DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

NOVI TRENER

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nemanjic
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 12

PostPosted: 20 Jul 2005 18:57    Post subject: NOVI TRENER Reply with quote

Novi trener ce biti Walter Zenga. Dolazi iz Steaue..nisam saznao za koliko para. Very Happy "Sportske price" su zakljucane, pa zato ovo postavljam ovde, u nadi da cemo se informisati i mi iz "unutrasnjosti". Ne znam koliko je ovaj bivsi golman italijanske repke dobar i kao trener, ali nek nam je sa srecom!
Back to top
View user's profile Send private message
Pikey's pride
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Mar 2005
Posts: 78
Location: Увек уз Звезду

PostPosted: 20 Jul 2005 19:08    Post subject: Reply with quote

Walter Zenga (born April 28, 1960 in Milan) is an Italian football (soccer) player, a long-time goalkeeper for the Italian national team and Inter Milan.

Zenga joined Inter Milan in 1982 after starting his career in 1978 in the lower divisions of Italian soccer (his first team was Salernitana in Serie C1, and he also played for Savona and Sambenedettese). Zenga became Inter's starter in his second year with the team, and continued in that position for 11 seasons, until 1994, winning the UEFA Cup in his last season with the club. After being the backup keeper at the 1986 World Cup, Zenga became the starter when Italy hosted the tournament in 1990, and led the team to a third-place finish. He ended up with 58 caps for his country.

In 1994, Zenga transferred to Sampdoria, and then to Padova two years later. From there, it was to Major League Soccer and the New England Revolution. Zenga backstopped them in the league's second season in 1997, then left to pursue an acting career (he and his girlfriend starred in an Italian soap opera). Zenga came back to the Revs in 1999, as a player-coach, but only lasted a year in both those position. He then went to Romania, first managing Naţional Bucharest and then Steaua Bucharest.

Zenga is nicknamed L'Uomo Ragno (Spiderman). During a game versus the Tampa Bay Mutiny in 1997, he celebrated a goal by running to the sidelines and making out with his girlfriend, as the Mutiny barely missed the open net straight from the kickoff.
Back to top
View user's profile Send private message
аца_цоа[ФКЦЗ]
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 650
Location: Куба, Хавана

PostPosted: 20 Jul 2005 19:58    Post subject: Reply with quote

Al vam nedostaju sportske price Smile
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР
Back to top
View user's profile Send private message
100%anti crnobeli
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Aug 2004
Posts: 871
Location: Вишњичка бања

PostPosted: 20 Jul 2005 20:07    Post subject: Reply with quote

aca_coa[FCRS] wrote:
Al vam nedostaju sportske price Smile

А теби као не недостају? Very Happy
_________________
Шај LAV чека титулу...
Back to top
View user's profile Send private message
Sarplaninac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Jan 2005
Posts: 59

PostPosted: 20 Jul 2005 20:15    Post subject: Reply with quote

I sada zavrsavamo pricu i svi na sever, a mi seljaci iz unutrasnosti kad mozemo docicemo da pomognemo svom najboljem klubu.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger
Interceptor
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Aug 2003
Posts: 48
Location: Sto sa najvise pica

PostPosted: 20 Jul 2005 20:38    Post subject: Ko je ovde lud? Reply with quote

Sa jedne strane predsednik tvrdi da nije pijani milioner, a sa druge strane dovodi Zengu? Da se razumemo: nisam za poverenje Dostanicu, ali nisam ni za nekog zabara koji treba da se uci trenerskom poslu u Zvezdi. Dosadasnji rezultati Zenge kao trenera nisu impresivni. Ne vidim lepu buducnost.
A i lep je kao Dostanic Cool .
_________________
Crveno-bela dusa
Back to top
View user's profile Send private message
NightMare
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Feb 2003
Posts: 130
Location: Београд

PostPosted: 20 Jul 2005 20:44    Post subject: Reply with quote

Sarplaninac :

I sada zavrsavamo pricu i svi na sever, a mi seljaci iz unutrasnosti kad mozemo docicemo da pomognemo svom najboljem klubu.

To si ti rekao. Ako si imao neprijatnosti, imenuj toga koji te je vredjao. Ne treba da se stice utisak da je to stav svih na forumu. Evo ja na primer ne mislim tako. A sto se sportskih prica tice, pokazite malo strpljenja i tolerancije. U krajnjoj liniji, mi smo sami losim i nekulturnim diskusijama doveli do toga.
Back to top
View user's profile Send private message
petar-DELIJE024
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 668
Location: у сред среде

PostPosted: 20 Jul 2005 20:46    Post subject: Reply with quote

Navijacke price ...

Da li umete da chitate !?
_________________
У борби истине и лажи, правде и неправде, неутралност значи помагање зла!
Back to top
View user's profile Send private message
PIXY
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 31 Aug 2004
Posts: 42

PostPosted: 20 Jul 2005 20:52    Post subject: Reply with quote

Stigo nam "spiderman" Laughing
Nadam se 3. sreci za njega i nas ulazak u ligu sampiona Question

Njegovu biografiju mozete procitati
http://www.b92.net/sport/vesti.php?style=texts&yyyy=2005&mm=07&dd=20&nav_id=173012

PS: bojim se da smo uprskali sa trenerom!?
Back to top
View user's profile Send private message
jeremija
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Aug 2003
Posts: 59
Location: Zemun,Kraljevina Srbija

PostPosted: 20 Jul 2005 21:06    Post subject: Reply with quote

petar-DELIJE024 wrote:
Navijacke price ...

Da li umete da chitate !?


A gde da pisem o novom treneru,na Berzi?
Ili mozda na forumu ne treba da se diskutuje o tome?
_________________
stella vita est,residui nugae sunt
Back to top
View user's profile Send private message
djoMla
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Nov 2004
Posts: 15
Location: NS

PostPosted: 20 Jul 2005 21:17    Post subject: Reply with quote

Ok ljudi, smirite malo zivce. Sto se Zenge tice, mozda to i nije los izbor. Ne znam sta je bio razlog da ode iz Steaue 2 kola pre kraja ali je cinjenica da je imao kljucnu ulogu u osvajanju titule. Ipak je on bolje resenje od Dostanica.
_________________
Lud sam i mogu jos da poludim!
Back to top
View user's profile Send private message
Piksi
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Jan 2005
Posts: 32

PostPosted: 20 Jul 2005 21:48    Post subject: Reply with quote

Sto se tice Zenge i Steaue:
Izbacili su i Zeleznik ("nismo mogli vise od ovoga-sa igracem vise") u 2. kolu kvalifikacija kupa uefa, pa onda i CSKA Sofija! U grupi su izgubili od Parme 1:0, dobili Besiktas 2:1, dobili Standard 2:0 i izgubili od Atletik Bilbaoa 1:0... Onda su prosli Valensiju u prvom kolu posle grupa ,pa na kraju ispali od Viljareala u 1/8 finala (ako ne gresim) Ono sto sam ja video, ljudi su stvarno igrali lep fudbal za oko, cak se secam da im je protiv Zeleznika nedostajala koncentracija u zavrsnici da ih zgaze u Bgd sa 6-7:0
_________________
O tebi sanjam, o tebi pevam...
Back to top
View user's profile Send private message
red storm
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Jan 2005
Posts: 36

PostPosted: 20 Jul 2005 21:49    Post subject: Reply with quote

Ljudi ja i dalje na mogu da verujem da ce Dostanic konacno otici.Znam da ima ljudi koji misle da Zenga nije najbolje resenje ali za one kratkog pamcenja prosle godine je in raspalu Steauu odveo u ligu Uefa izbacivsi VALENSIJU koja za trenera ima mnogo boljeg i iskusnijeg trenera i deset puta skuplje igrace.Mislim da smo cak i mi bolji od te Steaue.A mozda dovuce i nekog stranca pa napravi tim od nas da Stojanovic ne igra vise levog beka koga ni nemamo a imamo gomilu napadaca.Rupa u odbrani nevidjena a mi dovodimo napadace.Vazno je da je Dostana odrzao cas iz taktike kako ko treba da se krece po terenu samo jos da nadje nekoga ko da kapira (normalno cast izuzecima koji su u vecini)
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 20 Jul 2005 21:51    Post subject: Reply with quote

Ljudi stigao Zenga!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
petar-DELIJE024
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 668
Location: у сред среде

PostPosted: 20 Jul 2005 21:52    Post subject: Reply with quote

jeremija wrote:
petar-DELIJE024 wrote:
Navijacke price ...

Da li umete da chitate !?


A gde da pisem o novom treneru,na Berzi?
Ili mozda na forumu ne treba da se diskutuje o tome?


Navijacke price
Teme na ovom forumu su ISKLJUCIVO navijanje na nasem severu, desavanja na tribini, oko stadiona, ali i na terenu (kad navijaci ulete)

E vidish to pishe ispod linka za Navijacke price , sport nije tema ovog foruma .

A zashto bi na forumu moralo da se diskutuje o treneru ? Ovo je navijachki forum .
_________________
У борби истине и лажи, правде и неправде, неутралност значи помагање зла!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop