DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Распоред 2014/2015
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 34, 35, 36  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 21 Nov 2014 09:54    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Ми нисмо судство и полиција...да хапсимо и да судимо. Ми можемо оно што је до нас...а то је да ставиш на стуб срама некога ко је то урадио, да га најуриш из клуба...такве то боли итекако.
Али, у тешким случајевима морамо да добро размислимо и да препознамо добро од лошег, да добро размислимо дал је нешто лоповлук или морање, да добро размислимо колико је нама стало до нечега и зашто не реагујемо на време ако је тако! И много је велика одговорност и оптерећење бити неко ко одлучује на трибини дал реаговати за нешто или не. Јер како време одмиче, ситуације су све теже и теже...а Звездаши све више и више остају без стрпљења и рационалног размишљања. Неко мора хладне главе да ради то, иначе очас посла наседнеш на први новински чланак, на прву побуну Звездаша...а то није добро. Мора да се буде сигуран, мора да се свему приђе јако опрезно, јер ово су таква времена да ми права на грешке немамо.


да ли је могуће да ми као навијачка група извршимо притисак на тренутну управу да покрене питање одговорности претходника за које смо и ми и они сигурни да су уништавали клуб?

знам да нисмо ни судство ни полиција и да не можемо да радимо њихов посао, али ово би могли да урадимо. јер само ако сваки следећи буде имао на уму да не сме погрешно да ради јер ће бити кажњен, само тако ћемо у будућности у клубу имати људе који ће се трудити да нешто позитивно направе, а не да гледају како да се уграде за 50 000 евра. јер где нема одговорности, нема ни препрека за лош рад
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 21 Nov 2014 10:09    Post subject: Reply with quote

Они могу да се уграђују како им се хоће...јер је такав систем, а кроз папире клуба може да падне само будала. Било је и таквих, али у главном већина њих и када ради нешто, ради тако да тога нема у папирима. А на крају мандата дуг порастао...много је лако да нађу оправдања за све.
Као доказ свему овоме је ваљда и то да је полиција била у нашем клубу ко зна колико месеци, чешљала папире...и на крају ипак ништа од тога...једноставно или нема воље за тиме, или то није тек тако лако урадити јер има много начина да се оправдају свакакве ствари.
И онда нама као навијачима остаје да за оно за шта смо ми сигурни...не тражимо потврду ни од кога и да радимо како мислимо да треба! А тражити од било које управе да диже галаму због претходних управа....па размисли сам...они су тек дошли ту и знају да неће ту бити вечно. Доћи ће неко и иза њих...нема шансе да неко ту на неког покаже прстом јер зна да ће онда сутра неко на њега показати. А опет...није ни исправно јер се много пута до сада дешавало да нешто једноставно мора да се уради да се клуб не би угасио у том тренутку...а онда дође неко други ко не зна лепо ситуацију и то окарактерише другачије,а да је био у том тренутку у клубу...вероватно би урадио исто или слично.
И онда се ми много не ослањамо на то ко ће шта да каже и на кога да покаже...већ на оно што сами видимо и осећамо. И мислим да је то исправније од било које полиције...јер Џаја је хапшен и стављан на стуб срама, па је и даље легенда клуба јер људи знају како је и зашто хапшен...док неки други нису хапшени, али имају репутацију као да јесу. Зато је ја мислим најмеродавније оно што народ каже и како те људи гледају. Барем за сада док је овакво стање у фудбалу....док се нешто не промени прво у самом фунцкионисању нашег фудбала...да не кажем прво савез...па све остало.
Али има једна добра ствар у свему овоме...чим нас је много потежу се оваква питања...а то све њих тера да раде што исправније, транспарентније и да што мање краду. Долажењем на стадион правимо притисак за све њих а то је добро!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
кнд
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Jun 2009
Posts: 159
Location: РСЦЗ

PostPosted: 21 Nov 2014 10:18    Post subject: Reply with quote

Па отприлике их и боли кита што ће бити најурени кад се налапају колико толико...годинама је све исто,не поправља се ништа на боље,напротив.
Сваки пут чекамо да зајебу и онда они фино зајебу,ми их отјерамо и ајмо следећи,сјаши курта да узјаши мурта Laughing
Наша реалност је домаћа лига и ко год трипује о лиги шампиона и сл. боље да се одмах уразуми и схвати да ми нисмо више за то нити ћемо у скорије вријеме бити,ако се не десе неке радикалне промјене у држави и друштву прије свега,а тек онда у спорту.А кад кажем ЛШ мислим на колико толико равноправно играње са осталима бар у групи,а не само да се квалификујемо и да нас пуне као ове дебиле сви редом.Фудбал није ватерполо ни одбојка да можеш са релативно малим средствима да парираш некоме у европи.
Очекује се превише од свакога ко дође у клуб,зато нам нико и не ваља,а ја сам ето задовољан кад узмемо титулу,јер мислим да је и то превише у овом тренутку у каквим смо говнима.
Боли и мене душа за оном старом Звездом,неке старије вјероватно још више,ал јеби га...
Приватизација се намеће као спас...а много смрди сва та прича.Баш није лако одлучивати шта радити у овим временима.Нек нам Бог да среће...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 21 Nov 2014 11:11    Post subject: Reply with quote

Једно је сигурно...морамо бити на стадиону јер из прве руке можемо да видимо све, јер тако не дозвољавамо да нам клуб губи име и држимо га колико толико на ногама!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 09 Dec 2014 12:54    Post subject: Reply with quote

http://kkcrvenazvezda.rs/index.php/article/zvezda-docekuje-laboral-kucu-u-pioniru
Back to top
View user's profile Send private message
Лука30
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2012
Posts: 337

PostPosted: 09 Dec 2014 13:51    Post subject: Reply with quote

Сасвим нормално и разумно од стране клуба и што се тиче покушаја померања и накнадног премештања утакмице у Пионир. Пошто је реално да Арена не би била сасвим пуна, Пионир је добро решење. Недељу дана након Пиреја, крцат Пионир мора да дочека ове момке који гину за дрес!
Back to top
View user's profile Send private message
ТСЦЗ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Mar 2011
Posts: 64
Location: Северна страна

PostPosted: 09 Dec 2014 19:00    Post subject: Reply with quote

Против Лаборала без публике.
http://www.euroleague.net/news/i/147022/180
_________________
Где ти играш,ту смо ми!!!
Back to top
View user's profile Send private message
RdsBgd
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Apr 2014
Posts: 45

PostPosted: 09 Dec 2014 23:15    Post subject: Reply with quote

Теркиш ерлајнс... СРАМОТА !
Back to top
View user's profile Send private message
orthodox boys
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Apr 2005
Posts: 30
Location: Север

PostPosted: 10 Dec 2014 15:32    Post subject: Reply with quote

Валенсија : Црвена звезда

Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 10 Dec 2014 19:45    Post subject: Reply with quote

http://www.mozzartsport.com/vesti/veliki-fijasko-nekada-velikog-kluba-na-izbore-izaslo-106-ljudi-anonimni-igrac-optuzio-terzica-za-kriminalne-radnje/91761
Back to top
View user's profile Send private message
н
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Jun 2005
Posts: 345

PostPosted: 10 Dec 2014 22:22    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 11 Dec 2014 12:52    Post subject: Reply with quote

има ли група став у вези циркуса у ФК или ћемо опет да чекамо 5 година па да терамо?
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 11 Dec 2014 13:51    Post subject: Reply with quote

Сачекај прво да се преброје гласови Smile
Back to top
View user's profile Send private message
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 11 Dec 2014 14:34    Post subject: Reply with quote

а не зна се релутат пре пребројавања....
гурнимо све под тепих....
Back to top
View user's profile Send private message
шумски_коњ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2012
Posts: 498

PostPosted: 11 Dec 2014 15:19    Post subject: Reply with quote

Избори би требали да буду много битна тема,а реакције на форуму су игнорисање или спрдање(разумљиво,за боље и нису).То говори колико је људима преко главе свих могућих лопова,превараната,муљатора који су се изређали у нашем клубу.Да ли је Топлица,Весић или Терзић више није ни битно.Још нам је Толе остао,он ће вероватно да смени Терзу за коју годину.Само се плашим да то игнорисање избора на форуму не пређе на игнорисање Маракане на пролеће,ипак ми навијамо за Звезду,не за њену управу
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 34, 35, 36  Next

View previous topic :: View next topic
Page 14 of 36

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop