DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Обележја.
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Jacques Sauniere
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Nov 2005
Posts: 61
Location: circle of 2

PostPosted: 03 Dec 2006 23:08    Post subject: Reply with quote

Laughing Laughing Laughing Laughing
Критичару,стари смо,испадамо из приче,не разумемо модерно изражавање...
Него,колико нас је реговано овде? Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Кобра
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 May 2006
Posts: 446
Location: Западна трибина

PostPosted: 04 Dec 2006 07:41    Post subject: Reply with quote

n wrote:
Kobra wrote:
n wrote:
химна је бре свечана песма; не фура се на мајици, не ставља се као мелодија за мобилни... побогу


Погледај наш шоп прочитај моје питање па колачи очима онда. Има мајица које личе.


ево болдовао сам ти на шта је требало да обратиш пажњу; једноставно је реч о скрнављењу са којим наравно никакве везе немамо

иначе оаза шоп није "наш" него између осталог продаје и наше ствари


А ти знаш шта је мени на мобилном Shocked
Ти си геније.
Back to top
View user's profile Send private message
милвол011
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Dec 2003
Posts: 342
Location: БЕОГРАД

PostPosted: 04 Dec 2006 15:27    Post subject: Reply with quote

Како мислиш одмах

Па ми смо са њима пријатељи 20 година, па се тек сад то види масовније на нашој трибини...

А не сећам се да смо икада промовисали паролу сами против свих...
_________________
Ostaćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Гишка
Ветеран


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 1560

PostPosted: 04 Dec 2006 15:31    Post subject: Reply with quote

[quote="delijetours" некако по моме то није у неком навијачком фазону "сами против свих" знам да прва екипа и пар екипа у иностранству имају искрени братски однос,али што то мора да важи за све Делије?(и немојте ми сада око тога ко је прави Делија/Србин и ко није)
[/quote]

По твоме а?Сами против свих.. па да, јест, стварно није ни по моме.

А јел си ти члан Делија? Ако јеси, напиши број чланске карте. Мој је 462.
Back to top
View user's profile Send private message
city boy
Ветеран


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 1183
Location: град Београд

PostPosted: 04 Dec 2006 15:48    Post subject: Reply with quote

delijetours wrote:

Што се тиче грка и руса као народа, мислим да према нама не осјећају као ми(или већина бар) према њима! мислим да те односе прецјењујемо,


тачно не осећамо исто... много више ми занимамо њих него они нас... док нисам лично упознао неког Руса или Грка, не некога те народности већ активног навијача, било ми је све једно за њих... оно, само са их готивио. После тих познанстава схватио сам шта мисле и осећају према нама и зато не лупајте глупости како их боли курац за нас... пола од вас није никада имало сусрет са неким Грцима или Русима шта онда који курац серете... јебали вас и барселона и реал заједно када би сте пре носили њихова обележја него наше браће и наших пријатеља
_________________
Делије Север - носиоци градског духа!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
delijetours
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Nov 2006
Posts: 3

PostPosted: 04 Dec 2006 19:26    Post subject: Reply with quote

оно "сами против свих" сам ставио под наводним знаковима нисам ни тврдио да је то наша парола;
једна од наших парола је "ЗВЕЗДА је живот,остало су ситнице",мислите о томе.

Поздрав Браћи
Back to top
View user's profile Send private message
MC MaC
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Sep 2006
Posts: 863
Location: Променљива

PostPosted: 04 Dec 2006 20:04    Post subject: Reply with quote

delijetours wrote:
оно "сами против свих" сам ставио под наводним знаковима нисам ни тврдио да је то наша парола;

Па где баш њу нађе,сви знамо чија је...
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=UQfR2xMX3to&feature=related
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
crazy_north
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Dec 2005
Posts: 857
Location: Штек

PostPosted: 04 Dec 2006 20:32    Post subject: Reply with quote

delijetours
јели брате јел и ти дођеш на север и откинеш се од певања а оно сви око тебе те бледо гледају у фазону "који је овом" ??? Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
мурке
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Mar 2005
Posts: 122
Location: Universe

PostPosted: 04 Dec 2006 21:43    Post subject: Reply with quote

@delijetours

У сваком посту лупи још већу глупост, само да видим докле ће.

@crazy_north

Брате, то је тај сигурно. Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Ја сам године провео са тобом, теби дао све за тебе живео !!!
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 04 Dec 2006 21:59    Post subject: Reply with quote

crazy_north wrote:
delijetours
јели брате јел и ти дођеш на север и откинеш се од певања а оно сви око тебе те бледо гледају у фазону "који је овом" ??? Laughing

Свака част!
Back to top
View user's profile Send private message
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 618
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 04 Dec 2006 23:28    Post subject: Reply with quote

Мала дигресија!Приметио сам неке постове,па рекох да запитам-народе,какав бре Стоне Ислад?Чија је то уопште робна марка?Шта,ако је носе неки тамо навијачи Милвола или Челзија,то треба да постане модел облачења на нашој трибини?Где је ту наша аутентичност којој тежимо?Да ли можда та фирма помаже нашу трибину или Србство?Разумем и подржавам да се тежи ка томе да цела трибина буде обучена у производе из нашег шопа,али не разумем постове типа *супер што је све више Стоне Исланд-а на трибини*!Можда у нешто нисам упућен,ако је тако нека ме неко просветли.
Немам ништа против тога да неко носи те производе(као што носи Нике или Рибок,док не купи нешто из шопа),али мислим да натурање истих као модела који је пожељан на трибини скроз у супротности са фазоном коме Север тежи а то су аутентични наши производи.
Извињавам се због дужег поста,поздрав
Back to top
View user's profile Send private message
Амбасадор
Ветеран


Joined: 09 Mar 2004
Posts: 1046
Location: Пимлико

PostPosted: 05 Dec 2006 08:46    Post subject: Reply with quote

bob-ant wrote:
Мала дигресија!Приметио сам неке постове,па рекох да запитам-народе,какав бре Стоне Ислад?Чија је то уопште робна марка?Шта,ако је носе неки тамо навијачи Милвола или Челзија,то треба да постане модел облачења на нашој трибини?Где је ту наша аутентичност којој тежимо?Да ли можда та фирма помаже нашу трибину или Србство?Разумем и подржавам да се тежи ка томе да цела трибина буде обучена у производе из нашег шопа,али не разумем постове типа *супер што је све више Стоне Исланд-а на трибини*!Можда у нешто нисам упућен,ако је тако нека ме неко просветли.
Немам ништа против тога да неко носи те производе(као што носи Нике или Рибок,док не купи нешто из шопа),али мислим да натурање истих као модела који је пожељан на трибини скроз у супротности са фазоном коме Север тежи а то су аутентични наши производи.
Извињавам се због дужег поста,поздрав


Прича о кежуал стилу облачења је већ толико пута испричана, да је забрињавајуће да толико људи још увек не капира смисао.

Нико не "натура" тај стил облачења, али постоје људи на нашој трибини који су у кежуал фазону, али то сигурно није из неког помодарства, нити они терају било кога да следи тај стил. Онај ко је написао да је добро што има више "Стоун Ајленда" је сигурно мислио да је боље да се носе те марке, које имају смисао, него дегенски "Свит Јирс" и томе слично.

А повлачити паралелу између Стоун Ајленда и Најка и Рибока је више него смешно.
_________________
Мила мајко не жени ме млада,
кад ме жени Рачића бригада.
Back to top
View user's profile Send private message
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 618
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 06 Dec 2006 11:59    Post subject: Reply with quote

Брате то-ја капирам ти не капираш ме подсећа на оно-ја навијам а остали ме бледо гледају..
И сам кажеш да су неки људи у кежуал фазону па носе стоун ајланд. Значи кежуал фазон значи стоун ајланд фазон?Ко је поставио тај стандард,англосаксонци? А ми ћемо то да прихватимо?Како неко да буде кежуал ако нема пара за поменуту робну марку(ја не желим да будем кежулал,долазим у дресу Звезде или дуксу Крејзи Нортх,а читам на форуму да неки мисле да не треба носити дресове,вероватно јер онда не би следили фазон енглеских хулигана.Не треба носити Звездин дрес,а треба бити копија навијача челзија??!!??)?Људи то није наше!!Или можда треба зарад такве*униформисаности* да изгубимо аутентичност коју још нисмо ни саградили,а на добром смо путу!?
Да се разумемо,заиста немам ништа против ношења исте,нити против Делија које их носе,али не бих волео да будемо једни од преписивача од енглеза.Говорим на нивоу трибине,а не појединцу,јер ми се чини да постоје нескривене симпатије према истој ја можда марки међу нама!Или сам можда ја пишач уз ветар!
Ако је ова прича већ причана,нећу писати више на ту тему,мислио сам да би било адекватно да се на овом топику полемише и о овоме.Мој пост није уперен ни против кога лично,само мислим да то не би требало да постане глобална појава на нашој трибини.Поздрав свима.
Back to top
View user's profile Send private message
икс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Jan 2004
Posts: 506

PostPosted: 06 Dec 2006 12:40    Post subject: Reply with quote

bob-ant wrote:
Брате то-ја капирам ти не капираш ме подсећа на оно-ја навијам а остали ме бледо гледају..
И сам кажеш да су неки људи у кежуал фазону па носе стоун ајланд. Значи кежуал фазон значи стоун ајланд фазон?Ко је поставио тај стандард,англосаксонци? А ми ћемо то да прихватимо?Како неко да буде кежуал ако нема пара за поменуту робну марку(ја не желим да будем кежулал,долазим у дресу Звезде или дуксу Крејзи Нортх,а читам на форуму да неки мисле да не треба носити дресове,вероватно јер онда не би следили фазон енглеских хулигана.Не треба носити Звездин дрес,а треба бити копија навијача челзија??!!??)?Људи то није наше!!Или можда треба зарад такве*униформисаности* да изгубимо аутентичност коју још нисмо ни саградили,а на добром смо путу!?
Да се разумемо,заиста немам ништа против ношења исте,нити против Делија које их носе,али не бих волео да будемо једни од преписивача од енглеза.Говорим на нивоу трибине,а не појединцу,јер ми се чини да постоје нескривене симпатије према истој ја можда марки међу нама!Или сам можда ја пишач уз ветар!
Ако је ова прича већ причана,нећу писати више на ту тему,мислио сам да би било адекватно да се на овом топику полемише и о овоме.Мој пост није уперен ни против кога лично,само мислим да то не би требало да постане глобална појава на нашој трибини.Поздрав свима.


тражим десет минута али безуспешно... Confused
у питању је топик у ком је прежвакана прича о Кежуалу...
ту имаш одличних текстова, па ћу надам се брзо наћи и поставити овде...
Back to top
View user's profile Send private message
Петар
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Nov 2005
Posts: 37

PostPosted: 06 Dec 2006 16:45    Post subject: Reply with quote

X wrote:
bob-ant wrote:
Брате то-ја капирам ти не капираш ме подсећа на оно-ја навијам а остали ме бледо гледају..
И сам кажеш да су неки људи у кежуал фазону па носе стоун ајланд. Значи кежуал фазон значи стоун ајланд фазон?Ко је поставио тај стандард,англосаксонци? А ми ћемо то да прихватимо?Како неко да буде кежуал ако нема пара за поменуту робну марку(ја не желим да будем кежулал,долазим у дресу Звезде или дуксу Крејзи Нортх,а читам на форуму да неки мисле да не треба носити дресове,вероватно јер онда не би следили фазон енглеских хулигана.Не треба носити Звездин дрес,а треба бити копија навијача челзија??!!??)?Људи то није наше!!Или можда треба зарад такве*униформисаности* да изгубимо аутентичност коју још нисмо ни саградили,а на добром смо путу!?
Да се разумемо,заиста немам ништа против ношења исте,нити против Делија које их носе,али не бих волео да будемо једни од преписивача од енглеза.Говорим на нивоу трибине,а не појединцу,јер ми се чини да постоје нескривене симпатије према истој ја можда марки међу нама!Или сам можда ја пишач уз ветар!
Ако је ова прича већ причана,нећу писати више на ту тему,мислио сам да би било адекватно да се на овом топику полемише и о овоме.Мој пост није уперен ни против кога лично,само мислим да то не би требало да постане глобална појава на нашој трибини.Поздрав свима.


тражим десет минута али безуспешно... Confused
у питању је топик у ком је прежвакана прича о Кежуалу...
ту имаш одличних текстова, па ћу надам се брзо наћи и поставити овде...


Топик:Следећи (велики) корак,страна 10,навијачке приче
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic :: View next topic
Page 9 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop