DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Црвена Звезда-Раднички Кг
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 14 May 2015 20:47    Post subject: Reply with quote

shomi wrote:
Фабрицио wrote:
А сад... Ово је нешто што је било очекивано. Зашто? Зато што смо ми најмалодушнији народ на свету. Можемо да пљујемо људе који су могли а нису,али све је то улудо. Гомила навијача Звезде долази само када се испуне два услова. Да је Звезда прва на табели и игра добро или да нам у госте долази некакав европски клуб.


Ово је толика неистина да немам речи да си имао потребу да овако нешто напишеш.

Изузимајући преко 40.000 људи против Доњег Срема,Офке и других тимова са логиком борили смо се за титулу,издвојићу само пар утакмица нашег клуба у најгорем тренутку по клуб кад је већ изгубљена титула.

2010- против Јавора је било око 25.000 људи,нити смо били први на табели нити је Јавор био европски клуб.

2011- претпоследње коло Звезда Спартак преко 10.000 људи,у ситуацији кад је одавно изгубљена титула.

2012- претпоследње коло Звезда Рад,ситуација кад су гробари први са преко 10 бодова предности,завршили са 12 бодова више првенство, број људи на стадиону скоро 30.000.


Дакле у само три сезоне сам доказао да то што си написао а ја цитирао није истина. Сад је најлакше пљунути оне који нису дошли...али која је разлика између тог нпр ремија са Радом пред 30.000 људи у тренутку кад гробари славе титулу са 12 бодова предности и ове јуче пре 3.000 људи ?

Изостанак вере и наде у клуб и бољитак,једноставно а за то кривити оне који нису дошли је мало не знам шта да кажем. Увек постојала нека нада сад ће овај нешто да уради,сад ће Роби неки тим да направи,сад ће ово,сад ће оно...сад ? ништа. Никакво светло на неком крају тунела,никава позитивна макар ситница,никаква идеја,никаква жеља,хтење,ништа.

Једноставно то је тако... А у сваком случају и тих 3000 људи је велики капитал,разгранаће се то.

Зато без неке срџбе,без неке муке,идемо даље...Сигуран сам да ће у последњем колу ово се поправити.


А колико пута је посета била мизерна? Нико не може да ме убеди да немамо најразмаженију публику и класичне фотељаше. Ја само маштам о просеку од рецимо 25.000 људи сваке друге недеље,који су ту из само једног разлога - љубав према Звезди. А шта је 25,000 наспрам чувених 5 милиона звездаша...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

View previous topic :: View next topic
Page 7 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop