DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

KUP...
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
odan_SEVERU
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Jan 2005
Posts: 264
Location: СЕВЕР-срце Србије

PostPosted: 24 Oct 2005 12:46    Post subject: KUP... Reply with quote

Tekma navijacki totalno ne zanimljiva.Protivnik iz bog zna koje lige, protivnicka navijacka grupa-ne postoji,...Ali nema veze za nas ne postoje granice Very Happy
Sreda u 13 sati,Marakana pravac severna tribina.
Jeste da je satnica samo nasoj zajednici prvoligasa poznata ali sta da se radi, nije prvi put.
Nekako se moraju uskladiti obaveze posao,skola (jebes skolu, jebes profesore, kada igra Zvezda meni je najmilije).

Dakle, Sreda 26.10. u 13 casova Crvena Zvezda-Mladost Pg
Vidimo se...
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР 1989
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 24 Oct 2005 15:43    Post subject: Re: KUP... Reply with quote

Bilo bi lepo da se i na ovoj utakmici, kao i na prethodnim nastavi uzlaznom putanjom, zato sutra svako ko moze neka dodje na marakanu nesto pre 13h..
Back to top
View user's profile Send private message
Pancevac87
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Sep 2005
Posts: 627
Location: 013

PostPosted: 24 Oct 2005 18:28    Post subject: Reply with quote

...jedva, ali se ipak stize !
Back to top
View user's profile Send private message
odan_SEVERU
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Jan 2005
Posts: 264
Location: СЕВЕР-срце Србије

PostPosted: 24 Oct 2005 18:35    Post subject: Re: KUP... Reply with quote

Nesha_cb wrote:
Bilo bi lepo da se i na ovoj utakmici, kao i na prethodnim nastavi uzlaznom putanjom, zato sutra svako ko moze neka dodje na marakanu nesto pre 13h..


Da mora ovako da se nastavi nema nikako nazad.
Samo nije tekma sutra, vec u sredu u 13.
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР 1989
Back to top
View user's profile Send private message
contadinello
ДЕЛИЈА


Joined: 11 May 2005
Posts: 121

PostPosted: 24 Oct 2005 19:27    Post subject: Reply with quote

U sredu ce se videti prava velicina nase grupe. Radni dan, nezgodan termin ... Po velicini kopa na toj utakmici videcemo da li smo dosledni u svemu sto smo radili, pricali ...
U sredu svi na Marakanu ! Za izostanak nema opravdanja !
Back to top
View user's profile Send private message
shone
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Oct 2005
Posts: 15

PostPosted: 24 Oct 2005 21:29    Post subject: Reply with quote

Vidimo se u sredu!
Back to top
View user's profile Send private message
KOBAC
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Aug 2005
Posts: 52
Location: BAR

PostPosted: 25 Oct 2005 10:34    Post subject: Reply with quote

Ma nije bitno s kim Zvezda igra i to ne treba da utiche na odlazak na Sever jer dan kada Zvezda igra je praznik za nas Delije jer odlazimo tamo gde nam je srce na mestu da se zezamo, pijemo, ludiramo ,pjevamo ,skachemo i td. Twisted Evil zato treba da smo srecni sto ima i vanrednih utakmica (sto se tiche pobede) kao sto je ova Smile
_________________
Delije Bar - samo za tebe i uvek uz tebe !
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Новљанин
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Oct 2004
Posts: 167
Location: Бока Которска

PostPosted: 25 Oct 2005 10:41    Post subject: Re: KUP... Reply with quote

odan_SEVERU wrote:
protivnicka navijacka grupa-ne postoji


Nemoj da te "Krvopije" cuju.Srusice nam Marakanu! Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
KOBAC
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Aug 2005
Posts: 52
Location: BAR

PostPosted: 25 Oct 2005 10:56    Post subject: Re: KUP... Reply with quote

Novljanin wrote:
odan_SEVERU wrote:
protivnicka navijacka grupa-ne postoji


Nemoj da te "Krvopije" cuju.Srusice nam Marakanu! Laughing


Laughing Laughing Laughing
_________________
Delije Bar - samo za tebe i uvek uz tebe !
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
аца_цоа[ФКЦЗ]
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 650
Location: Куба, Хавана

PostPosted: 26 Oct 2005 15:04    Post subject: Reply with quote

I hteo sam jutros da napisem da sam negde video da utakmica pocinje u 13:30 a ne u 13h kao sto je navedeno.
Dan je bio neverovatno dobar za utakmicu, mislim da topliji dan u oktobru nismo mogli imati.
Ali izgleda da je satnica zeznula mnoge.
Mozda nas je bilo oko 200, malo vise - malo manje, al to je to (mislim na ljude u kopu, jer je dosta ljudi bilo po bokovima severa, kao i ispod krova gde sunce nije moglo da dopre).
Opet je neverovatno da mnogi nisu bili raspolozeni za pevanje, iako smo vodili 1:0.
Ne znam dal da apelujemo drugim ekipama da nam u sto vecem broju daju golove, jer mi tek tad eksplodiramo.
Kad je ekipa Mladosti postigla gol, mi smo bukvalno eksplodirali.
Bilo nas je malo, ali smo grmeli. Da covek ne poveruje. Dosli smo do saznanja da mi moramo primiti gol kako bi grmeli, bez obzira sto vodimo.
Bubanj odradio odlican posao, ali nekima ni to nije dovoljno kako bi pevali kako treba. Ljudi treba da ukapiraju da slusaju bubanj, da u Napred zvezdo, samo napred zvezdo koriste ruke cisto da bi se nekako orijentisali u toku pevanja. Isto, u drugom delu pesme, kad se brze aplaudira, brzina pevanja ostaje ista. Nigde se ne zuri.
Cisto da napomenem da nas je u kopu pocetkom drugog poluvremena dosta ljudi napustilo. Valjda su svi zurili na cas, ili sta vec.
U poslednjim minutima imali smo i slobodnjak. Ne znam dal smo bolje otpevali Daj gol. Ono je bilo extra! Toliko smo zeleli taj pogodak, i dobili smo ga, koji minut kasnije.
Eto, toliko od mene za sada.
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР
Back to top
View user's profile Send private message
Давид
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Apr 2005
Posts: 81
Location: Ваљево, Београд

PostPosted: 26 Oct 2005 15:24    Post subject: Reply with quote

Dosao sam na Maru negde oko 12:15. Tek u 13:00 sam provalio da utakmica kasnije pocinje.Jbg.Na startu me razocarao mali broj ljudi...
Kibnuo sam iz skole sa 4 casa, a mnogi koji pricaju po ceo dan o zvezda-roma su mi se smejali kako mogu da idem da gledam jednog drugoligasa!!!
A sto se tice navijanja, bubanj je stvarno prava stvar, ali je bubanj bio extra tek u drugom poluvremenu.
A pevanje je cudo.Niko nije bio raspolozen za pevanje, ali je pesma grmela 3 puta: kod primljenog gola!!!, kod slobodnjaka pred kraj kada se iskazuje prevelika zelja za golom, i onda posle gola kada grmi najveci olos smo.
Nije mi jasno zasto se nije prenelo na ceo kop ono skakanje.Mislim da bi mnogo podiglo pevanje!!! Iako nas je bilo samo 200 u kopu, na trenutke je skakanjem i odlicnim bubnjem pravljena karnevalska atmosfera, kao da nas je ne znam ni ja koliko puta vise bilo...
_________________
...и на небу том, на које идем ја,
сија моја, Звезда Црвена...
Back to top
View user's profile Send private message
Pancevac87
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Sep 2005
Posts: 627
Location: 013

PostPosted: 26 Oct 2005 15:27    Post subject: Reply with quote

Odusevio me je taj_i_taj kada je rekao jednom decku da skine onu ruznu kapicu,sto je doticni naravno i uradio, a kasnije za vreme utakmice pripretio da ce da bude batina ako neko ne peva i nazvao je te sto ne pevaju pickicama itd... Cool i opet "sutka" na severu sto mi se mnogo svidja Twisted Evil

i dobro je sto se opet peva : Crvena Zvezdo pobedjuj za nas ...

sve u svemu lepo provedeno popodne
Back to top
View user's profile Send private message
аца_цоа[ФКЦЗ]
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 650
Location: Куба, Хавана

PostPosted: 26 Oct 2005 15:31    Post subject: Reply with quote

Da napomen da je ispred blagajne bio jedan prodavac onih sranja, koji je u roku od par sekundi skupio sve sto je imao kad su dosli oni koji su trebali.
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 26 Oct 2005 16:03    Post subject: Reply with quote

Pancevac87 wrote:
Odusevio me je taj_i_taj kada je rekao jednom decku da skine onu ruznu kapicu,

Kasnije sam tog klinca pratio, ne da ne zna da navija, nego ne zna ni jednu pijesmu.... cijenim da mu je prvi put na Severu.
Po meni solidno nase izdanje.

mene brojnost nije iznenadila, jebiga 13:30 h radni dan..... sta je ocekivati ....

SVI NA JAVOR!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13180

PostPosted: 26 Oct 2005 17:16    Post subject: Reply with quote

Problem,i pravo merilo gde smo slabi je doslo do izrazaja na ovoj utakmici.
Jeste radan dan,jeste pola dva,jeste sugava mladost,ali....
Ako vec sebi odvojis vreme i dodjes na sever pod svim ovim okolnostima onda si obican dzabalobaros ako neces da navijas i da das doprinos svojoj ekipi na terenu ili tribini.
Bilo nas je u jednom trenutku oko 300,ali smo imali pri vrhu i sa strane pa sigurno jos jedno 150 ljudi. sa malim natezanjem moglo je da nas bude 500 i to bi vec bilo nesto za takvu utakmicu. Ali,i dalje imamo problem u glavama NASIH ljudi kojima je smor da stanu u kop na ovakvoj utakmici,i dalje imamo problem da je nekoga blam da sidje u kop. Na ovome treba raditi,a svi vi koji ste bili u kopu treba da zvucite jos bolje,jos ubedljivije...jer cemo jedino tako privuci nase koji jos uvek ne razumeju sta je poenta idenja na stadion.
Iskreno se nadam da je ovo utakmica za sebe i da nece nimalo uticati na nase izdanje u subotu gde bi trebali da se pojavimo u impozantnom broju...kako bi bar malo pomogli igracima pred mec u naredni cetvrtak.
U SUBOTU SVI NA MARAKANU-SVI NA SEVER.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop