DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

HRVATI IPAK DOLAZE?!?!?!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
SlavaNedicu
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Apr 2005
Posts: 22

PostPosted: 29 Apr 2005 16:14    Post subject: Reply with quote

johny wrote:
Pravoslavlje je vera koja ne poziva na ubijanje,pa bi mogli bar na danasnji dan da se suzdrzimo od toga.Mogao bih sad da razglabam sta su sve Srbi (pravi Srbi) morali da zrtvuju da ne bi promenili svoju veru,ali to nije tema.Bilo da dolaze hrvati ili ne,ne treba pozivati na klanje ne zbog njih vec zbog danasnjeg praznika.


To da pravoslavlje je protiv osvete, je izmisljotina. Grci nemaju definitivno nista protiv osvete. A od njih je i pravoslavlje pocelo. A sto se srba tice, pravi srbin razmislja "ko se ne osveti taj se ne posveti".
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
johny
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 May 2004
Posts: 84
Location: sabac

PostPosted: 29 Apr 2005 16:24    Post subject: Reply with quote

Ako neko danas moze da prica o osveti i klanju,ja onda nemam sta da dodam.Ja postujem danasnji dan,a drugi kako hoce.Pogledajte kako je malo potrebno da se posvadjamo,a svi navijamo za Zvezdu,svi smo Srbi. Zato smo kao narod tu gde jesmo.Prestanimo vise sa ovim prepucavanjem.
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 29 Apr 2005 16:31    Post subject: Reply with quote

Quote:
"ko se ne osveti taj se ne posveti".

tako je brate, idemo na kosovo da osvetimo Srpsku nejac. Ti prvi a mi za tobom, takav entuzijazam i lidersku sposobnost sam vidio samo kod Akia Morite.
Daj jos neku pametnu.....prosvijetli me na danasnji dan!!!
Shocked
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 29 Apr 2005 16:34    Post subject: Reply with quote

zaboravih te pitati nesto Nedicu....
Kad mislis prestati? Ako ces kenjati jos da znam da se diskonektujem na par dana, malo protegnem noge, ledja.......ono cisto informativno Question
Back to top
View user's profile Send private message
mindcrime
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 May 2003
Posts: 10

PostPosted: 29 Apr 2005 16:47    Post subject: Reply with quote

SlavaNedicu wrote:


U al si mi odgovrio Laughing To te izgleda tvoje paganstvo naucilo Laughing


Te poturice koje gore pominjes i ti imate jednu zajednicku crtu. Kao sto oni pokusavaju da zaborave da su nekad bili Pravoslavci pre nego sto su primili Islam, tako i ti ne zelis (ili jednostavno nemas pojma) da su Srbi postojali i pre nego sto su pokrsteni. Dakle, (citaj polako i pazljivo, ocigledno je da spadas u one sa jeftinijim ulaznicama za ovaj svet) Srbi su PRIMILI Hriscanstvo, nisu POSTALI od Hriscanstva. Ustvari, mozda bi mogao malo da krenes kroz srpsku istoriju, pa da ispitas da li su Nikola Tesla, Mihajlo Pupin, itd. redovno isli u crkvu i uredno postili, pa ako nisu, da nas obavestis da prestanemo da ih smatramo Srbima. Jos bolje, kad bi samo nekako mogao da se vratis u 6. vek, pa da, kad vidis kako se Srbi (pagani) kolju sa Vizantincima (hriscanima) ti lepo stanes na stranu ovih drugih pa udri po svojim precima (posto, jel'te, to nisu pravi Srbi). Na kraju krajeva, mene zabole stojko sta ti mislis o meni, ja sam na svoje slovensko poreklo i slovenske korene ponosan, ljude cenim po onome kakvi su i kako se ponasaju prema meni, a ne prema tome kome se Bogu mole, a tebi ako se to ne svidja to je tvoj problem, a ne moj. Ziv ti meni bio.
Back to top
View user's profile Send private message
SlavaNedicu
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Apr 2005
Posts: 22

PostPosted: 29 Apr 2005 17:19    Post subject: Reply with quote

radovan wrote:
Quote:
"ko se ne osveti taj se ne posveti".

tako je brate, idemo na kosovo da osvetimo Srpsku nejac. Ti prvi a mi za tobom, takav entuzijazam i lidersku sposobnost sam vidio samo kod Akia Morite.
Daj jos neku pametnu.....prosvijetli me na danasnji dan!!!
Shocked


Daj me ti prosvetli, kako mozes da se rugas prema poklanoj srpskoj deci, i prema patnjama svakodnevnim koji srbi dozivljaju na kosovu i preko Drine Shocked ?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
SlavaNedicu
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Apr 2005
Posts: 22

PostPosted: 29 Apr 2005 17:24    Post subject: Reply with quote

mindcrime wrote:
SlavaNedicu wrote:


U al si mi odgovrio Laughing To te izgleda tvoje paganstvo naucilo Laughing


Te poturice koje gore pominjes i ti imate jednu zajednicku crtu. Kao sto oni pokusavaju da zaborave da su nekad bili Pravoslavci pre nego sto su primili Islam, tako i ti ne zelis (ili jednostavno nemas pojma) da su Srbi postojali i pre nego sto su pokrsteni. Dakle, (citaj polako i pazljivo, ocigledno je da spadas u one sa jeftinijim ulaznicama za ovaj svet) Srbi su PRIMILI Hriscanstvo, nisu POSTALI od Hriscanstva. Ustvari, mozda bi mogao malo da krenes kroz srpsku istoriju, pa da ispitas da li su Nikola Tesla, Mihajlo Pupin, itd. redovno isli u crkvu i uredno postili, pa ako nisu, da nas obavestis da prestanemo da ih smatramo Srbima. Jos bolje, kad bi samo nekako mogao da se vratis u 6. vek, pa da, kad vidis kako se Srbi (pagani) kolju sa Vizantincima (hriscanima) ti lepo stanes na stranu ovih drugih pa udri po svojim precima (posto, jel'te, to nisu pravi Srbi). Na kraju krajeva, mene zabole stojko sta ti mislis o meni, ja sam na svoje slovensko poreklo i slovenske korene ponosan, ljude cenim po onome kakvi su i kako se ponasaju prema meni, a ne prema tome kome se Bogu mole, a tebi ako se to ne svidja to je tvoj problem, a ne moj. Ziv ti meni bio.


Pre svega meni je pravoslavac pravi najblizi, to ne znaci da ne cenim srbina koji je ateista ali moze samo biti srbin ako je za srpstvo. To ne obuhvata slj#m koji bi na sve pristao samo da se uvuce u d#piste ez.
Delije treba da su nacionalisti, kako vidim na ovom "zvanicnom" forumu navijaca Zvezde vrlo malo toga ima. Kao da sam dosao na neki komunjarski forum.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Hajduk Split
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Jan 2003
Posts: 49

PostPosted: 29 Apr 2005 17:46    Post subject: Reply with quote

U nas je pad zanimanja za košarku sve veći iz godine u godinu. Jučer je Nova Tv dala snimku Zadra u 00:30, a Cibona ide noćas u 1:15. Inače, nije mi jasno zašto Srbija uopće pristaje na ovu ligu jer ima jače tekme u svojoj ligi nego ovako jer se većina tetekmi u GL igrala neobvezno budući se znalo kojih 7 ekipa ulazi sigurno. Sustav sa f8 je katastrofa. Bosna se muchi cijelu sezonu da bi na kraju igrala samo jednu tekmu više od Domžala i to u gostima pred 300 ljudi!!!!!!!!?????????? Neznam po čemu je GL sezona Olimpije uspješnija od sezone Širokog. Možda zato jer j Ol igrala jednu tekmu više u Bg pred 500 ljudi, a većinu domaćih su igrali pred 300-400 ljudi. Jedino rješenje je da klubovi neigraju domaća prvenstva i da se bore samo za domaći kup.
_________________
.....i nikad ti necemo.....okrenut ledja mi......
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
djape
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Mar 2003
Posts: 32
Location: beograd

PostPosted: 29 Apr 2005 18:43    Post subject: Reply with quote

SlavaNedicu wrote:

To da pravoslavlje je protiv osvete, je izmisljotina. Grci nemaju definitivno nista protiv osvete. A od njih je i pravoslavlje pocelo. A sto se srba tice, pravi srbin razmislja "ko se ne osveti taj se ne posveti".


zakon leke dukadjinija

tome stremish je li?
Back to top
View user's profile Send private message
SlavaNedicu
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Apr 2005
Posts: 22

PostPosted: 29 Apr 2005 19:06    Post subject: Reply with quote

djape wrote:
SlavaNedicu wrote:

To da pravoslavlje je protiv osvete, je izmisljotina. Grci nemaju definitivno nista protiv osvete. A od njih je i pravoslavlje pocelo. A sto se srba tice, pravi srbin razmislja "ko se ne osveti taj se ne posveti".


zakon leke dukadjinija

tome stremish je li?


Ti cim se bunis da se obracuna konacno sa anti srpskim zverima. Definitivno si anti srbin.
_________________
„Srbija je mala bara puna tajkuna krokodila”!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dacha
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Apr 2005
Posts: 36
Location: Sarajlija u Zenici

PostPosted: 29 Apr 2005 19:25    Post subject: Reply with quote

SlavaNedicu wrote:
djape wrote:
SlavaNedicu wrote:

To da pravoslavlje je protiv osvete, je izmisljotina. Grci nemaju definitivno nista protiv osvete. A od njih je i pravoslavlje pocelo. A sto se srba tice, pravi srbin razmislja "ko se ne osveti taj se ne posveti".


zakon leke dukadjinija

tome stremish je li?


Ti cim se bunis da se obracuna konacno sa anti srpskim zverima. Definitivno si anti srbin.


Da li ti nedicu znas na kojoj osobi je zasnovano Hriscanstvo? Odakle ono potice? Ako kojim slucajem ne znas, bolje se raspitaj. Ne zelim da te vrijedjam ali mislim da stvarno lupas o necemu sto ne poznajes.

poz
Dacha
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop