DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Келн
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 08 Dec 2017 11:34    Post subject: Reply with quote






Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 08 Dec 2017 11:52    Post subject: Reply with quote

Звучници никако, али бар оно старо озвучење, тј све оне хорне-мегафони да су радили, било би довољно. На делу ка истоку, значи скоро од средине трибине, глас вође се једноставно није чуо, није радило ни то озвучење које имамо и иначе ради. И онда, већ описано, док се песма прошири трибиниом, док се успостави један глас...много муке. Радовање на крају...туга божија. Али добро, све у свему није било лоше. Корео одличан, мини корео ,,Северна армија'' пун погодак!
Не знам зашто мурија није опипала по ребрима немачке свиње за она гађања бакљама...нешто су ми били превише толерантни (ок да ми као навијачи не наседамо на провокације због казне, али мурија да не реагује??)..док то према нама није случај никада, ни у Србији, ни у јевропи.
И ко браћу најрођенију молим момке са шипке да некој следећој утакмици приликом тапшања на крају песме ,,По зими киши'' пробају да врате ствари какве и треба да буду (макар 10 пута прекидали и објашњавали како се то ради)..какав је оно накарадан завршетак песме са оним убрзаним тапшањем, мука ме хвата
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 08 Dec 2017 12:00    Post subject: Reply with quote

Ортодоксија wrote:

Не знам зашто мурија није опипала по ребрима немачке свиње за она гађања бакљама...нешто су ми били превише толерантни (ок да ми као навијачи не наседамо на провокације због казне, али мурија да не реагује??)..док то према нама није случај никада, ни у Србији, ни у јевропи.

Немој случајно да се више понови да неко позива на интервенцију полиције у било ком случају! Ово је остављено као пример да се то никада више овде не изговори! Ако ти нешто смета...решавај сам а не полиција да то ради..или ћути и не брукај се!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ЂорђеКНН
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Sep 2013
Posts: 271

PostPosted: 08 Dec 2017 12:33    Post subject: Reply with quote

Пре свега треба бити срећан због свега од синоћ,невероватно вече,то је оно што смо чекали. БРАВО ЗВЕЗДО!
Све је било савршено осим оног где сваки човек на стадиону треба да да свој допринос,без тога не може и то се видело синоћ,просто после овакве вечери свима је фалила иста ствар,боље навијање. Не може то нико и ништа да надокнади,никакви звучници или не знам ти ја шта. Само редован долазак на трибину великог броја људи и то све постане рутина,па на оваквим утакмицама сви знају шта и како.
ЗВЕЗДА ИГРА ТОТАЛНО ДРУГАЧИЈЕ ОД ДРУГИХ!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 08 Dec 2017 22:26    Post subject: Reply with quote


[/img]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 09 Dec 2017 08:50    Post subject: Reply with quote

bojan74 wrote:
Биће боље научиће,кореографија много добра идеја,али много лоше испала,не знам зашо се форсира бела боја код комплексних фигура попут јарца,ово је по стоти пут да бела боја сјебе корео.....просто слабо оцртава детаље,то се могло видети доста пута,но добро то није толико битно колико све остало,уживајмо

https://www.youtube.com/watch?v=HiRlC5PfQCo
Добро је па они нису извалили јарца. Наши људи не знају да препознају јер им није то на памети прво, али они итекако....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
MrRSB
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 369

PostPosted: 09 Dec 2017 09:10    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/xZicuIJMkBo
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 09 Dec 2017 10:24    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/hQvogwVnspk
Back to top
View user's profile Send private message
zokriogi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 May 2008
Posts: 525
Location: kosutnjak

PostPosted: 09 Dec 2017 10:30    Post subject: Reply with quote

Их либе, их либе, их либе Ротер Штерн
их либе, их либе, их либе Ротер Штерн...
Very Happy Very Happy Very Happy

Ко се сети, сети а остали нека се распитају. У сваком случају јебали смо швабице и онда и сад.
_________________
Нек' песма ори се нек' грми стадион,
ти нећеш остати никад сама јер живот си мој!
Back to top
View user's profile Send private message
Ljubazni Vodoinstalater
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 664

PostPosted: 09 Dec 2017 12:55    Post subject: Reply with quote

После ко зна колико година разних Кула (од 800 и 1000 динара), Ивањица на трибини од 3 реда, Суботице, Чачка и осталих стадиона где смо ко дивокозе улазили на трибину, каљави ко прасићи, и ко зна којих пички материни, ми добијемо бундеслигаша, презимимо у Европи, а овде се на 3 стране пише о озвучењу? Дал вам је стварно то свима на памети после оне утакмице, после оне победе?
Немој да цепидлачите и да тражите длаку у јајету. Немој да мислите да 20.000 људи на северу може да навија исто као 5000, или да грми као у Пиониру. А загрмело је у више од пар наврата у четвртак!
Саберите се бре мало, чекамо овај жреб који 97% нас није имало разлога да гледа, апсолутно никад. Има ваљда још о чему да се прича, а да није озвучење?
Мада, можда би боље знали да се радујемо, кад би сви могли да чујемо вођу да нам каже како да се радујемо?
Back to top
View user's profile Send private message
zokriogi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 May 2008
Posts: 525
Location: kosutnjak

PostPosted: 09 Dec 2017 13:46    Post subject: Reply with quote

Ljubazni Vodoinstalater wrote:
После ко зна колико година разних Кула (од 800 и 1000 динара), Ивањица на трибини од 3 реда, Суботице, Чачка и осталих стадиона где смо ко дивокозе улазили на трибину, каљави ко прасићи, и ко зна којих пички материни, ми добијемо бундеслигаша, презимимо у Европи, а овде се на 3 стране пише о озвучењу? Дал вам је стварно то свима на памети после оне утакмице, после оне победе?
Немој да цепидлачите и да тражите длаку у јајету. Немој да мислите да 20.000 људи на северу може да навија исто као 5000, или да грми као у Пиониру. А загрмело је у више од пар наврата у четвртак!
Саберите се бре мало, чекамо овај жреб који 97% нас није имало разлога да гледа, апсолутно никад. Има ваљда још о чему да се прича, а да није озвучење?
Мада, можда би боље знали да се радујемо, кад би сви могли да чујемо вођу да нам каже како да се радујемо?


Пффф... Право у центар брате! "...200 из бенча, аперкат, гејм овер..."
_________________
Нек' песма ори се нек' грми стадион,
ти нећеш остати никад сама јер живот си мој!
Back to top
View user's profile Send private message
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 09 Dec 2017 15:10    Post subject: Reply with quote




Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 09 Dec 2017 17:48    Post subject: Reply with quote

https://vimeo.com/246421299
Back to top
View user's profile Send private message
MrRSB
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 369

PostPosted: 09 Dec 2017 18:15    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/RmlfrScLW14
Back to top
View user's profile Send private message
3N
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Nov 2012
Posts: 4
Location: Onamo `namo...

PostPosted: 10 Dec 2017 19:25    Post subject: Reply with quote

Ја би похвалио генијалну идеју за подшку генералу...свака част браћо ко год се сјетио тога Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop