DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ПРВО КОЛО ОФК - ЗВЕЗДА нед17ч
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 20 Jul 2015 15:10    Post subject: Reply with quote

Ма сад не треба стајати, дајте ту уефу већ једном, те контролоре...да се мало претресу мечеви у последњих пар година! Сад ми треба да замолимо господина миркова да истраје у идеји да доведе овде интерпол!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 20 Jul 2015 15:35    Post subject: Reply with quote

Али прича коју ови прекопута продају људима по интернету је толико смешна да ако наставе да је шире на све стране, могу да добију озбиљну реакцију Цигана у 3. колу онако како само ми знамо-из ината против свих за нашу Црвену звезду.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 20 Jul 2015 15:42    Post subject: Reply with quote

Неко је имао оваквих утакмица по пар у једној сезони само, па се навијало, певало, сутрадан су новине писале о лепршавој игри шампиона итд...нама се догоди једна таква утакмица и имамо конференцију за штампу на нашем стадиону као да нам долази Манчестер! То је доказ величине нашег клуба, а величина наше трибине се јуче видела...ко је је био на Врачру зна како се осећао, зна на који начин је праћен тим кроз овакву победу! Браво Делије, то је то што нас одваја од других! Јуче је било огромно искушење за нашу трибину сигурно, и да данас не размишљамо овако како размишљамо, сигурно да много нас не би било део тако нечега! Ипак, за наше друштво у коме се налазимо, оно је више него зрела реакција трибине на дешавања на терену! Још једном свака част свима!
СЕВЕР-ПРАВЕ ЕМОЦИЈЕ!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 20 Jul 2015 15:56    Post subject: Reply with quote

Само ти... wrote:
http://redstarbelgrade.info/rsb/feljton/6327-srpski-kalcopoli-ko-je-sve-priznao-da-partizan-namesta-utakmice-hronologija-izjava.html

У уста их јебем она одвратна! Говна лоповска нашла да причају о намештању и поштењу. Посерем се ја на то ваше поштење...

Back to top
View user's profile Send private message
javo
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2014
Posts: 110

PostPosted: 20 Jul 2015 16:22    Post subject: Reply with quote

zokriogi wrote:
javo wrote:
Зашто се уопште обраћа пажња шта прича препоштена стока преко пута,ко им јебе матер,не смемо дозволити да будемо као они,али не смемо жмурити и тражити оправдање за оно јучерашње жестоко срамоћење клуба,грба, имена....Црвенели смо али не од сунца...Мучно је било шта коментарисати...идемо даље...


A е си ми црвенео, кућо?! Ако је мучно да коментаришеш шта се онда јављаш. Само да би дао повода лешинарима да долазе овде и наслађују се. ГАЗИ,ЛОМИ ЗВЕЗДО!!!


Ја верујем кућо да си и ти набацио добру боју јуче,а још си и уживао у пакленој звезди која гази и ломи...али нек си ти мене цитирао и отерао лешинаре које ја привлачим..ево кућо да ти се придружим ГАЗИ,ЛОМИ ЗВЕЗДО!!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Vidikovac989
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 May 2015
Posts: 15

PostPosted: 20 Jul 2015 16:34    Post subject: Reply with quote

Нема боље пароле за ову ситуацију.

http://imageshack.com/a/img901/7371/RSizvM.jpg
Back to top
View user's profile Send private message
нема предаје
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Mar 2009
Posts: 189

PostPosted: 20 Jul 2015 16:50    Post subject: Reply with quote

што каже генерал, ајмо интерпол!

е ја подижем улог и са ајмо фби! ајмо уефа! ајмо фифа! ајде органи гоњења србије! ајде бре лоповчине једне! дајте да видимо ко је намештао и штеловао од распада сфрј па на овамо! ајмо бре! даће Бог да тај калчополи за који нас прозивају сада да дође у србију једног дана, али!!!!!!! да дође у србију и да не буде поштеђених и повлашћених!

а ми? ајмо цигани бре! да се тражи карта више против ниша! јел хоћете да ћутите и да пустите да осведочени криминалци и лоповчине са маском препоштених пљују по нашој звезди? онда останите кући! сви други изволите на стадион прве звездине звезде, на стадион господина рајка митића! да грми!! да пуца!! да се тресе!! да виде лоповчине шта је звезда!

ГАЗИ, ЛОМИ ЗВЕЗДО!
_________________
сад нисам мали и полако се стари, ал' срце још за тебе лудо удара
Back to top
View user's profile Send private message
Floki27
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Sep 2011
Posts: 43

PostPosted: 20 Jul 2015 19:01    Post subject: Reply with quote

У свему овоме, знамо коме не одговара да се стави свака утакмица под лупу, то јесте да се пооштри надзор што се тиче затварања утакмица. Да поштењачине бар за промил имају мање шансе да поштенскије ријешавају утакмице у своју корист.

Што више да се прича о овоме и ми не можемо изгубити.

Можда је баш ово требало да се раздрма успавани лав и да се пробуди та маса људи који су спремни да бране свој клуб!

Нека ово буде подстрек и играчима да се стопостотно залажу сваку утакмицу, да оправдају сваки свој минут проведен на терену. Да ова шестица буде замајац и за Металац, и Раднички, и сваки наредни окршај до деветог кола и судара на пуној Маракани са њима, па да видимо гдје је ко.

Са ових 26 титула, са почетком сезоне резултатом 2:6, играмо сезону и за нашу 26ицу који није више са нама, али који никада неће бити заборављен!
Back to top
View user's profile Send private message
Мићко
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Apr 2012
Posts: 192

PostPosted: 20 Jul 2015 19:12    Post subject: Reply with quote

Стицајем околности један од бољих пријатеља ми је финкционер у ОФК Београду. Каже човек ништа није намештено, ни њима није јасно шта се десило али ето неки резултат је морао да буде. Којим год резултатом да се завршила ова утакмица рекли би да је намештено. Шта сад Звезда не сме да преокрене резултат ако којим случајем крене да губи на полувремену да не би људи причали да је намештено.
Back to top
View user's profile Send private message
1945
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Mar 2011
Posts: 292

PostPosted: 20 Jul 2015 19:40    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Ма сад не треба стајати, дајте ту уефу већ једном, те контролоре...да се мало претресу мечеви у последњих пар година! Сад ми треба да замолимо господина миркова да истраје у идеји да доведе овде интерпол!

Izvinjavam se na latinici.Od reci do reci podrzavam,pogledajte samo imena ljudi koji su izasli u javnost sa optuzbama na nas racun,sve gospodin do gospodina.Ovo sto su sad pokusali da urade treba da im presedne,ajmo Delije puni stadioni da im se smuci zivot sto su i pomislili da posle svega nas optuzuju za nesto,bagra najobicnija...Treba neko da napravi spisak svih njihovih sumnjivih utakmica u prethodnim godinama i izjave pojedinaca koji su govorili o namestanju pa nek zovu interpol.
Back to top
View user's profile Send private message
хер Жика
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Oct 2013
Posts: 10

PostPosted: 20 Jul 2015 20:02    Post subject: Reply with quote

Реално гледано као кец на десет, тако нам је сад легла цела ова ситуација. Управо ти који упиру прстом на нас су гробари нашег фудбала, и они који су били директни кривци за титуле драгих нам комшија.

Ако је неко гледао овог миркова на сос-у тек сад треба да му буде јасно која је то љига од човека. Покушава да се извуче на причу како је његова изјава извучена из контекста,како он то није рекао, е па сад пријатељу и треба да се прочешља кроз наш фудбал и да се лепо открије ко је и шта радио претходну деценију. Мртав ладан изјављује како је покушао да контактира људе из нашег клуба пре данашње конференције, а да га ја питам зашто то исто није покушао да уради пре његове изјаве од јуче. Терза ми никад није мирисао, ал у овој борби са Толетом и његовим плаћеницима има моју пуну подршку.

Ускоро су ти фамозни избори, њима никако не иде у прилог сада цела ова збрка, на нама је да се не заврши ово тек тако, да се пар дана провлачи кроз народ и ником ништа, сваки дан их треба подсећати и све јаче док не отерамо багру која је одавно требала да оде из савеза.
Back to top
View user's profile Send private message
ђуро чворовић
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Jul 2015
Posts: 10

PostPosted: 20 Jul 2015 20:09    Post subject: Reply with quote

Овакву медијску хајку на неки клуб одавно није виђено, смрдљиви лешинари за 50 евра пишу шта им се каже, што рече Терзић и овде написа неко какав год резултат био приче би биле исте, то је унапред припремљено, понавља да појединим новинарима треба затворити врата на нашем стадиону, морамо да заштитио и легенду клуба Пижона којег ти исти називају аматером, ако је он аматер шта су они? Север и Звездаши треба да узврате пуним стадионом јер је то што им је трн у оку годинама, то је оно што не могу да униште!
Back to top
View user's profile Send private message
MisaCZV_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2007
Posts: 416
Location: Београд

PostPosted: 20 Jul 2015 20:22    Post subject: Reply with quote

нема предаје wrote:
што каже генерал, ајмо интерпол!

е ја подижем улог и са ајмо фби! ајмо уефа! ајмо фифа! ајде органи гоњења србије! ајде бре лоповчине једне! дајте да видимо ко је намештао и штеловао од распада сфрј па на овамо! ајмо бре! даће Бог да тај калчополи за који нас прозивају сада да дође у србију једног дана, али!!!!!!! да дође у србију и да не буде поштеђених и повлашћених!

а ми? ајмо цигани бре! да се тражи карта више против ниша! јел хоћете да ћутите и да пустите да осведочени криминалци и лоповчине са маском препоштених пљују по нашој звезди? онда останите кући! сви други изволите на стадион прве звездине звезде, на стадион господина рајка митића! да грми!! да пуца!! да се тресе!! да виде лоповчине шта је звезда!

ГАЗИ, ЛОМИ ЗВЕЗДО!


Подржавам овакве мотивационе постове. Такав треба да нам буде и одабир песама. Као што каже Срећко Шојић они раде за цију, мију, бију, вију... Smile ајмо, и ми смо за фба, али да се крене прво од комшилука!
_________________
...а живот ти сад поставља питања многа...
Back to top
View user's profile Send private message
Ниџа
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Mar 2015
Posts: 31

PostPosted: 20 Jul 2015 20:32    Post subject: Reply with quote

Само ти... wrote:


https://www.youtube.com/watch?v=oFrs9b2QlRE Exclamation Exclamation Exclamation


Причаће ти да су они бољи,
да су давно прошли наши дани...

НЕ ВЕРУЈ ИМ СИНЕ И ПОНОСАН БУДИ!!!

Ко Миркова схвата озбиљно, има проблем сам са собом, то је говедо неопевано и ту је крај сваке дискусије о њему.

Да напунимо стадион, да поцркају душмани!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 20 Jul 2015 20:41    Post subject: Reply with quote

Намерно стављена утакмица од стране ФСС-а на 40+ степени, дупли пораз у првом колу квалификација за Лигу Европе, пораз од Мордовије на Маракани пар дана раније, негативна клима која се створила у медијима уочи овог меча, и добије се ова слика ...



Слика пуне трибине Звездине навијачке Армије - Звездиног блага Exclamation

Нека ова невиђена хајка у историји извештавања медија у Србији на Звезду, раздрма све наше успаване људе, да се изврши права инвазија на Милановац и да полупамо мале црно-беле лончиће, шерпе и поклопчиће.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic :: View next topic
Page 8 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop