DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

фсс-завршни ударац
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 27 May 2015 05:47    Post subject: Reply with quote

Довољан показељ какве људе нам инсталира власт у клуб! Ко не зна Башановић љаксе је Вучићев кум. Марш из Звезде сељачино!
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 27 May 2015 08:19    Post subject: Reply with quote

страшно је јер се то десило само неколико дана након парола упозорења. колико се то све осилило...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 27 May 2015 08:30    Post subject: Reply with quote

Немој на ову тему да се коментарише то, нађите неку другу....Дух Звездаштва или неку другу...немој овде то да се ради.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 27 May 2015 09:49    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Немој на ову тему да се коментарише то, нађите неку другу....Дух Звездаштва или неку другу...немој овде то да се ради.


Ова ствар је лоша у више смерова,не само у једном у смислу да неко ко је функционер Звезде иде на прославу титуле партизана,на коме су између вође гробара,разни новинарчићи који раде против нашег клуба итд.

Партизан је пре само пар дана лупио вето на смену Толета за неки период и на све то ти као функционер клуба који се залаже за смену тог човека и води прави рат већ толико година идеш тамо.

Не могу да верујем какви идиоти и сељаци шуњају се нашим стадионом!
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
Floki27
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Sep 2011
Posts: 43

PostPosted: 28 May 2015 21:31    Post subject: Reply with quote

Реакција је мама!
Back to top
View user's profile Send private message
Увек уз тебе
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Mar 2013
Posts: 82
Location: Рашка област!

PostPosted: 13 Jun 2015 21:39    Post subject: Reply with quote

Још један велики "успех" репрезентације томислава караџића!Да,да баш његове,он је на своју руку довео последња 3 селектора,а није одговарао ни за један неуспех!Још поништава одлуке ФС Војводине који су за његову смену!Па ко си бре ти,мајку ти јебем ону лоповксу!!

Али кад боље размислим,и треба да нас јебе..Нико не реагује,осим наше трибине,нико!!Али ми смо наркомани,стока,шта ми знамо?Разноразни фудбалски стручњаци критикују играче,тренера,рад са младима итд. а нико не спомиње говно од председника!Па драги моји,риба од главе смрди!
Једино се онај Саво Милошевић као бунио,а сад добио фотељу па ћути!Не би ме зачудило да он замени ово говно,па да наставимо да тонемо!
Репрезентација у хаосу,а лига нам је "најрегуларнија" у Европи,како рекоше скоро!Циркус се наставља...
ТОЛЕ ВОЛЕ!!!
_________________
КАД КОСОВО ИЗ СРБИЈЕ ОДЕ,НЕМА СРПСТВА НЕМА НИ СЛОБОДЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
Копиле
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 31 Oct 2013
Posts: 31

PostPosted: 20 Jun 2015 12:34    Post subject: Reply with quote



Само да се каже људима а поготово клинцима да се не цимају, и да не потурају леђа у борби против ФСС-а, јер ће чике све да се договоре. А клинци ће своје време, идеале, и цимање да наплате Падињаком, и си вијем у полицији.
Доста је више било овакве празне приче и гасирања док се политичари, лопови и криминалци играју са фотељама, интересима и профитом.

СВИ СТЕ ИСТИ!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 20 Jun 2015 13:03    Post subject: Reply with quote

Чекај, а да нема ове слике ти би мислио другачије? Ево ја да те демантујем, идите "децо" пишите графите јер га то боли! Истина боли и не може да се сакрије! Па таман не знам кога видели на слици са њим, пишите и даље графите! Макар због онога што нам је до сада урадио, ако ништа више! А по потреби и заслузи нека се додају имена!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Копиле
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 31 Oct 2013
Posts: 31

PostPosted: 20 Jun 2015 13:34    Post subject: Reply with quote

Апсолутно се слажем. Само се надам да још увек има нека паметна и хрбара глава међу нама, која ће ово да прочита на прави начин. Дакле, идемо да кажемо шта мислимо о криминалцу Карађићу, али да не заборавимо и на звездине војнике који се шеткају са криминалцем руку под руку!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 20 Jun 2015 13:37    Post subject: Reply with quote

Данас је модерно да се непријатељи сликају и смешкају један другоме...пусти ти слике,иза те слике 100 ствари може да се крије и лично мислим да говно највише мрзи баш њега,али све једно...ми имамо своју причу, а ако осетимо и делић тога што ти кажеш....сигуран сам да ће се урадити права ствар...као и увек до сад, као и са сваким проблемом који постојао.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

View previous topic :: View next topic
Page 9 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop