DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

"Nozevi-Stop Represiji nad Navijacima"
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
thug-life
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Jan 2005
Posts: 213
Location: Београд

PostPosted: 23 Feb 2005 18:26    Post subject: Reply with quote

SaXoN wrote:
To je stvarno ono najnize, najgore moguce... da nosis noz. To bas moras biti pi*ka... nema izgovora da se nosi noz jednostavno, da se bodu ljudi. Ako ces da se kacis sa nekim, imas ruke i noge pa udri do mile volje, ali na nozeve se najezim... to je ono najnize. Stvarno tome treba stati svim snagama na put, to ne samo da ne pomaze nasoj navijackoj sceni i akciji SRNN nego jos vise odvlaci ljude sa stadiona... nece ljudi da misle oce neka budala noz da izvadi i da te izbode. Mislim da se ovom treba posvetiti velika paznja medju navijacima, da se stvori jedna vrsta kampanje protiv nosenja nozeva na utakmice - nosis noz, mars sa tribine recimo. To nema smisla. Evil or Very Mad


Ljudi dzaba sve ovo kad danas niko nece da te prebije golim rukama nego ce ili da ti preti nozem ili ce nekoliko njih da te prebiju.I kolko god se trudili da zaustavimo ovo naci ce se neki debil ili neki debili koji jednostavno misle da su opasni ili sl. ako nose nozeve i koriste ih tek tako.I zbog toga nas je i malo na stadionu.Ko ce da dodje kad svi imaju utisak da ce biti izbodeni ili neshto??Vecina se plashi jednostavno zbog toga.Meni su pokushavali cak i neki "nashi" zvezdashi da skinu shal preteci nozem,ali ni sam ne znam kako me nisu ni izboli ni prebili niti skinuli shal.
Secam se na leto kad su gore na Brdu ili gde vec napali grobari 3 ortaka sa nozevima i opushteno koristili nozeve...Shta da se radi...Stvarno najnize neshto je nozem pretiti i koristiti ga tek tako...A ko se danas josh bije na "fer" Rolling Eyes
Ja sam naravno za to da se to smanji pre svega jer bi bilo mnogo vishe ljudi na Severu,a to svi zelimo..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 23 Feb 2005 19:08    Post subject: Reply with quote

Evo 2 bitnija posta iz istog ovakvog topica sa foruma tribina.co.yu:

R.S wrote:
Northern wrote:
Скроз искоренити неможемо!То неможе нико, исто као што држава неможе да искорени криминал...Али можемо заједничким акцијама, паролама, налепницама, графитима и преко медија да кажемо тим напаљеним клинцима да нису ИН ако користе ножеве, нападају 10 на 1, боду због шала, него су АУТ.(да се тако глупаво изразим...)

Upravo je ovo sustina.Da neko ko vazi za neki autoritet na svojoj tribini pokaze da ne opravdava ovo....sve ce biti drugacije.Kada obesna deca budu znala da kada se time pohvale sledi samar,proterivanje....cisto sumnjam da ce im to biti vise interesantno da rade jer nemaju publiku i podrsku.Ovo je najveci problem koji treba iskoreniti....ipak noz osakati coveka najvise.Mozes ti i ciglom ubiti coveka,ali najveci procenat tesko povredjenih kod nas je ipak od noza.
Back to top
View user's profile Send private message
дарконије
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Apr 2004
Posts: 233
Location: Север

PostPosted: 23 Feb 2005 21:43    Post subject: Reply with quote

Nesha_cb wrote:
Evo 2 bitnija posta iz istog ovakvog topica sa foruma tribina.co.yu:

R.S wrote:
Northern wrote:
Скроз искоренити неможемо!То неможе нико, исто као што држава неможе да искорени криминал...Али можемо заједничким акцијама, паролама, налепницама, графитима и преко медија да кажемо тим напаљеним клинцима да нису ИН ако користе ножеве, нападају 10 на 1, боду због шала, него су АУТ.(да се тако глупаво изразим...)

Upravo je ovo sustina.Da neko ko vazi za neki autoritet na svojoj tribini pokaze da ne opravdava ovo....sve ce biti drugacije.Kada obesna deca budu znala da kada se time pohvale sledi samar,proterivanje....cisto sumnjam da ce im to biti vise interesantno da rade jer nemaju publiku i podrsku.Ovo je najveci problem koji treba iskoreniti....ipak noz osakati coveka najvise.Mozes ti i ciglom ubiti coveka,ali najveci procenat tesko povredjenih kod nas je ipak od noza.


..upravo tako, dakle, pokrenuti neku akciju, deliti letke ne svakoj tekmi, na svakoj tribini u srbiji. nek svaka tribina ima obavezu da to radi, u stilu zajednicke akcije SRNN. ali nisam siguran koliko je kinte potrebno za to. akcija bi verovatno imala nekog efekta, mada i to je tesko predvideti.
budala ce uvek biti, jedini nacin da se nekako odbranis, jeste da se na tekmama pojavljujes bez navijackih obelezja, tj. casual, sto je moj obicaj jos iz klinackih dana, a i tako se desavalo da te neko moze startovati..sranja ce uvek biti.
Back to top
View user's profile Send private message
petar-DELIJE024
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 668
Location: у сред среде

PostPosted: 24 Feb 2005 12:10    Post subject: Reply with quote

Quote:
nek svaka tribina ima obavezu da to radi, u stilu zajednicke akcije SRNN


.... shto je maltene nemoguce izvesti ponovo .... Debil je debil do kraja zivota i tu nema spasa , tako da teshko da se ishta moze uraditi .
Ja mislim da tu samo dobro batinanje od nashe strane ( NE OD STRANE MURIJE ) reshava stvar ... pa da vidim ko ce posle dobijenih dobrih batina zbog noza biti mudonja da ga nosi !
_________________
У борби истине и лажи, правде и неправде, неутралност значи помагање зла!
Back to top
View user's profile Send private message
TARAs Buljba
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Dec 2004
Posts: 81

PostPosted: 24 Feb 2005 20:22    Post subject: Reply with quote

petar-DELIJE024 wrote:
Quote:
nek svaka tribina ima obavezu da to radi, u stilu zajednicke akcije SRNN


.... shto je maltene nemoguce izvesti ponovo .... Debil je debil do kraja zivota i tu nema spasa , tako da teshko da se ishta moze uraditi .
Ja mislim da tu samo dobro batinanje od nashe strane ( NE OD STRANE MURIJE ) reshava stvar ... pa da vidim ko ce posle dobijenih dobrih batina zbog noza biti mudonja da ga nosi !


Batinanje, pa onda majmun posle dobrih batina donese pistolj pa pocne da se sveti. Dzaba batine, samo distanciranje i pozitivne akcije. Pitam se pod kojim izgovorom bilo ko nosi noz na stadion. Sta je on navijac? Huligan? Debil? Alo bre.......
Back to top
View user's profile Send private message
DjoleReject
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Apr 2004
Posts: 212

PostPosted: 25 Feb 2005 09:42    Post subject: Reply with quote

Sve to stoji i svako normalan ce se sloziti da je rokanje cakijama suludo,ali ne vidim neku korist od ponavljanja toga na netu.
Ipak, zaboravljate najbitnije:

ELVIS JE ZIV!!!
_________________
include<mozak.h>
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop