DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА-КАИРАТ
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
javo
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2014
Posts: 110

PostPosted: 03 Jul 2015 08:01    Post subject: Reply with quote

Људи овде нико није апострофирао групу као проблем,није група направила дугове нити група купује и продаје играче,нити је група било чиме крива за овакво наше стање.Зашто се ради замена теза без потребе,људски и звездашки је и похвалити и критиковати и имати различита мишљења и ставове.Овде нико није позвао на никакав бојкот или не знам шта да би се тако реаговало и тражило да се људи банују.Наш задатак је да будемо сви на стадиону без обзира на све,али на стадиону сигурно нећемо причати о оваквим стварима већ је наше да бодримо до краја, као синоћ да се на 0-2 ори љубав си ми једина.Али немојте да сами себи вређамо интелигенцију изјавама типа дупла круна приоритет,па кад звизнемо из купа,титула приоритет,па кад и ту пукнемо,онда је следећи циљ афирмација младих играча,па кад се завали млади играч,онда је циљ смањење дуга и тако у круг....Ја и даље верујем да можемо да урадимо нешто тамо,али немојмо ни да окрећемо главу за оно синоћ,боље и сада критиковати,него крајем маја следеће године када не буде имало смисла.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 03 Jul 2015 08:12    Post subject: Reply with quote

Човече....причаш о клубу у Србији, са 50 милиона дуга(сад је за 7-8 мањи)....па шта ти мислиш где се налазиш и шта ти очекујеш? Дал је реално да толико не могу људи да скапирају тежину ситуације? Групу дирају људи јер се не реагује да се лопови отерају,а група има ту снагу...и то многи спочитавају овде перфидно, између редова....ја зато и кажем...да се скупе лепо мудраци сви могући, да нађу коначно решење...јер Делије га не виде тренутно у том облику у ком сви хушкачи то виде! Не виде, јер барем једном дневно сабирају и одузимају...па онда мере шта је добро или не. Има ту свачега, и хватања у лажи оних који воде клуб, али и реалних ствари које су такве какве јесу тренутно, и нема силе да буду боље у овом тренутку. Да их отерамо све, то је најлакше...А прича "тако у круг"....је реалана да ти се дешава још неко време...и они који нису спремни да падају и устају поново...одустајаће. Али немој нама овде да причају приче, и да мисле да смо слепи код очију, а они визионари, које ето нико неће да чује.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
silvio_dante
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Oct 2014
Posts: 18
Location: фонтана

PostPosted: 03 Jul 2015 08:30    Post subject: Reply with quote

Улазећи на форум страховао сам да ћу затећи свеопшту кукњаву али видим много зрелих коментара и драго ми је због тога. Људи морају да буду свеснији ситуације у којој се налазимо и да емоције које имамо према нашем клубу не прекрију реално сагледавање ситуације. Ми смо клуб који је у дуговима и који се ослања на младе играче, европа тренутно, на жалост, није реалан циљ. Идемо даље и то је то.
Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 03 Jul 2015 08:34    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Човече....причаш о клубу у Србији, са 50 милиона дуга(сад је за 7-8 мањи)....па шта ти мислиш где се налазиш и шта ти очекујеш?


последње што се очекује су прескупи странци. динамов роберто карлос за 250000-ниђе везе.
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 03 Jul 2015 08:45    Post subject: Reply with quote

Кад би људи само утувили у главу да је навијање најважнија ствар, све би било лакше...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
javo
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2014
Posts: 110

PostPosted: 03 Jul 2015 08:46    Post subject: Reply with quote

Генерале да ли ти мислиш да људи нису свесни ситуације у којој се клуб налази,сада причам о људима који редовно долазе на утакмице,људе који редовно плаћају чланарину и који на било који начин доприносе клубу.Да ли мислиш да није мучно чути тамо неког смрада из загреба који се спрда са Звездом,говорећи како су њихови резервни играчи наша мега појачања,како нас сваки куртон коме се дигне она ствар испљује,наравно да и ти мислиш да је и те како мучно,и онда са свим тим проблемима ми пунимо донекле стадион,ми смо ту,али реакција на пораз да буде ко јебе европу, циљ је титула изгледа прејадно и исто тако је мучна,јер је управо та европа једини спас и једини излаз.Апсолутно сам свестан ситуације и срања у коме се налазимо,али ајмо мало и да будемо искрени између нас без икаквог мрачења,перфидних коментара и слично.Да будемо исти и кад позивамо људе да плаћају чланарину,да узимају годишње и да долазе на стадион али и да будемо исти кад причамо о тиму,управи и о критакама истих.Оно што хоћу да кажем,ајмо да причамо здраво без икакве перфидности и зле намере,без икаквог мрачења јер нас то не води никуда,јер ово је место где то можемо а стадион је место где доказујемо нашу љубав и приврженост.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 03 Jul 2015 08:53    Post subject: Reply with quote

За то ниђе везе...сносиће се рачуни, али не може у напред да се прича ништа. Јел си ти неки фудбалски стручњак па у напред знаш какав ће да буде код нас? Да ниси видовит? По мени је Гаврић исто промашај, али тек за неко време могу и смем да некоме то натоварим на грбачу. Каду је био играч коме се звиждало када је улазио у игру, дотле је дошло, па је после постао играч за наш клуб и дао неке много битне голове и одиграо јако добро неке, за нас важне утакмице. Тако да...ово што ти радиш...већ етикетираш играча који није ни заиграо за наш тим...никако није добро.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 03 Jul 2015 08:58    Post subject: Reply with quote

javo wrote:
Апсолутно сам свестан ситуације и срања у коме се налазимо

Ма ниси свестан ситуације чим си ти спреман да занемариш да људи имају играче са платама од по милион ипо малтене у тиму, да ми нисмо имали 3 тренинга заједно као тим пре ове утакмице, да поново малтене да нисмо имали динара за појачања у прелазном року...итд. Шта ти очекујеш није ми само јасно? Да смо их прегазили јуче? Па то је толико нереално, просто је невероватно да људи не умеју да сагледају ситуацију у којој се налазимо. По мени, ниси свестан ситуације чим не можеш све ово да видиш....без зле намере ти кажем све ово. И наравно да нам је титула сада приоритет, јер кроз њу можеш да јуриш лигу шампиона, у коју је лакше ући него у лигу Европе.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 03 Jul 2015 09:00    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
За то ниђе везе...сносиће се рачуни, али не може у напред да се прича ништа. Јел си ти неки фудбалски стручњак па у напред знаш какав ће да буде код нас? Да ниси видовит? По мени је Гаврић исто промашај, али тек за неко време могу и смем да некоме то натоварим на грбачу. Каду је био играч коме се звиждало када је улазио у игру, дотле је дошло, па је после постао играч за наш клуб и дао неке много битне голове и одиграо јако добро неке, за нас важне утакмице. Тако да...ово што ти радиш...већ етикетираш играча који није ни заиграо за наш тим...никако није добро.


полагаће рачуне као и сви остали пре њих.
а да ли ти мислиш да у оваквој ситуацији 250 000 за неког играча, кад ти циљ није европа већ домаће првенство је ок? дај да не бранимо глупости.

мало лепих ствари од синоћ, нови барјак је одличан!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 03 Jul 2015 09:04    Post subject: Reply with quote

звездале wrote:
Генералштаб wrote:
За то ниђе везе...сносиће се рачуни, али не може у напред да се прича ништа. Јел си ти неки фудбалски стручњак па у напред знаш какав ће да буде код нас? Да ниси видовит? По мени је Гаврић исто промашај, али тек за неко време могу и смем да некоме то натоварим на грбачу. Каду је био играч коме се звиждало када је улазио у игру, дотле је дошло, па је после постао играч за наш клуб и дао неке много битне голове и одиграо јако добро неке, за нас важне утакмице. Тако да...ово што ти радиш...већ етикетираш играча који није ни заиграо за наш тим...никако није добро.


полагаће рачуне као и сви остали пре њих.
а да ли ти мислиш да у оваквој ситуацији 250 000 за неког играча, кад ти циљ није европа већ домаће првенство је ок? дај да не бранимо глупости.

мало лепих ствари од синоћ, нови барјак је одличан!

Ниси ми одговорио на питање. Како ти знаш да је тај "динамовац" промашај, а очи му још ниси видео? Одакле ти та прича? И наравно да полажу рачуне претходници, али пошто нема закона у овој земљи, макар знамо да на стадион неће крочити, да ће бити свуда стављени на стуб срама, ми даље од тога не можемо!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 03 Jul 2015 09:18    Post subject: Reply with quote

рекох и да је добар не знам колико, али за те паре да игра нашу лигу, са 50 милиона дуга, не да нема резона, него је чиста будалаштина.

најваљивали су озбиљне младе играче, на крају довели половне скупе странце. ако већ треба да пљунеш паре онда пљуни за клинца, на коме ће клуб зарадити, а не на половњаке од којих немаш ништа.

а што се стуба срама тиче, итекако се слажем с тобом, чак бих урадио неку плоћу, која би стајала ипсред сваког улаза и на којој би стајала имена мајмуна који су уништавали клуб.
Back to top
View user's profile Send private message
Лука30
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2012
Posts: 337

PostPosted: 03 Jul 2015 09:20    Post subject: Reply with quote

Можемо ми да се чупамо за косу,вадимо очи једни другима или шта год било али то неће променити реално стање ствари да смо изгубили од бољег тима синоћ,спремнијег или у бољом форми или како коме лакше.Шта би било када би било,да нам није искључен играч,да нисмо примили гол из офсајда или да смо регистровали појачања на време,то су сада све претпоставке.И наравно да идемо тамо да се боримо за свој клуб какав год он био.Идемо да победимо и да идемо даље.Ако то не успемо,идемо даље.Оно што јесте реално и неко мерило тренутне Звезде јесте домаћи шампионат,хтели ми то да схватимо или не.Ја сам одрастао на Селти Виго,на Друлићевим и Пјановићевим головима,радовао се 5 дана када смо добили ПСВ код куће 3:2 и исто толико туговао после реванша,био најсрећнији на свету после Жигиног гола Роми,туговао после Стразбура као да је последња утакмица на свету,па и у неким годинама после гледао како водимо и замало добијамо Бајерн,како се кидамо за улазак у Лигу шапмиона са Ренџерсом или Миланом.Сећате се сви сигурно тих момената као млађи када су вам сваки успеси и неуспеси били посебни и све то схватали на мало другачији начин.Оно што сви ви морате да схватите је да у овом тренутку то није тако,Звезда нажалост није оно што је била некада и клинци који почињу да иду на утакмице и који ће бити ту једног дана уче о величини Црвене Звезде кроз неке старије приче и кроз оно што ми представљамо на стадиону.Јер то је данас оно што је остало да брани наш клуб,људи на стадиону.И само сви заједно са искреним осећањима и водиљама можемо да вратимо наш клуб на ноге.И нема баш увек места за критике.Данас сте ви који долазите на стадион оно што су за прошче генерације били Видић,Жигић,Баста,Друлић,а у неким срећнијим временима и Милоје,Панчев,Бинић...Данас сте ви на Северу чувари и показатељи тога колико је Звезда велика!Црвена Звезда ће заувек бити велика,а опет ће бити и моћна и јака.Опет ће свако да је се тресе.Немојте да ми предвођени новим генерацијама тада не будемо оно што треба,да не представљамо клуб на прави начин.Нема одустајања ни повлачења,идемо до краја,да се вратимо на старе стазе славе. 0:3,јер се са нама може све што се пожели!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 03 Jul 2015 09:21    Post subject: Reply with quote

За младе добре играче треба пара, јер ти које су хтели да доведу коштају сада много више од тих 250000. Прошле године су коштали више, а да не причамо ове.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 03 Jul 2015 09:25    Post subject: Reply with quote

Лука30 wrote:
Можемо ми да се чупамо за косу,вадимо очи једни другима или шта год било али то неће променити реално стање ствари да смо изгубили од бољег тима синоћ,спремнијег или у бољом форми или како коме лакше.Шта би било када би било,да нам није искључен играч,да нисмо примили гол из офсајда или да смо регистровали појачања на време,то су сада све претпоставке.И наравно да идемо тамо да се боримо за свој клуб какав год он био.Идемо да победимо и да идемо даље.Ако то не успемо,идемо даље.Оно што јесте реално и неко мерило тренутне Звезде јесте домаћи шампионат,хтели ми то да схватимо или не.Ја сам одрастао на Селти Виго,на Друлићевим и Пјановићевим головима,радовао се 5 дана када смо добили ПСВ код куће 3:2 и исто толико туговао после реванша,био најсрећнији на свету после Жигиног гола Роми,туговао после Стразбура као да је последња утакмица на свету,па и у неким годинама после гледао како водимо и замало добијамо Бајерн,како се кидамо за улазак у Лигу шапмиона са Ренџерсом или Миланом.Сећате се сви сигурно тих момената као млађи када су вам сваки успеси и неуспеси били посебни и све то схватали на мало другачији начин.Оно што сви ви морате да схватите је да у овом тренутку то није тако,Звезда нажалост није оно што је била некада и клинци који почињу да иду на утакмице и који ће бити ту једног дана уче о величини Црвене Звезде кроз неке старије приче и кроз оно што ми представљамо на стадиону.Јер то је данас оно што је остало да брани наш клуб,људи на стадиону.И само сви заједно са искреним осећањима и водиљама можемо да вратимо наш клуб на ноге.И нема баш увек места за критике.Данас сте ви који долазите на стадион оно што су за прошче генерације били Видић,Жигић,Баста,Друлић,а у неким срећнијим временима и Милоје,Панчев,Бинић...Данас сте ви на Северу чувари и показатељи тога колико је Звезда велика!Црвена Звезда ће заувек бити велика,а опет ће бити и моћна и јака.Опет ће свако да је се тресе.Немојте да ми предвођени новим генерацијама тада не будемо оно што треба,да не представљамо клуб на прави начин.Нема одустајања ни повлачења,идемо до краја,да се вратимо на старе стазе славе. 0:3,јер се са нама може све што се пожели!

Неће се ситуација сама од себе поправити. У клубу какав је Звезда заиста може да се ради 100 комбинација а да нико то не примети или да не може да одговара за то кривично. Зато Делије и јесу узеле активније учешће у надгледању свега, јер више никоме ништа не верујемо! Од омладинске школе, до председника...све мора да се зна, за све мора да постоји објашњење. Ако га не буде било, и ако то нема резона....мењаћемо даље, па шта буде. Али у овом тренутку се нешто покушава, и то не може да стане на утакмици каква је ова са Казахстаном јер то није реално...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 03 Jul 2015 10:03    Post subject: Reply with quote

ајде само будите реални пред сваку утакмицу па ће бити боље, да се не дижу сви у небеса па после да пад буде болан...

и треба раздвојено причати о клубу и групи и ако то тешко може да напредује једно без другог...и ако покушавамо као група да се уздигнемо све више и више...тешко је кад немаш ветар у леђа....

а резлутат је реалан био и пре утакмице, чекамо неке боље дане неку приватизацију или да нам нешто падне са марса....

нема потребе неки да поклапају друге овде на форуму јер ту смо где смо у говнима
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop