DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА-КАИРАТ
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ДраганКојић
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 May 2015
Posts: 27
Location: Иза ћошка

PostPosted: 04 Jul 2015 13:37    Post subject: Reply with quote

Због тога сам и питао, пошто сам стварно убеђен био да северу нека јефтина копија не може да се деси. А знам да се пре дешавало да неке ствари постоје на више трибина а да нико од никога није украо. Једноставно се дође да исту идеју. Оно мароканци? јбт да није интернета не бих никад знао да они постоје у навијчком свету Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Incidente
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Nov 2002
Posts: 114

PostPosted: 04 Jul 2015 14:02    Post subject: Reply with quote

zokriogi wrote:
Једва чекам следећу текму да опет гледам нови барјак. Very Happy
Толико ти се свидео...?
Back to top
View user's profile Send private message
Само ти...
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Jan 2014
Posts: 23

PostPosted: 04 Jul 2015 14:19    Post subject: Reply with quote

http://www.mozzartsport.com/vesti/zvezda-zatecena-milionskom-ponudom-gazde-kairata-posle-utakmice/109776

Ово је још само један доказ колико је финасијски моћна екипа Каирата и колико смо ми у ствари на том пољу испод њих. А уједно је и доказ, као што рече УлтрасЛондон, да смо можда после неког времена ''уболи'' са појачањима.

Види се да су људи жељни и навијања и добре Звезде, да има поверења у тренера, у његов избор... И зато не треба никако да нас ова премијера одговори, спута...већ пуна подршка овој екипи! СА НАМА СЕ МОЖЕ СВЕ ШТО СЕ ПОЖЕЛИ!!!
_________________
И снове кад не оствариш не могу да те не волим!
Back to top
View user's profile Send private message
Иницијатор
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Apr 2014
Posts: 124

PostPosted: 04 Jul 2015 15:02    Post subject: Reply with quote

Људи се замлаћују неким небитним стварима, поента је да Север има сада тј већ годинама има свој правац који је аутентичан, а за овакве ситнице као што је барјак не треба се замарати. Ово што је написао Генералштаб је у неку руку за сваког навијача ког интересују сцене широм света добро али у исто време самим тим што је већина ствари ко на тацни нема ту драж долажења до информација али то је друга тема.
Него...ови самим тим што се тако бахате и оће да нсм узму играча који је тек дошао показују да имају кеша па би сада било још боље да их победимо....Један наш гол у првом полувремену би променио ситуацију запамтите то, имаћемо исти број играча, већу жељу, другу поставку...
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 04 Jul 2015 15:53    Post subject: Reply with quote

Само ти... wrote:
http://www.mozzartsport.com/vesti/zvezda-zatecena-milionskom-ponudom-gazde-kairata-posle-utakmice/109776


Дај милион и по и да им дамо још 5 играча које ми изаберемо Very Happy
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
KAN I
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Nov 2010
Posts: 45
Location: М2

PostPosted: 04 Jul 2015 17:02    Post subject: Reply with quote

Јанкез wrote:
Одмах на почетку. Најискреније бих волео да се Паркер отера из клуба. Не заслужује да носи дрес никако!
Друго, јако је леп осећај играти Европу али са друге стране без превеликог ложења. Добили смо новог тренера, кратак период припрема, 6 нових играча, кратак период упознавања, свега пар припремних утакмица одраних заједно и још се нису како треба ни упознали, па ми сада реците, на основу свега овога наведеног да ли сте имали нека висока очекивања? Ја сам прижељкивао као сваки нормалан човек и навијач победу или нерешен резултат али ме уопште није изненадио изгубљен меч. Изгубили смо 0:2, са играчем мање. Да није било Рајка, било би готово сигурно 0:5. Да ли је 0:2 недостижан резултат? Није наравно, имамо 11 играча тамо, довољно времена да се анализирају и исправе неке грешке, формира нови тим и нова тактика, није све изгубљено. На крају крајева, неће бити смак света и ако испаднемо из квалификација. Овај тим се формира да узме Шампионску титулу у првенству а наше такмичење ће бити дуго и неизвесно то је сигурно. Е за то ми треба да се припремамо.


Ја и даље верујем у њу boxing
_________________
Никад пораз-само лекција!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

View previous topic :: View next topic
Page 7 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop