DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Problizava se pocetak prvenstva i gostovanje u Cacku.
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
радула
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Feb 2003
Posts: 514
Location: 3. полувреме

PostPosted: 27 Feb 2005 16:55    Post subject: Reply with quote

Samo dve reci: Bravo cigani!
_________________
ту без обзира на све
Back to top
View user's profile Send private message
Maj 25
ДЕЛИЈА


Joined: 17 Oct 2004
Posts: 135
Location: DORCOL MENHETN

PostPosted: 27 Feb 2005 17:09    Post subject: Reply with quote

Delije Valjevo wrote:
Very Happy Eeeeeeeee, to se prijatelju ne moze napisati... Od Cacka do Valjeva ima oko 100 km, a mi smo kombijem putovali oko 3,5 sata!? Covek je utripovao da mu se duguju neke pare za put, i to celih 120 dinara, i onda on nece da vozi... A ovi ga pale "stani majstore da kupimo pivo". Tu on kapira da imamo para... Ma ne moze da se isprica... Jos kad mu u kombi koji ima 9 sedista, u kome je bilo nas 11, u Lajkovcu udje jos trojica koji su iz Cacka dosli busom, pa "shoping" u Lajkovcu...mislim... I, da, vozice na Karaburmu, to je definitivno, MORA! A utakmica u Cacku...jebi ga, kada ne vidis prvi gol jer si zakasnio a drugi jer si eskivirao grudvu... Sve u svemu, dobro je za zagrevanje. Vidjamo se na Karaburmi. I, da, u Cacku smo promovisali novi transparent. Ako se nekome ne svidja, sta da radimo, nama je do jaja Very Happy
Pozdrav Delije


E brate, izvalio sam da sam sluchajno u dzepu ostavio ukljuchenu kameru da snima video klip, i snimilo je jedno 3-4 minuta, ono kad smo lozili D**** za zastavu i kad smo bili u "shopingu" Smile Sinoc sam to pushtao sebi pred spavanje, valjao sam se od smeha Laughing
_________________
ALEEEE ZVEZDA JE DANAS POBEDILA
NEK PEVA MARAKANA, NASHA JE TITULA!
Back to top
View user's profile Send private message
Delije Valjevo
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Dec 2002
Posts: 142
Location: Valjevo,Ravna Gora

PostPosted: 27 Feb 2005 17:12    Post subject: Reply with quote

Ja znam brate samo jedno, a to je da je sofer bio veoma blizu smrti, jer da je nastavio sa onih 120 kinti, siguran sam da bi putovanje zavrsili na tom mestu, a on ... Very Happy Jebote, koji kreten... Izvinjavam se ostalima, ali to je bilo da izludis... a kasnije je preslo u ludilo Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Valjevsko pivo - NEMA BOLJEG!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 27 Feb 2005 17:38    Post subject: Reply with quote

Gostovanje odradjeno sa ocenom 5...bez obzira sto je falila samo malo veca kolektivna ozbiljnost tribine.Zadali smo domaci svima i pomogli zvezdi...nista lepse,i zato......SVI NA KARABURMU...nek nas bude duplo vise nego u cacku......SVI NA KARABURMU da proslavimo 60 godina kluba kako dolikuje.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
savacium21
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Jan 2005
Posts: 63

PostPosted: 04 Mar 2005 16:09    Post subject: Reply with quote

http://www.delije-sabac.co.yu/images/delije_sabac/delije_sabac_32.jpg

http://www.delije-sabac.co.yu/images/delije_sabac/delije_sabac_33.jpg

Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop