DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Распоред 2014/2015
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 34, 35, 36
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Vaterpolo
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Apr 2015
Posts: 15

PostPosted: 10 Jun 2015 10:09    Post subject: Reply with quote

Шумадинац А5 wrote:
Човек ти је написао да се чека УО који ће одредити цену карата. Ако си ''друг члан'' имаћеш предност зато што ће прво ићи обнова сезонских, а њих у текућој сезони тешко да има 5 хиљада. Нећеш да се гураш сигурно. 2. или 9. јула играмо прву на Маракани, до тада има времена, под условом да се настави пракса да сезонске важе и за квалификације. Ако не, тек треће коло је на нашем стадиону. Ја мислим да не треба више да разглабамо о овоме, или можда да се дотакнемо резервних гарнитура дресова, чисто да се нешто пише и полемише. Rolling Eyes


Промашио си поенту потпуно. Ко разуме, схватиће. Да не гушимо тему, не расправљајмо се даље.
Што се тиче баскета, ово смо чекали годинама, деценијама. Мислим да нам је навијање са два дербија из сезоне путоказ како треба навијати и шта треба радити. Не можемо да оманемо ако будемо терали свој фазон. Ако кренемо по њиховом, да бацамо упаљаче, вређамо пецароше, пљујемо свињу и остало, неће бити добро. Само свој тим и дошло је време!
Back to top
View user's profile Send private message
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 10 Jun 2015 10:09    Post subject: Reply with quote

Звезда треба да буде изнад свих, ”моралисање” је потребно да тих 5000 узму чланске/сезонске карте чија цена је нереално ниска и за наше стандарде!
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 10 Jun 2015 10:58    Post subject: Reply with quote

"моралисање" никако не може да буде скретање пажње на глупости које се раде у клубу. или може, ако се то тако дефинише на овом форуму.

није време у току сезоне причати о грешкама, није време између сезона, онда нек се лепо напише да се о томе не прича овде и сивма добро.

све је лепо, дивно, ружичасто и ових 40 хиљада што не долазе на стадион су глупи и слепи и не капирају како то у ствари треба да се ради. само тако да наставимо и ето нас испод крова.

нема потребе да се трипујете да ово о чему расправљамо овде одвлачи људе од стадиона, ово може да буде само импулс за покретање неких, зна се добро шта људе тера од клуба, очигледно је. права дискусија о свакој теми везаној за наш клуб, може да изроди само добре ствари, напушавања и глумљење 1000% надрканог ултраса на форуму не води ничему.

хајде сад да стиснемо тај баскет и изгурамо сезону како треба, треба нам титула и треба нам навијање да се трес кров пионира! ако је неко заслужио праву подршку, то су онда ови момци!
Back to top
View user's profile Send private message
ЛазарЦЗ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Mar 2012
Posts: 62

PostPosted: 10 Jun 2015 12:35    Post subject: Reply with quote

Дошло је време да коначно опет узмемо титулу у кошарци! Било би добро кад би се организвали лепо као за 4.утакмицу плеј офа прошле год а не да нам се понови она друга,кад смо били домаћини.
https://www.youtube.com/watch?v=3tZt6rndGJE,
https://www.youtube.com/watch?v=ktM2YhOMRw0
_________________
Востани Сербие,давно си заспала !
Back to top
View user's profile Send private message
MisaCZV_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2007
Posts: 416
Location: Београд

PostPosted: 10 Jun 2015 13:16    Post subject: Reply with quote

Како спречити нов сиcтем такмичења у фудбалу – отерати говедо и решена ствар.

Видим да се већ увелико пише о финалу у кошарци. Апелујем по ко зна који пут да се навијање схвати максимално озбиљно. Немојмо мислити да ће играчи све сами урадити. Морамо им бити ветар у леђа. Без обзира што имамо бољи тим ове сезоне (за разлику од протеклих) ми сада морамо дати свој максимум у навијању. Морамо ставити тачку коју чекамо више од једне деценије! Ово је први пут да имамо предност домаћег терена, стога ово морамо искористити!!!
_________________
...а живот ти сад поставља питања многа...
Back to top
View user's profile Send private message
НовиБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Jul 2010
Posts: 461

PostPosted: 10 Jun 2015 13:54    Post subject: Reply with quote

Ово је катастрофа.

Први део сезоне има 22 кола, а други 8 + плеј-оф који је толико небулозан да немам речи. А дајем главу да ће се почетак у фебруару одложити због снега на нашим велелепним здањима.

Лига почиње у сред јула (читај враћамо публику на стадион), у прва четири кола два играмо на Врачару смрдљивом, идемо у мртву Сурдулицу где колима не можеш да дођеш као човек а камоли да ставиш рефлекторе за 10 дана.

Моравички округ шије Београд и околину по броју "суперлигаша" (Јавор, Борац, Металац, Радник).

Уводе ту неки суперкуп који нема важност као ни Куп од ове сезоне игра се само за престиж, уместо да се направи лига од 14 тимова макс. и да се игра 26 утакмица само ВИКЕНДОМ, и све у исто време, а не неком средом, уторком, због репрезентације која ниже успехе из године у годину. Ако се плаше сукоба навијача, онда бар полиције има довољно за то увек, више него за било шта што се дешава у овој земљи.

Имамо зимску паузу од 3 месеца, и то нам је мало, жале се на ладно, на сунце, на ово на оно... а играју укупно исто толико ефективно, са 70% намештених утакмица где је Спартак неприкосновен иако је најодвратнији по свему у држави.

Средите Омладински стадион, дозволите Вождовцу да игра кући, избаците све те ШЊ и фузионисане тимове, и направите лигу какву Србија заслужује јер ако ништа друго бар због тих клинаца који имају перспективу итекако и још су неискварени и лаковерни, а пропадају због џепова "локалних моћника" и разних процената, клаузула, и тако даље...

Јасно је да се ми не питамо ништа, али мора однекуд да се почне, ово је лудило шта нам раде од фудбала, и не само фудбала него нам раде и о главама већ годинама.

ФУДБАЛСКИ САВЕЗЕ ТИ СИ БРУКА ЗЕМЉЕ СРБИЈЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 10 Jun 2015 14:45    Post subject: Reply with quote

звездале wrote:
"моралисање" никако не може да буде скретање пажње на глупости које се раде у клубу. или може, ако се то тако дефинише на овом форуму.

није време у току сезоне причати о грешкама, није време између сезона, онда нек се лепо напише да се о томе не прича овде и сивма добро.

све је лепо, дивно, ружичасто и ових 40 хиљада што не долазе на стадион су глупи и слепи и не капирају како то у ствари треба да се ради. само тако да наставимо и ето нас испод крова.

нема потребе да се трипујете да ово о чему расправљамо овде одвлачи људе од стадиона, ово може да буде само импулс за покретање неких, зна се добро шта људе тера од клуба, очигледно је. права дискусија о свакој теми везаној за наш клуб, може да изроди само добре ствари, напушавања и глумљење 1000% надрканог ултраса на форуму не води ничему.


То што наши људи, као по обичају, немају уопште представу о реалном свету, и што воле да лепе етикете људима и да буду робови предрасуда,то је већ наш традиционални проблем када се прича о Звездашкој популацији..Али,то уопште не мора да значи, да се испод овог ћутања на форуму не дешавају позитивне ствари које навијачи покрећу и гурају.
И овде нико ништа не глуми, шта више, људи се цимају малтене дано ноћно за клуб. Али нити може ишта преко ноћи, нити ће наша група да иде уз длаку људима који галаме а немају баш увид у све како треба. Имали смо прошле сезоне добар старт и почетак па су опет људи дрвили курац. Опет им није ваљало ово или оно, а ми ређали победе. Тако да, ово су чисте фрустрације и издркавање људима којима је више пун курац свега. И свакоме од нас је пун курац, али ипак на крају мораш да знаш како да се поставиш према некој ствари и да најодговорније урадиш што можеш. Пуштањем људи да овде пишу отрцане фразе са пљувањем управе и кад је провала облака напољу, постижемо само негативно и то је све сем добар пут. Ако будемо поново кренули да све гледамо са негативне стране, нећемо далеко догурати. Уместо да људи гледају како ће да скупе паре за једно-два гостовања Европска, да се ипак радују неком тренеру који улива поверење...не, сад је чланарина у питању. И тако у круг.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ljubazni Vodoinstalater
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 664

PostPosted: 10 Jun 2015 15:13    Post subject: Reply with quote

Не знам како сад одједном да се покрене та прича око карата, кад последњих, не знам ни сам колико, година, сезонске карте увек "касне". И да се за то одједном окриви маркетинг. У Лукићево време кад је маркетинг функционисао убедљиво најбоље, дешавало се да улаз на прву европску утакмицу буде дозвољен људима са сезонским картама од прошле сезоне. А квалификације смо почињали далеко касније него сада.
Није ми јасно ни зашто се диже бука око тога, кад пропусница кошта 1500. Да је 100е као баскет, па да људи морају да планирају како да скупе паре, па и да разумем...
Овако, мислим да се без потребе тражи длака у јајету људима у управи и то само због неких личних осећања, предрасуда, а занемарују се добре ствари које су урадили...
Дај да ми доведемо тих 20-30-40 хиљада 2. или 9., да нови тренер (а бољег нисмо имали у задњих, бар десет година) и нови играчи осете где су дошли и за кога се боре.
Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 10 Jun 2015 15:21    Post subject: Reply with quote

можда ме ниси добро схватио, ни ја нисам за крајности или једноумље овде. јасно је да не треба пуштати пљување управе кад нема смисла, исто тако не треба допуштати постове типа "шта нас боле курац ми гурамо своје" и слично, јер ће се форум у супортоном претворити у вашар.
поента писања је била да може да се укаже на грешку или нешто да се похвали али опет све некако са основом, а не приче рекла-казала.

нажалост нису једини проблем сезонске, али опет нажалост једина позитивна страна је нови тренер. свако кога то занима, наћи ће пут до тих сезонских, али је време да поведемо рачуна о онима који можда немају тај осећај, који се колебају. кад већ немамо маркетинг који људима буквално треба да усади ту навику куповине карата - да им ували те карте у руке, ми некако морамо да допремо до тих људи. мислим да људи имају проблем са поверењем, поверењем које је већ толико пута изиграно и да су полако већ почели и у групу да сумњају, све под тим утиском. не смемо да себи дозволимо то. звездашка популација мора да има поверење у групу, јер је она једина исправна остало свих ових година

треба саслушати људе који имају неки предлог или замерку, саслушати, не мислим да ти људи треба и да одлучују о томе. ништа није лоше овде видети нормалну расправу о некој теми, много пута су се научиле или сазнале неке ствари из тога.

свима треба да је јасно, да још мало почиње сезона и да треба да кренемо 100% у њу. наша лига, европа, треба силовито да се крене од старта. нема овде говора о недоласку на стадион, то је основа свега и то не сме да се доводи у питање. без обзира колико неко подржавао некога или не, стадион је место где се све решава и то је милион пута речено и доказано.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 34, 35, 36

View previous topic :: View next topic
Page 36 of 36

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop