DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Pocetak sezone
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
КББ
Guest





PostPosted: 19 Jul 2006 18:05    Post subject: Reply with quote

Delija-Sever wrote:
ako se slazete sa mojim misljenjem a to je da banujemo ovog IZRODA sa foruma ne samo sa foruma nego i sa tribine nemogu da ga gledam vishe nemoj te sada da mislite da sam ja ovde sada neko i neshto nego vidite i sami da je decko obican mento zato mu dajte ban sa ovog foruma! Evil or Very Mad Twisted Evil !!!


Koga ces ti da banujes majke ti?
Back to top
Delija-Sever
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Jul 2006
Posts: 44
Location: Raska/Beograd

PostPosted: 19 Jul 2006 18:20    Post subject: Reply with quote

ne ja nego admin necu vishe da se raspravljam!
_________________
Samo tebe volim znaj...
Back to top
View user's profile Send private message
Струка
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Mar 2006
Posts: 47
Location: Москва

PostPosted: 19 Jul 2006 18:54    Post subject: Reply with quote

b-a-c-h wrote:
Struka wrote:
To ti je kao kad dodju u Beograd iz nekog sela,izlaze sa stajge i gledaju sa nevericom kaooo gde smo mi dosli Shocked !!!Isti slucaj je i na nasem Severu dodju tako iz raznih krajeva Srbije i sta on zna sta treba da radi iako mu se prica on je izgubljen i na 68om je nebu!Takva smo nacija da ce uvek biti "izroda"!I recimo kad gubimo i kad u takvim situacijama pravimo atmosfveru,divljamo,"skidamo majce" pevamo-dizemo masu,sta mislite kako oni nas gledaju?


И шта ти, педеру, имаш против провинцијалаца?! Село је и изградило и исхранило и сачувало ово мало Србије, а последње што нам треба је још једна лажна подела, бесмислена и погубна. Ја живим у граду од 6000 људи (три пута мање него што је било на пријатељској са Радом!), па шта? Био сам на више утакмица него ти и твој тата заједно, сисо исфолирана! И колико генерација твојих предака је рођено у Бг? Ако је више од две, дај ми адресу, да дођем да ти га попушим!
Живео! Не руши јединство последње здраве целине у српском нец. корпусу!


Vidi se da si "provincijalac" (seljak)!Psujes ko kocijas kako ti mozes da imas vise utakmica od mene kad Zvezda nikad nece doci kod vas niti je ikada bila!P.S.-ako tvoj "Grad" ima 6.000 stanovnika onda moja opstina od 250.000 stanovnika moze da se nazove "Republika"!!!
_________________
прича се прича, да Руси долазе...
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 19 Jul 2006 18:59    Post subject: Reply with quote

Samo da kazem jos nesto...

Ljudi,vaznije od svega,od lige sampiona,UEFA,koreografije,koliko ljudi na stadionu,igre Zigica,poteza uprave itd. JE NASE JEDINSTVO!
Pa zar se ne osecate mocno kada stanete iza zastave DS?
Meni je to jedna od glavnih stvari u zivotu.Ako se skine majca,nek se skine,ako se okrenemo da se svi okrenemo.Nasa sloznost ce promeniti sve.Pa kad vide sa strane,reci ce jebote pa ovi su slozniji od sekte.
Dzaba i samari i prica ako ne razlucite u glavi sta i kako.
Na reviji je stajao jedan grafit "A U STVARI PROBLEM JE U GLAVI",e sad mnogi to tumace na razne nacine.Ja bas mislim da je u 70% slucajeva problem u glavi.Ako se vec dosao u jezgro,pa budi kao i tvoji drugari,a ne da izigravas nekog kontrasa i statijaznam.
Jos jednom cu ponoviti,bitno je da budemo JEDINSTVENI i sve ce doci na svoje,verujte mi.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Струка
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Mar 2006
Posts: 47
Location: Москва

PostPosted: 19 Jul 2006 19:11    Post subject: Reply with quote

Ja nikoga licno nisam uvredio od vas ovde, niti sam spominjao neki grad!To sto ste se vi nasli "PROZVANIM" to je vas problem. Sto svi vi pretite to je posebna prica!I vi bi ste imali isto misljenje kad bi ste se osvrnuli oko sebe na utakmici kad bi ste gledali kako se ko ponasa!O tome se vec pricalo i pricace se!
_________________
прича се прича, да Руси долазе...
Back to top
View user's profile Send private message
мурке
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Mar 2005
Posts: 122
Location: Universe

PostPosted: 19 Jul 2006 19:14    Post subject: Reply with quote

Struka wrote:
b-a-c-h wrote:
Struka wrote:
To ti je kao kad dodju u Beograd iz nekog sela,izlaze sa stajge i gledaju sa nevericom kaooo gde smo mi dosli Shocked !!!Isti slucaj je i na nasem Severu dodju tako iz raznih krajeva Srbije i sta on zna sta treba da radi iako mu se prica on je izgubljen i na 68om je nebu!Takva smo nacija da ce uvek biti "izroda"!I recimo kad gubimo i kad u takvim situacijama pravimo atmosfveru,divljamo,"skidamo majce" pevamo-dizemo masu,sta mislite kako oni nas gledaju?


И шта ти, педеру, имаш против провинцијалаца?! Село је и изградило и исхранило и сачувало ово мало Србије, а последње што нам треба је још једна лажна подела, бесмислена и погубна. Ја живим у граду од 6000 људи (три пута мање него што је било на пријатељској са Радом!), па шта? Био сам на више утакмица него ти и твој тата заједно, сисо исфолирана! И колико генерација твојих предака је рођено у Бг? Ако је више од две, дај ми адресу, да дођем да ти га попушим!
Живео! Не руши јединство последње здраве целине у српском нец. корпусу!


Vidi se da si "provincijalac" (seljak)!Psujes ko kocijas kako ti mozes da imas vise utakmica od mene kad Zvezda nikad nece doci kod vas niti je ikada bila!P.S.-ako tvoj "Grad" ima 6.000 stanovnika onda moja opstina od 250.000 stanovnika moze da se nazove "Republika"!!!


Ajde banujte ovoga iskompleksiranog lika, MOLIM VAS!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Бах
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Oct 2005
Posts: 436
Location: Тамнава

PostPosted: 19 Jul 2006 19:51    Post subject: Reply with quote

Struka wrote:
b-a-c-h wrote:
Struka wrote:
To ti je kao kad dodju u Beograd iz nekog sela,izlaze sa stajge i gledaju sa nevericom kaooo gde smo mi dosli Shocked !!!Isti slucaj je i na nasem Severu dodju tako iz raznih krajeva Srbije i sta on zna sta treba da radi iako mu se prica on je izgubljen i na 68om je nebu!Takva smo nacija da ce uvek biti "izroda"!I recimo kad gubimo i kad u takvim situacijama pravimo atmosfveru,divljamo,"skidamo majce" pevamo-dizemo masu,sta mislite kako oni nas gledaju?


И шта ти, педеру, имаш против провинцијалаца?! Село је и изградило и исхранило и сачувало ово мало Србије, а последње што нам треба је још једна лажна подела, бесмислена и погубна. Ја живим у граду од 6000 људи (три пута мање него што је било на пријатељској са Радом!), па шта? Био сам на више утакмица него ти и твој тата заједно, сисо исфолирана! И колико генерација твојих предака је рођено у Бг? Ако је више од две, дај ми адресу, да дођем да ти га попушим!
Живео! Не руши јединство последње здраве целине у српском нец. корпусу!


Vidi se da si "provincijalac" (seljak)!Psujes ko kocijas kako ti mozes da imas vise utakmica od mene kad Zvezda nikad nece doci kod vas niti je ikada bila!P.S.-ako tvoj "Grad" ima 6.000 stanovnika onda moja opstina od 250.000 stanovnika moze da se nazove "Republika"!!!


Па лепо, пичкице брката, постоје начини да се погледа Звезда и кад не игра у твом граду! Први пут сам био на Маракани 1983 (Знаш ли кад је то било, скоте? Тад су играли Елзнер, Миловановић Старији, Ђорђић Старији, Јовин... Да ли си чуо за те људе?), са осам година- и од тада сам видео све генерације до ове у којој играју деца некадашњих играча. Ти си до јуче запишавао паркиће по твојој општини, џиберу! Такви попут тебе су и посељачили ову земљу, а не ми из малих градова и са села! Ви и ваш кретенски став о урбаној омладини која дрка на хип-хоп!
А што се тиче бројки, пропорција у којој стоје величине градова у којима ти и ја живимо обрнуто је сразмерна односу наших коефицијената интелигенције! Wink
Поздрављам те, лепи!
ПС-Јесу ли то твоји мустаћи, или...
Back to top
View user's profile Send private message
Бах
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Oct 2005
Posts: 436
Location: Тамнава

PostPosted: 19 Jul 2006 19:54    Post subject: Reply with quote

Узгред, у мом граду су рођени Драган Џајић и Дуле Савић- да ли су и они сељачине?!

РЕЦИ, ПИЧКО! Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
-NO SURRENDER-
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Jul 2006
Posts: 129
Location: Шабац

PostPosted: 19 Jul 2006 19:56    Post subject: Reply with quote

Struka wrote:
I vi bi ste imali isto misljenje kad bi ste se osvrnuli oko sebe na utakmici kad bi ste gledali kako se ko ponasa!!


E baš to što kažeš. Mogu ti reći da nisam morao da se osvrćem. Doviljno mi je bilo da vidim klince koji su naslonjeni na šipku u prvom redu. Prvo su sami sebe zapalili bakljom, nisu se potrudili da pevaju, a kamoli da dignu ruke, nisu se poskidali. I tako se ponavlja iz utakmice u utakmicu. I za kraj čisto da napomenem da nijedan od njih nije iz unutrašnjosti.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 19 Jul 2006 20:07    Post subject: Reply with quote

од прве до девете стране има три поста која се могу назвати урачуњивим Shocked почетак сезоне, текма, наредно првенство, о томе може вероватно све да стане у један пост Question шта сад идемо да се пљујемо, који вам је ...?
ако немамо шта да напишемо боље мало да искулирамо и да ништа и непишемо, него ово
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Бах
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Oct 2005
Posts: 436
Location: Тамнава

PostPosted: 19 Jul 2006 20:14    Post subject: Reply with quote

Слажем се да је последње што нам треба међусобни сукоб и нова подела; управо зато сам и напушио оног ''урбаног'' бају. Простак!
Back to top
View user's profile Send private message
AS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jun 2006
Posts: 57
Location: Параћин/ Салзбург(привремено)

PostPosted: 19 Jul 2006 20:17    Post subject: Reply with quote

Struka wrote:
To ti je kao kad dodju u Beograd iz nekog sela,izlaze sa stajge i gledaju sa nevericom kaooo gde smo mi dosli Shocked !!!Isti slucaj je i na nasem Severu dodju tako iz raznih krajeva Srbije i sta on zna sta treba da radi iako mu se prica on je izgubljen i na 68om je nebu!Takva smo nacija da ce uvek biti "izroda"!I recimo kad gubimo i kad u takvim situacijama pravimo atmosfveru,divljamo,"skidamo majce" pevamo-dizemo masu,sta mislite kako oni nas gledaju?


Pa pogledajte datum kad se pridruzio (dan zena) sigurno je neka pedercina i faca mu je takva ako je ovo na slici! Pa sta mislis pederu da ste samo vi iz BG-a navijaci pa znas ti kolko tuca sa grobarima je bilo kad se igra derbi na autoputu BG-Nis i u vozovima za BG!
_________________
Србија Србима!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Бах
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Oct 2005
Posts: 436
Location: Тамнава

PostPosted: 19 Jul 2006 20:21    Post subject: Reply with quote

AS wrote:
Struka wrote:
To ti je kao kad dodju u Beograd iz nekog sela,izlaze sa stajge i gledaju sa nevericom kaooo gde smo mi dosli Shocked !!!Isti slucaj je i na nasem Severu dodju tako iz raznih krajeva Srbije i sta on zna sta treba da radi iako mu se prica on je izgubljen i na 68om je nebu!Takva smo nacija da ce uvek biti "izroda"!I recimo kad gubimo i kad u takvim situacijama pravimo atmosfveru,divljamo,"skidamo majce" pevamo-dizemo masu,sta mislite kako oni nas gledaju?


Pa pogledajte datum kad se pridruzio (dan zena) sigurno je neka pedercina i faca mu je takva ako je ovo na slici! euro Pa sta mislis pederu da ste samo vi iz BG-a navijaci pa znas ti kolko tuca sa grobarima je bilo kad se igra derbi na autoputu BG-Nis i u vozovima za BG!

clap clap clap
Back to top
View user's profile Send private message
муња
Ветеран


Joined: 16 Jan 2005
Posts: 1076
Location: Делије припреме

PostPosted: 19 Jul 2006 20:43    Post subject: Reply with quote

Daj bre zavrsite s ovim glupostima!
Umesto da iskulirate vi nastavljate. Resite to u 4 oka ili na pm!
_________________
Догодине у Призрену!

www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 19 Jul 2006 20:45    Post subject: Reply with quote

zavrseno...
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic :: View next topic
Page 9 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop