DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Обележја.
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Farhazdinac
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Oct 2006
Posts: 125

PostPosted: 30 Nov 2006 15:07    Post subject: Reply with quote

Али не треба дозволити ни то да више људи носи симболе oly и спартака(слажем се ја брадерси и све то)него Делија.А све је више таквих.Поготово млађих Делија.ОК,али одморите мало.Браћа смо,волимо се,поштујемо,али навијамо за Црвену Звезду и припадамо навијачкој групи Делије Север.
Back to top
View user's profile Send private message
мурке
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Mar 2005
Posts: 122
Location: Universe

PostPosted: 30 Nov 2006 19:30    Post subject: Reply with quote

Кад смо већ код обележја, да ли негде у Бг могу да се купе обележја Олимпијакоса и да ли постоји могућост да се у скорије време могу купити и у Делије шопу?
_________________
Ја сам године провео са тобом, теби дао све за тебе живео !!!
Back to top
View user's profile Send private message
коНаН
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Dec 2005
Posts: 188

PostPosted: 30 Nov 2006 20:06    Post subject: Reply with quote

Има брате у оном "Буди ГЕЈ" глодарском бутику у Чумићевом сокачету.. Знам да има Оли фантомка 100% и она кошта 1500дин. , ваљда.. За друге производе не знам..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Милош Б.С.
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Nov 2005
Posts: 576
Location: Манастирска шума

PostPosted: 30 Nov 2006 20:52    Post subject: Reply with quote

Ја мислим да можеш Оли обележја да набавиш преко нета, директно из њихових шопова...Региструј се код њих на форум па ћеш видети већ Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Кобра
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 May 2006
Posts: 446
Location: Западна трибина

PostPosted: 01 Dec 2006 11:06    Post subject: Reply with quote

n wrote:
Kobra wrote:
Него кад смо већ код тога видех тегет мајицу са предње стране грб и Србија а позади химна.
Имамо ли ми било какве везе са овим?
Много лепо изгледа, мада га нема овде на сајту у продавници!


да да, то је део новог асортимана, до петка би требало да изађу салвете са одштампаним текстом химне, папирни тањири (иду славе) као и подметачи за чаше Rolling Eyes

химна је бре свечана песма; не фура се на мајици, не ставља се као мелодија за мобилни... побогу


Тачно сам знао да ће неко са ником "н" да ми оно одговори што духовитије и још да колута очима Rolling Eyes . Јеботе он све зна.
Салвете, папирни тањири и мобилни јел сам ја поменуо ишта од тога?
Ко те бре пито за салвете?
Погледај наш шоп прочитај моје питање па колачи очима онда. Има мајица које личе.
Уосталом добио сам одговор а ево како мајица изгледа
http://shop.oaza.co.yu/user/include/etno/images/items/majica_boze_pravde.jpg не мож поштено ни да питаш а да не падне паметовање.

Извињавам се морао сам да му одговорим.
Back to top
View user's profile Send private message
Organizator skupa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Jun 2005
Posts: 772
Location: лепо овде...

PostPosted: 01 Dec 2006 11:23    Post subject: Reply with quote

какво бре пазарење по којекаквим "навијачким" бутицима по граду, па да су и звездини реквизити у питању. Имамо своје производе од којих паре иду у правом смеру, а реквизите олимпијакоса купујте у грчкој или мењајте са грцима. Сад сви мисле ако имају неки олијев реквизит да су дупло бољи навијачи или незнам шта. Та ствар која се носи треба да има неку причу, да си је добио од неког или купио за време неке посете, да има неку позадину, а не да се отрчи у први бутик који је провалио да на ту фору може да нам узме паре. То ми дође на исто као и продаја капица и шалова испред стадиона. Без љутње, нисам хтео никог да напушавам, али размислите мало, не залећите се безвезе.
Леп је осећај носити ствари наше браће, али ајде да и то одрадимо како треба. Ко зна ко прави те дуксерице, сумњам да долазе из Грчке, а замислите да вас грци виде у неком "8УРА 7" дуксу који они први пут виде.
_________________
Подигни се Мати мила, да нам будеш што си била!
Back to top
View user's profile Send private message
Визионар
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Oct 2006
Posts: 156

PostPosted: 01 Dec 2006 12:26    Post subject: Reply with quote

Управо тако...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
н
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Jun 2005
Posts: 345

PostPosted: 02 Dec 2006 01:27    Post subject: Reply with quote

Kobra wrote:
n wrote:
химна је бре свечана песма; не фура се на мајици, не ставља се као мелодија за мобилни... побогу


Погледај наш шоп прочитај моје питање па колачи очима онда. Има мајица које личе.


ево болдовао сам ти на шта је требало да обратиш пажњу; једноставно је реч о скрнављењу са којим наравно никакве везе немамо

иначе оаза шоп није "наш" него између осталог продаје и наше ствари
Back to top
View user's profile Send private message
united north
ДЕЛИЈА


Joined: 01 May 2006
Posts: 163
Location: belgrade-bezanija

PostPosted: 02 Dec 2006 19:37    Post subject: Reply with quote

Није ми јасно што неко уопсте помиње ту радњу у чумићу!!!!а што се тиче ствари за текму(обелеѕија)зна се у чему се долази на стадион!ево,данас неки клинац који је вртео српску застав на текми са борцем,био обучен у барселонин дукс Shocked !!!и што је најгоре није једини Evil or Very Mad !!!И такође се слаѕем да треба олимпијакосови производи да буду у што већем броју у ревији!!!!Наравно најбоље је ако мајца, или дукс имају неку причу,али треба да схватимо,да неиду сви они који долаѕе на маракану у грчку,или да имају воље да се цимају преко њихових сајтова да наручују,наравно да је то ѕалосно али тако је....јбг!!!!!!
_________________
Live like an Ultras


Die like an Ultras
Back to top
View user's profile Send private message
Олинад89
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2006
Posts: 293
Location: ту и тамо...

PostPosted: 02 Dec 2006 20:47    Post subject: Reply with quote

Пошто помињете ту мајицу са Химном...
Данас је клинац који је вртео барјак носио ту мајицу...
Back to top
View user's profile Send private message
zvezda
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2004
Posts: 601
Location: ...тамо где је Звезда

PostPosted: 03 Dec 2006 08:49    Post subject: Reply with quote

И шта сад треба да бацамо хејт по том лику још 10 странице,а онда после детаљно одгледаног снимка да нађемо нову "жртву" па онда удри дебила.

Људи на овом форуму је реговано 1700 људи...на северу је данас било 6000...ви урадите математику.

Ако вам се буџе постови имате форуме и за то.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
дрвосеча
ДЕЛИЈА


Joined: 17 Oct 2006
Posts: 142
Location: поред шуме

PostPosted: 03 Dec 2006 17:51    Post subject: Reply with quote

delijetours wrote:
moje misljenje:

sva druga obelezija po mome misljenju nama netrebaju! tu isto mislim na grcka ili ruska obelezija.(ja sam inace isto protiv "bratskih" klubova/navijaca poput Olympiakos ili Spartak itd neka to ostane na privatnim posjecivanjima ako se neko sa njima dobro razumije,ali to nije moja briga).
Vjerujte da vecina grka i rusa apsolutno boli k***c za nama,mi smo sebi najblizi.


Ти си то мишљење стекао на основу својих пословних контаката... па у послу се редовно дешава да те неко зезне, и клепи по ушима... Rolling Eyes то нема везе са нацијом, нити одакле долази, то су само предрасуде!
Је ти знаш колико је Руса и Грка дошло на Баклан 1991-99 да се бори за Србе и Православље??? Када будеш сазнао ту цифру, и када будеш чуо њихове исповести, занемећеш, и покајати се! Не причај о стварима о којима имаш мало информација!
Ово око њихових обележија на нашој трибини, и обрнуто... Обележија Олимпијакоса треба да носе искључиво Грци, а Спартака Руси...они су нам драги и добродошли су увек... Wink ми имамо Звездина... не треба треба са тим да правимо помодарство!
_________________
ПАЛИ БРАТЕ ФОРУМ, ТРИБИНА ЈЕ ЗАКОН!!!

КО СНИМА МОБИЛНИМ НА СЕВЕРУ:
КЕВА ТИ ЈЕ КУ*ВА - ПЕДЕРУ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 03 Dec 2006 18:11    Post subject: Reply with quote

дрвосеча wrote:
Ово око њихових обележија на нашој трибини, и обрнуто... Обележија Олимпијакоса треба да носе искључиво Грци, а Спартака Руси...они су нам драги и добродошли су увек... Wink ми имамо Звездина... не треба треба са тим да правимо помодарство!

Kакво помодарство? Уосталом прошли смо ову причу и кренули даље.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
риџект
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jul 2005
Posts: 505
Location: тамо где најлепше сунце сија

PostPosted: 03 Dec 2006 18:23    Post subject: Reply with quote

Звезда ~ Олимпијакос. Барем мени.

Иначе сад против Борца, опет спустих шал за време ''Добро знај'', овај пут Арсенал. Неки чича, шал Арсенала-дрес Звезде, био ми бедак, још почео нешто да ми прича, ал' јеби га... Confused
_________________
Дођи на Маракану!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Критичар
Стара гарда


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 2485

PostPosted: 03 Dec 2006 22:09    Post subject: Reply with quote

zvezda wrote:
И шта сад треба да бацамо хејт

????????????????????????????????????????
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic :: View next topic
Page 8 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop