. Овакви иступи само могу да штете клубу.
[/quote]

...али нема ко да решава унутар клуба...видиш колико нам је моћна управа,нигде их нема...еј бре људи,постоји велика могућност да не заиграмо европу,а њих нема нигде...те питај овога,те овај нема с тим ништа,те онај...Велика срамота! И треба да се износи ово у јавност,да се види и чује ко нам седи у управи...немојте да заборавите ону пријатељску са пролетером и ону чувену Бајкову торту...срам их бре више било!Доста је било ћутања...они и играју на ту карту!
_________________
терзићу,марш у пичку материну из Звезде!!!
Back to top
View user's profile Send private message
rodjen1972
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Aug 2012
Posts: 25

PostPosted: 02 Jun 2014 18:13    Post subject: Reply with quote

http://www.mozzartsport.com/vesti/mijailovic-upozorava-celnike-zvezde-ako-nastavite-da-nas-tretirate-kao-smece-svi-cemo-raskinuti-ugovore/77566[/quote]

Овакве ствари МОРАЈУ да се решавају унутар клуба.Зар није мало безвезе да се даје оваква изјава(не казем да играчи нису у праву)дан,два,три...пре те фамозне одлуке о лиценци...?На крају,зар се није већина њих клела да неће да тужи клуб...?
Back to top
View user's profile Send private message
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 02 Jun 2014 18:14    Post subject: Reply with quote

п дубаи wrote:
shomi wrote:
Свака част Мијаиловићу,указао је на оно што је видљиво и то јако.


Све и да је тако, јако је ружно износити овакве ствари у медијима и то на овако бахат начин на који он то ради, са претњама неким и слично. Ти проблеми се решавају унутар клуба, а не у новинама. Овакви иступи само могу да штете клубу.

Једино што знам је, да ако се не дај боже деси да не добијемо ту лиценцу за европу, некоме треба јебати матер


можда и боље тако него све под тепих па да се ћути, а проблеми се гомилају и да трунемо изнутра па одједном дуг 100 милиона... ситуација ни мало наивна, за плакање...сад из овог угла мислим да би вечина пристала да смо пре 5,6..година прогласили банкрот па од 0 (нуле).... сад овако да се вадимо дај боже да играмо ту европу чисто да врате неке дугове и дају плате играчима
Back to top
View user's profile Send private message
макарије
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Aug 2012
Posts: 206

PostPosted: 02 Jun 2014 18:25    Post subject: Reply with quote

rodjen1972 wrote:
На крају,зар се није већина њих клела да неће да тужи клуб...?


Хоћеш да кажеш да су опет они криви ? Остали су до краја сезоне да одиграју без пара јер су се они тако у свлачионици договорили и рекли да неће нико тражити раскид и сад су опет они криви ?
Можда и неће тужити клуб ,могу и да опросте лову али довољно да траже раскид уговора зато што не примају плате и да оду сви комплет а хтели су да остану и направе нешто али их неко јебе намерно очигледно .
Back to top
View user's profile Send private message
п дубаи
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 941
Location: Догодине на Газиместану!

PostPosted: 02 Jun 2014 18:34    Post subject: Reply with quote

мунгос wrote:


...али нема ко да решава унутар клуба...[/quote]

А хоћемо их решити ти и ја? Зашто јавност да слуша његове претње, шта то постиже, као сад ће неко напрасно да се опамети? Свако ко је имало упућен у дешавања у клубу зна да је ситуација тешка и зна да су играчи незадовољни, не треба нико да ти црта то, поготово не на овако хистеричан начин. Хоћеш да претиш одласком свих играча? Кукаш да немаш за шампон? Код Џаје у канцеларију па прети и хистериши, а ако ипак пукне и оде у курац до јавности ће свакако стићи цела прича.
Нису неки Мијаиловић и Милијаш изнад Звезде да се овако понашају због, реално, неисплаћених зарада па макар 100 титула освојили.
Back to top
View user's profile Send private message
ultras simpatizer
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 May 2014
Posts: 8

PostPosted: 02 Jun 2014 18:42    Post subject: Reply with quote

да се не лажемо,да су имали где да оду отишли би,остали су овде да би играли и да би се на лето продали
из ове генерације нећу жалити никога.сетите се оне сезоне кад је дошао Пижон,ако се не варам цео тим је промењен,из претходне сезоне је остао само један играч па смо били први све док га нису сменили,а после сви знамо шта се дешавало
можда могу неке клинце да купе овим изјавама,мене од 35 година,који знам и лично неке од њих а неке само виђам по кафанама ,не могу.

ове глупе изјаве "имамо породице и живимо од овога" нека продају малој деци,већина нас ради за 300-400е па издржавамо породице и још стижемо и њих да испратимо по гостовањима.хоће да ме убеди неко од њих да не може да преживи са 2,3,5,10 000е е кад их прими на 3,4 месеца? а о зарађеном новцу оних који су играли преко да не говоримо,то су цифре које ми за цео живот не зарадимо

више ме занима шта ће управа да уради са лиценцом него где ће следеће созоне да игра alco crew
Back to top
View user's profile Send private message
макарије
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Aug 2012
Posts: 206

PostPosted: 02 Jun 2014 19:04    Post subject: Reply with quote

Симпаизер то што ти пишеш то смо сви писали онда кад смо им скидали дресове због не залагања али сада мислим да ниси у праву и да није у реду од управе овакво понашање према њима .
То је моје мишљење и тотално сам на њиховој страни ,какви год да су твоји су ,ред је да им кажеш браво људи изгурали сте сезону ...ти ми требаш ти ми не требаш ,тебе продајемо ...а не овако као ко вас јебе .
Back to top
View user's profile Send private message
шумски_коњ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2012
Posts: 500

PostPosted: 02 Jun 2014 19:10    Post subject: Reply with quote

Разумем ја потпуно да је човек изгубио стрпљење и живце али се слажем са тиме да проблеми треба да устану унутар клуба и да ниједан играч није изнад клуба ма колико титула донео...али исто тако ни неки председници,потпредседници,секретари нису изнад клуба а делује да се понашају као да јесу и да се утркују ко је заслужнији за титулу а Мијаиловић на то и покушава да скрене пажњу.Из авиона се види да је превише сујетних људи у управи и да им није Звезда на првом месту.Када буду схватили да морају да ставе клуб испред себе,то ће бити права ствар
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 89, 90, 91, 92, 93  Next

View previous topic :: View next topic
Page 90 of 93

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop