DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ТРЕЋЕ КОЛО - ПУН СЕВЕР! ПЕТАК 20ч
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
serbian ultras
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Jul 2011
Posts: 46

PostPosted: 01 Aug 2015 19:27    Post subject: Reply with quote

А ја бих да те демантујем,већину ствари си у праву,али ако већ фурамо најискренију љубав према клубу,повиленимо кад падне гол,бескрајно смо радосни кад освојимо титулу,тужни кад изгубимо,не може нико да ме убеди да је погрешно то што је спонтано попиздео цео стадион јер се већ две сезоне дешавају ствари које се дешавају и онда кап по кап чаша се пуни и пуни и као реакција долази упозорење и после упозорења очекујеш да ће нешто да се промени али се не мења ништа-напротив стање се мења на горе и чаша се пуни приближава врху,дешава се ОФК,дешава се Металац чаша је скоро пуна,и опет вера нада снага очекивањење ветар у леђа 22000 људи савршена атмосфера лудница,а на терену 0-1,кап која прелива чашу и ми ни ту не посустајемо него их гурамо до последњег звиждука и ни то не помаже,е онда једноставно попиздимо и од 20 хиљада људи 15 хиљада људи има исту реакцију,једноставно не може овако и тачка.

Поента приче нико не може да каже ,после свега што се дешавало,да је та спонтана реакција целог стадиона,да тера управу после свега,лоша и неисправна. И север и исток и запад једногласно,то је мишљење људи,то је став крај приче.
Back to top
View user's profile Send private message
MisaCZV_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2007
Posts: 416
Location: Београд

PostPosted: 01 Aug 2015 19:35    Post subject: Reply with quote

Немојмо сада, пошто смо на -1 да мислимо да је као све ОК и да ће ићи боље... Људи, знајте да нам је фудбалски клуб у расулу, да играчи немоју појма и да ова управа мора што пре напоље. Немојмо сада да размишљамо оно, као ма ови су кикснули, сад ћемо ми почети да играмо боље итд. Заборавите на то, дошли је време да се ствари мењају у корену и синоћ је цео стадион јасно реко УПРАВА НАПОЉЕ!

План и стратегија морају под хитно да се направе, не за ову, него за наредних 5 сезона. Да ли то може ова управа?
_________________
...а живот ти сад поставља питања многа...
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 01 Aug 2015 19:41    Post subject: Reply with quote

Ја нећу да коментаришем ништа,али ми једна ствар никако не улази у главу,до пре нешто више од 24 часова,сте напушавали водеће људе на трибини,што на трибини што на форуму,што нешто не предузму, и отерају ове сада када се нешто предузело,опет не ваља Shocked па јел то бре нормално?докле тако?
Back to top
View user's profile Send private message
Звездин Делиј
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 09 Jul 2011
Posts: 335

PostPosted: 01 Aug 2015 19:42    Post subject: Reply with quote

Па ви онда чекајте да не освојима ништа ни ове сезоне па их онда терајте, чисто да не ометамо ову сезону у којој, опет кажем, нећемо освојити ништа.

УПРАВА НАПОЉЕ !
Back to top
View user's profile Send private message
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 01 Aug 2015 19:50    Post subject: Reply with quote

Предлажем закључавање теме, да не гуше људи, да видимо сутра шта ће бити од тог њиховог састанчења, па сходно томе да кажемо шта имамо на Врачару.
Back to top
View user's profile Send private message
DRAGAN 1389
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Apr 2010
Posts: 489

PostPosted: 01 Aug 2015 20:29    Post subject: Reply with quote

Ово је брука и срамота шта се овде све пише,јављају се генијалци са својим докторским идејама да је најлакше узети мотку и удри по управи,част изузецима али већина ни да помене атмосферу,корео,сјајну димњаду,константно бакљада у другом полувремену,ово је НАВИЈАЧКИ ФОРУМ,зајебите те толике приче о играчима и осталим глупостима,имате друге симпатизерске форуме за то!
_________________
Победа,жеља наша ТИТУЛА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 01 Aug 2015 20:37    Post subject: Reply with quote

serbian ultras wrote:
А ја бих да те демантујем,већину ствари си у праву,али ако већ фурамо најискренију љубав према клубу,повиленимо кад падне гол,бескрајно смо радосни кад освојимо титулу,тужни кад изгубимо,не може нико да ме убеди да је погрешно то што је спонтано попиздео цео стадион јер се већ две сезоне дешавају ствари које се дешавају и онда кап по кап чаша се пуни и пуни и као реакција долази упозорење и после упозорења очекујеш да ће нешто да се промени али се не мења ништа-напротив стање се мења на горе и чаша се пуни приближава врху,дешава се ОФК,дешава се Металац чаша је скоро пуна,и опет вера нада снага очекивањење ветар у леђа 22000 људи савршена атмосфера лудница,а на терену 0-1,кап која прелива чашу и ми ни ту не посустајемо него их гурамо до последњег звиждука и ни то не помаже,е онда једноставно попиздимо и од 20 хиљада људи 15 хиљада људи има исту реакцију,једноставно не може овако и тачка.


Пре Металца и овог сада, дешава се испадање дуплим поразом од Каирата у 1 колу квалификација за европа лигу. Сви клубови који се такмиче у оквирима ове државе постигли су више на Европској сцени од нас, и Војводина, и Чукарички, и Партизан ... Једна Војводина је недавно узела скалп на гостовању итекако реномираном еввропском клубу, какав Звезда није већ више од две деценије. Једноставно, народ је поручио, доста је било више продавања муда за бубреге. Видећемо шта доносе дани што долазе , али ето поред сјајне посете за ове услове и то јединство Севера, Истока и Запада Звездине Маракане, остаће запамћено са ове утакмице. Одавно се није десило на Маракани да све три трибине буду на истим таласним дужинама. Надам се наставку и валоризацији тога на пуном Врачару
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13169

PostPosted: 01 Aug 2015 22:00    Post subject: Reply with quote

Да нема негде клип случајно кувања оног од сигурно 15 минута када је горело све?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Победник
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Jan 2009
Posts: 250

PostPosted: 01 Aug 2015 22:05    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Да нема негде клип случајно кувања оног од сигурно 15 минута када је горело све?

https://www.youtube.com/watch?v=s9bUWz7PjTk

Само овај изгледа. Не знам зашто је прекинут, трајало је то још... у мањој мери, али је горело.
Back to top
View user's profile Send private message
1945
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Mar 2011
Posts: 292

PostPosted: 02 Aug 2015 00:08    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Штета, каква штета да ова енергија са наше трибине нема никакву потпору на терену. Ал јеби га, то му дође као неко проклетство. Џабе другим групама успеси и по европи и у домаћем такмичењу, џаба све...кад то нема ко да прослави! То је једина победа наша којом треба да будемо поносни! Да се саберу копови навијачких група од почетка сезоне, од најнебитнијих па до наших ривала...још доста кола ће морати да прође, да би сви заједно можда достигли нашу бројку са Севера од јуче! А при томе им тимови имају добре успехе тренутно. Е, то је наша снага и то је оно што не може да се купи нити лажира! Једних је 20, других 56, трећих 500, четрвртих 96...итд...све у свему навијање у нашој земљи као покрет не постоји малтене више! Сем на једном месту, које је још увек живо упркос свему што нас сналази! Зато чувајмо једни друге и само исправно да се ради...то је једини пут да се осећамо живима и као навијачи!
СВИ НА СТАДИОН!

ПРОЧИТАТИ ОВО СТО ЈЕДАН ПУТ СВАКО ОД НАС...
Back to top
View user's profile Send private message
незнани
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Sep 2011
Posts: 483

PostPosted: 02 Aug 2015 01:58    Post subject: Reply with quote

Победник wrote:
Генералштаб wrote:
Да нема негде клип случајно кувања оног од сигурно 15 минута када је горело све?

https://www.youtube.com/watch?v=s9bUWz7PjTk

Само овај изгледа. Не знам зашто је прекинут, трајало је то још... у мањој мери, али је горело.


Ма да, кратко је ово, зезање је дуже трајало! Cool
Нереално је да ниједана камера није забележила наставак...
Back to top
View user's profile Send private message
шумски_коњ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2012
Posts: 500

PostPosted: 02 Aug 2015 07:21    Post subject: Reply with quote

Па једно 25 минута је константно горело нешто на трибини Very Happy што се управе тиче кукали смо довољно дуго,скандарила смо то што јесмо и мислим да треба да наставимо у том правцу.најбоље би било да закључате тему,прети да се отргне контроли
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

View previous topic :: View next topic
Page 11 of 11

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop