DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

СВИ У ЈАГОДИНУ!

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 25 Feb 2015 09:50    Post subject: СВИ У ЈАГОДИНУ! Reply with quote

Још једно тешко гостовање је пред нама, још један изазов за нашу групу! Морамо да поновимо бројност и издање из Ниша, и да помогнемо нашим играчима да дођу до прве победе у овом делу сезоне! Не сме да се ни помисли да се одустаје, не сме ни једно једино место на нашој трибини да буде празно у недељу! Много ће нам снаге и енергије требати ове полу сезоне да би дошли до наших циљева...само пуна трибина у Јагодини води ка томе! Цена карте за нашу трибину је 400 динара. На време да кренемо са припремом за ову утакмицу. Јако је битно да Београд схвати ово како треба!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Bibi
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Aug 2013
Posts: 12

PostPosted: 26 Feb 2015 17:08    Post subject: Reply with quote

Карте за Јагодину и на Маракани!

http://crvenazvezdafk.com/vesti/najvaznije/9711/Karte+za+Jagodinu+i+na+Marakani.html
Back to top
View user's profile Send private message
ЂорђеКНН
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Sep 2013
Posts: 271

PostPosted: 27 Feb 2015 14:47    Post subject: Reply with quote

Никад нам лига није била лошија,екипе су никад слабије. Звезда можда поред свих проблема има и најбољу екипу у лиги,само ако дају свој максимум то могу и показати. Ми би требали да их буквално натерамо да дају свој максимум и успех је загарантован. Никад као до сада наша подршка није могла да направи толику разлику на терену,просто екипе су сличне и наша подршка може бити та разлика. Ниш је одрађен добро,али то очигледно није било довољно,ајмо сад Јагодина да се одради још боље,да их размрдамо мало.
ПОБЕДА ЖЕЉА НАША,ТИТУЛА РАДОСТ НАША,ЈА ЖИВИМ ЗА ТО,САД ХРАБРО НА ГОЛ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 28 Feb 2015 13:11    Post subject: Reply with quote

Продаја карата на нашем стадиону не иде како треба...будите се Делије!Сви у Јагодину!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ZvezdaLe
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Jul 2012
Posts: 42

PostPosted: 28 Feb 2015 18:56    Post subject: Reply with quote

Сутра је можда и најважнија утакмица до сад у фудбалу. Стока је данас опет кикснула и нуди нам се да дођемо до -4 а онда може свашта да буде. Зато браћо сви у Јагодину. Сада кад треба највећа подршка нашој Звезди. Покажимо ко смо, покажимо шта смо. Покажимо нашу снагу и вољу. Без обзира на састав и стручни штаб, без обзира на тренера и управу, сутра 90 минута безрезервна подршка Звезди. Без пљувања разноразних Гарврића и Ђорђевића, без повика Управа напоље. Само френетично навијање 90 минута, чак иако не иде. А после утакмице ће се сводити рачуни. Јагодина је једно лепо гостовање, где увек буде супер атмосфера, зато цимајте ортаке и правац Јагодина. Уместо да буљите у компјутере, будите део најбоље трибине Балкана и подршка клубу у борби ка новој титули!
СЕБЕР ЦЕЛИ САДА СЕ ВЕСЕЛИ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
стефан_89_бг_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 May 2006
Posts: 365

PostPosted: 01 Mar 2015 17:38    Post subject: Reply with quote

Димови у полувремену
https://www.youtube.com/watch?v=_IrSAmcCsF8

Јебо вам Блер матер
https://www.youtube.com/watch?v=drf_aKh-xaY
_________________
"Земаљско је за малено царство, а небеско увек и довека"
Back to top
View user's profile Send private message
MisaCZV_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2007
Posts: 416
Location: Београд

PostPosted: 01 Mar 2015 17:52    Post subject: Reply with quote

Ништа још није изгубљено!
_________________
...а живот ти сад поставља питања многа...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 01 Mar 2015 20:47    Post subject: Reply with quote

Бројност...фалило је 500 људи сигурно да би то изгледало као иначе,али "убедљива" игра у првом колу је узела свој данак. Ипак, добро испуњена трибина. Навијање...ја не знам шта је са људима генерално, како је могуће да смо толико статични и незаинтересовани за навијање!? Много стагнирамо у том сегменту и мораће да се томе посвети пажње много више! Било је добрих момената, али уопште не осећамо терен и тренутак када треба запети! Мора то много природније, искреније...да људи знају зашто су ту! Бакљада одлична...парола исто....све у свему, много битна 3 бода...идемо сад да славимо рођендан...али мора ово много боље!!! За 7 дана мора да буде пуна Маракана! На нама је да радимо на томе...топи се предност...немој ми да будемо ти који сада коче! Сад је тренутак! СВИ НА МАРАКАНУ!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
стефан_89_бг_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 May 2006
Posts: 365

PostPosted: 01 Mar 2015 21:02    Post subject: Reply with quote

Навијање
https://www.youtube.com/watch?v=pdgSjxKX2-U
_________________
"Земаљско је за малено царство, а небеско увек и довека"
Back to top
View user's profile Send private message
Артиљерац
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Nov 2011
Posts: 144

PostPosted: 01 Mar 2015 22:14    Post subject: Reply with quote



Слике
http://www.oaza.rs/sport/delije/index.php?page_id=306&lang_id=1&id=902
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 01 Mar 2015 22:25    Post subject: Reply with quote

Чини ми се најмања бројност Севера од када гостујемо у Јагодини, а и генерално на стадиону је било мање људи него иначе ... Супротна трибина није ни отварана уопште ... Фудбал осетно бољи него против Нишлија , иако је опет било неких неразумних грешака наших играча ... Навијање може пуно боље , и биће надам се како време буде одмицало ... Узесмо некако та три бода на муку, идемо даље Делије
Back to top
View user's profile Send private message
sever uvek pun
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Jul 2013
Posts: 89

PostPosted: 01 Mar 2015 23:14    Post subject: Reply with quote

Исток пун неких ултра звездаша ал нам зато део трибине празан зврјао,нек размисле о томе
Back to top
View user's profile Send private message
Јанкез
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Apr 2014
Posts: 36

PostPosted: 01 Mar 2015 23:53    Post subject: Reply with quote

Darko ZF wrote:
Чини ми се најмања бројност Севера од када гостујемо у Јагодини, а и генерално на стадиону је било мање људи него иначе ... Супротна трибина није ни отварана уопште ... Фудбал осетно бољи него против Нишлија , иако је опет било неких неразумних грешака наших играча ... Навијање може пуно боље , и биће надам се како време буде одмицало ... Узесмо некако та три бода на муку, идемо даље Делије


Моје мишљење, каква игра, толика и бројност. И поред ове победе, Лалат и даље не зна где бије. Потпуно несхватљиво онакво трчање након текме ка нашој трибини.. Као да смо освојили Лигу Шампиона. Ја разумем да је у незгодном положају и да му се озбиљно љуља фотеља али овако нешто је смешно. Опет је начинио тотално погрешне измене где у игри форсира људе којима је душа у носу. Иде нам можда и најбитнија утакмица у овом пролећном делу такмичења против Војводине и ово је ја мислим прави тест пред долазећи дерби. Пенали и даље болна тачка а ту смо тему више пута прежвакали. Ми на предстојећој утакмици морамо да загрмимо толико јако да се не само противник усере у гаће него сви и да им будемо прави ветар у леђа. Имамо сасвим солидан тим да лагано одбранимо титулу а на нама је као 12-ом играчу да им помогнемо на најбољи могући начин. Верујем у ове момке, показали су данас да итекако могу (уз мање осцијалције у игри). Препуна Маракана против Војводине. И уједно наша прва утакмица под новим називом нашег стадиона, наше куће. Стадион Рајко Митић - Маракана!
Звезди треба подршка да не буде сама, нек' се песмом заори цела Маракана!
Back to top
View user's profile Send private message
NemanjaDS
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Aug 2009
Posts: 108

PostPosted: 02 Mar 2015 13:07    Post subject: Reply with quote

Добро је било јуче, можда мало лошији део до запада, мислим да је због тога што бубањ није био баш на добром месту... Свака песма певана доста дуго на добром нивоу. Е сад, зашто не показују сви ту неку жељу и вољу за навијањем, то не знам. Тако је углавном на гостовањима где се северна трибина претвара у трибину свих Звездаша. Можда би било другачије да је отворен југ. Енергија добра скроз, и кад је тако морали смо да добијемо, умувасмо и тај трећи гол некако. Свака част играчима и ТРЕНЕРУ на жељи!

@Јанкез

Ти што си робот, и што ти треба освојена ЛШ да би се радовао, то је твој проблем. Потсетио си ме на индијанце које је "било срамота" и који "нису могли да се радују" кад смо преокренули у надокнади времена у Ужицу пре пар година.
Back to top
View user's profile Send private message
владица
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Jan 2011
Posts: 253

PostPosted: 02 Mar 2015 14:25    Post subject: Reply with quote

Јанкез, ово је навијачки форум а не спортски, очигледно имаш проблем ту.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop