DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

МЕТАЛАЦ-ЗВЕЗДА, недеља 19ч
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zokriogi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 May 2008
Posts: 525
Location: kosutnjak

PostPosted: 24 Jul 2015 08:06    Post subject: Reply with quote

Quote:
Ulaznice za susret drugog kola Superlige koštaju 300 dinara za severnu tribinu (na kojoj će biti smešteni navijači Crvene zvezde), a 500 za istočnu i zapadnu. Mesta i VIP loži moguće je obezbediti po ceni od 1.500 dinara.


http://www.mozzartsport.com/vesti/metalac-naostren-za-zvezdu-i-ibanjeza-nemamo-veze-sa-partizanom-a-vi-imate-problema-u-vezi/111299

Да ли нас зајебавају са позицијом на стадиону? Осим ако је трибина уз аут линију северна.
_________________
Нек' песма ори се нек' грми стадион,
ти нећеш остати никад сама јер живот си мој!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 24 Jul 2015 08:17    Post subject: Reply with quote

Ма купујеш карту за ту трибину свакако...пусти шта дебили пишу...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
De si tebra
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Jul 2015
Posts: 63

PostPosted: 24 Jul 2015 08:21    Post subject: Reply with quote

http://www.crvenazvezdafk.com/vesti/najvaznije/10163/Karte+za+Metalac.html Лепо пише..
_________________
Сва срца наша су увек уз вас, немојте никад издати нас!
Back to top
View user's profile Send private message
OffenbachDS1989
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Apr 2012
Posts: 235

PostPosted: 25 Jul 2015 10:27    Post subject: Reply with quote

Поносно твоју славу свуда смо проносили !
Вукадиновић пецо ди мерда!
Сви у Милано !
Back to top
View user's profile Send private message
Само ти...
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Jan 2014
Posts: 23

PostPosted: 25 Jul 2015 20:38    Post subject: Reply with quote

Браћо Срби, цигани, делије, звездаши, симпатизери, ултраси...будимо поносни што смо на правој страни топчидерског брда! Оно што стока пропагира по медијима је озбиљна ствар! Озбиљна ствар за лечење, за докторе, за разне службе...Нека смо отели све титуле и победе у ових 70 година, али малоумници и гамад нисмо никада били. Нека они играју поштено увек, нека ''регуларно'' долазе из 1-2 и обрнуто...нека све..ЗАУВЕК ОСТАЋЕ КОМШИЈА МАЛИ!!! Само једна исправка, не лаже блиц људе, већ све идиотске новине. Али, слаба им џебана!

https://www.youtube.com/watch?v=GR_cbsFIASE
_________________
И снове кад не оствариш не могу да те не волим!
Back to top
View user's profile Send private message
De si tebra
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Jul 2015
Posts: 63

PostPosted: 25 Jul 2015 23:23    Post subject: Reply with quote

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/11701147_820489881404139_8163333863937767698_n.jpg?oh=9c6580a24574b69b888ac0479082f39b&oe=5651DB81 ..
_________________
Сва срца наша су увек уз вас, немојте никад издати нас!
Back to top
View user's profile Send private message
MisaCZV_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2007
Posts: 416
Location: Београд

PostPosted: 25 Jul 2015 23:33    Post subject: Reply with quote

Ко их јебе бре! Знамо сутра шта нам је чинити...
_________________
...а живот ти сад поставља питања многа...
Back to top
View user's profile Send private message
ђуро чворовић
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Jul 2015
Posts: 10

PostPosted: 26 Jul 2015 22:02    Post subject: Reply with quote

Свака част Делије, одлично издање, одлична бројка и константна грмљавина и ветар у леђа. Нажалост колико год је био јак наши играчи нису успели да дају макар један гол. Показали смо да смо ми одбрамбени бедем клуба а то морамо да покажемо и у петак!
Back to top
View user's profile Send private message
DRAGAN 1389
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Apr 2010
Posts: 489

PostPosted: 26 Jul 2015 22:15    Post subject: Reply with quote

Сасвим добро издање трибине,с обзиром колико су ови килавили на терену,почетак другог полувремена прави ветар у леђа,и цео стадион је по мојој процени био на нашој страни..Код овог бода ми само жао што ће се то одразити на посету у петак,али шта је ту је,на нама је да још више запнемо и цимамо све који су Звездаши а мало су се успавали,да дамо заједно ветар у леђа играчима и пошаљемо поруку свима да није препоручљиво да се зајебавају са 30000 људи на Маракани,поготово ФСС лоповима!
_________________
Победа,жеља наша ТИТУЛА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 26 Jul 2015 22:41    Post subject: Reply with quote

Искрено, 10 пута ми је дража ова утакмица него она претхондна! Овде знам да сам жив, да имам вредност на трибини и да имам неку функцију, па све нека је и нерешено било! Полако, тек је почело првенство, не сме ово да нам буде препрека за долазак на стадион! Ми смо рекли шта смо имали данас, и чекамо петак! Чекамо да видимо колико имамо Звездаша који су спремни да стану иза имена нашег клуба. Ми то име нисмо данас укаљали, напротив...не знам дал може боље од овога на том стадиону. Нема шта да се чека и калкулише...сви на стадион!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
незнани
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Sep 2011
Posts: 483

PostPosted: 27 Jul 2015 08:01    Post subject: Reply with quote




Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 27 Jul 2015 10:01    Post subject: Reply with quote






Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
savacium21
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Jan 2005
Posts: 63

PostPosted: 27 Jul 2015 14:46    Post subject: Reply with quote

http://hotsport.rs/wp-content/uploads/2015/07/METALAC-ZVEZDA_28.jpg
Back to top
View user's profile Send private message
ciricdejancira
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 569
Location: Lazarevac

PostPosted: 30 Jul 2015 10:56    Post subject: Reply with quote

Проблем у том врбопуцу је тај што од Металца пред онаквом Буком Делија могу да Омладинци наши да изгубе са један разлике на пример.Трећи тим да одигра ових одиграних нерешених 0-0, други тим Звезде да победи са један, два разлике, док би први тим требало да их расцопа.То је права Звезда и без обзира толико баш на квалитет тима, недопустиво је да маса играча лелемуда НА ТЕРЕНУ читав ток меча. Играчи који носе дрес бре Европског и светског шампиона и клуба таквог реномеа у којем играју немају више кондиције од тамо неког Металца.Металца који је прошле сезоне био трећи у рангу испод.Да би носио дрес Црвене Звезде треба да будеш јебан на много начина, да имаш тренинге увече од 00 па до четири ујутру мало одмора па да идемо онда на онај редовни тренинг јутарњи када народ креће на посао да заради неки динар да презиви.Па Ако хоћеш да играш у Звезди КУЋО, само за крвавим ногама од велике борбености можеш да изађеш на заслужено туширање.Била је овде негде слика постављена са животињски спремним играчима Звезде под вођством великог господина и човека Бранка Станковића, где су на слици Дуле Савић, Боровница, Нена Милосављевић и остали играчи из доба оног финала Купа УЕФА против Борусије из Менхенгладбаха.Звезда мора увек да има животињски спремне играче а од управе па до стручног штаба треба да се побрину да то буде увек на нивоу том, јер чини ми се да смо клуб који је био европски ја светски шампион.Ми као такав клуб због ситуације каква јесте и држави и у клубу, можемо да имамо лошији тим од европских и осталих великана, али дозволите Браћо Делије и драга управо, у много сегмената вођења клуба морамо бити исти са поменутим клубовима.Генерално зашто не би и у разним сегментима поменутим вили и напреднији јер МИ СМО ФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА. Wink
_________________
RED STAR HOOLIGANS
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop