DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ДЕРБИ-РОЂЕНДАН!
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 25 Feb 2017 23:03    Post subject: ДЕРБИ-РОЂЕНДАН! Reply with quote

Мислим да нема пуно оваквих утакмица које у старту говоре да ће се памтити! Колико треба све да се поклопи да на дан дербија славимо и рођендан клуба!? Две победе у првенству, дерби, 72. године пуни наш клуб...сви предуслови испуњени да већински део стадиона буду Звездаши! Какав год исход на терену био, ми имамо нашу борбу у којој морамо да победимо!
Утакмица почиње у 18 часова.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Мангупарија 89
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Nov 2016
Posts: 136
Location: Маракана

PostPosted: 01 Mar 2017 13:03    Post subject: Reply with quote

Мора да се грми читавих 90. минута безобзира на резултат !
СВИ НА СТАДИОН !
_________________
Ал срце још за тебе лудо удара...
Back to top
View user's profile Send private message
DRAGAN 1389
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Apr 2010
Posts: 489

PostPosted: 01 Mar 2017 16:21    Post subject: Re: ДЕРБИ-РОЂЕНДАН! Reply with quote

Генералштаб wrote:
дерби, 72. године пуни наш клуб...Какав год исход на терену био, ми имамо нашу борбу у којој морамо да победимо!
Утакмица почиње у 18 часова.

Ваљда не морамо писати за дерби ајмо сви на стадион,то се ваљда подразумева,коме требамо писати такве поруке онда таква врста безвезњака нам не треба ни на стадиону,о улици и да не причам...КИДАЈ,ГАЗИ,ЛОМИ!!!
_________________
Победа,жеља наша ТИТУЛА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
samojako
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Oct 2015
Posts: 148

PostPosted: 01 Mar 2017 17:59    Post subject: Reply with quote

И немојте оно ”какав год резултат да буде”, делује некако да се припремамо за неуспех.

Не поставља се питање победе, храбро од почетка и ми и они доле!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 01 Mar 2017 18:34    Post subject: Re: ДЕРБИ-РОЂЕНДАН! Reply with quote

DRAGAN 1389 wrote:
Генералштаб wrote:
дерби, 72. године пуни наш клуб...Какав год исход на терену био, ми имамо нашу борбу у којој морамо да победимо!
Утакмица почиње у 18 часова.

Ваљда не морамо писати за дерби ајмо сви на стадион,то се ваљда подразумева,коме требамо писати такве поруке онда таква врста безвезњака нам не треба ни на стадиону,о улици и да не причам...КИДАЈ,ГАЗИ,ЛОМИ!!!

Мислим да нисам био довољно јасан. Ако сам погледао рецимо 70 ак дербија уживо што првенства што купа...можда ми се само пар пута јавио осећај у напред, да је овај дерби и пре почетка утакмице, већ нешто посебно. Рецимо 100 ти дерби је изазвао невероватно интересовање у Србији и о томе се причало малтене месецима раније. Ово...не могу да кажем да је исто...али сигурно ми датум који пада на рођендан клуба, оставља неки већи траг од "само једног дербија у низу". Није ни 100 ти дерби...али није ни обичан дерби као и сваки...једноставно, барем ја осећам да је нешто посебно. Колико још треба времена да прође да се тако поклопе датуми? И зато мислим да је привилегија бити на самом том догађају шта год да се догоди. Није да сам мало одгледао дербија...ал, дал зато што је дерби о давно већ замро навијачки у оном правом смислу...дал је нешто друго...у главном нисам неко ко пада нешто претерано у транс када у последње време дође дерби, јесте осећај другачији од осталих утакмица, али далеко од онога како је некада био...али овај осећам као посебан, не везано за резултат, оне од преко пута, наше играче...већ као Звездашки дан који ништа не може да поквари ако ми схватимо добро целу причу. Зато за славу нашег клуба треба тај дан бити на стадиону, буквално да нас буде 30000, од 38000 људи...да се осети за кога овај град и земља навијају.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
DRAGAN 1389
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Apr 2010
Posts: 489

PostPosted: 02 Mar 2017 16:49    Post subject: Re: ДЕРБИ-РОЂЕНДАН! Reply with quote

Генералштаб wrote:
DRAGAN 1389 wrote:
Генералштаб wrote:
дерби, 72. године пуни наш клуб...Какав год исход на терену био, ми имамо нашу борбу у којој морамо да победимо!
Утакмица почиње у 18 часова.

Ваљда не морамо писати за дерби ајмо сви на стадион,то се ваљда подразумева,коме требамо писати такве поруке онда таква врста безвезњака нам не треба ни на стадиону,о улици и да не причам...КИДАЈ,ГАЗИ,ЛОМИ!!!

Мислим да нисам био довољно јасан. Ако сам погледао рецимо 70 ак дербија уживо што првенства што купа...можда ми се само пар пута јавио осећај у напред, да је овај дерби и пре почетка утакмице, већ нешто посебно. Рецимо 100 ти дерби је изазвао невероватно интересовање у Србији и о томе се причало малтене месецима раније. Ово...не могу да кажем да је исто...али сигурно ми датум који пада на рођендан клуба, оставља неки већи траг од "само једног дербија у низу". Није ни 100 ти дерби...али није ни обичан дерби као и сваки...једноставно, барем ја осећам да је нешто посебно. Колико још треба времена да прође да се тако поклопе датуми? И зато мислим да је привилегија бити на самом том догађају шта год да се догоди. Није да сам мало одгледао дербија...ал, дал зато што је дерби о давно већ замро навијачки у оном правом смислу...дал је нешто друго...у главном нисам неко ко пада нешто претерано у транс када у последње време дође дерби, јесте осећај другачији од осталих утакмица, али далеко од онога како је некада био...али овај осећам као посебан, не везано за резултат, оне од преко пута, наше играче...већ као Звездашки дан који ништа не може да поквари ако ми схватимо добро целу причу. Зато за славу нашег клуба треба тај дан бити на стадиону, буквално да нас буде 30000, од 38000 људи...да се осети за кога овај град и земља навијају.

Више сам твој део поста означио као поруку осталима који би се јављали са тим излизаним СВИ НА СТАДИОН,овај део што сам означио мислим да је тим све речено ДЕРБИ,РОЂЕНДАН шта више коме писати и објашњавати,а жељу за победом на трибинама и тамо где треба поред тога.
_________________
Победа,жеља наша ТИТУЛА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
samojako
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Oct 2015
Posts: 148

PostPosted: 02 Mar 2017 20:02    Post subject: Reply with quote

Занимљиво је како су лешинари само чекали неки сигнал па да крену да серу по нашем клубу неколико дана пре дербија. Изашли мишеви из рупа, време је да их вратимо тамо где им је место.
ЗГАЗИ ИХ СВЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 02 Mar 2017 20:57    Post subject: Reply with quote

153. вечити дерби...на први поглед никаква разлика у односу на 152. рецимо..али, овај 153. ће се увек у историји памтити као дерби који је одигран на 72. рођендан ФКЦЗ...само по себи је већ историјски, ајде да га испишемо онако као нам доликује и како треба по свој логици ствари! Да једног дана за деценију, две, три...будемо поносни што смо учетвовали у стварању још једне лепе странице наше богате историје.
Страствено и фанатично 90+ минута, ајмо, ајде!!! Наа Маракании опет песма старааа
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 04 Mar 2017 22:16    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=QYMdC9CGw18
https://www.youtube.com/watch?v=PCpg4b9yzOQ
https://www.youtube.com/watch?v=gVoR8DMpPk0


Last edited by Генералштаб on 04 Mar 2017 22:31; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
MrRSB
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 369

PostPosted: 04 Mar 2017 22:17    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/AF86MK-n9Mc
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 04 Mar 2017 22:18    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/Wutmf3-M02I
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 04 Mar 2017 22:56    Post subject: Reply with quote

Било би лепо да неко ако има слику наше кореографије негде са краја истока или запада ако је био фотограф ред стар белграде избаци,лепшу кореографију не видех одавно,а још уз Борину песму,подиже срчани на 120......фантазија
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 04 Mar 2017 23:05    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ЗвездаКрајин
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Sep 2016
Posts: 149

PostPosted: 04 Mar 2017 23:06    Post subject: Reply with quote





_________________
Због Крајине и спаљених села некоме ће метак у сред чела!
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 04 Mar 2017 23:08    Post subject: Reply with quote

Немам речи.....искрен да будем....
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop