DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ДЕРБИ!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 19 Oct 2014 19:56    Post subject: Reply with quote

Мурија када снима може да ти помоћу камере и зума преброји новац у џепу панталона. Медији су пуни по неколико десетина можда и стотина слика које су недвосмислено јасне,према томе немојмо бити деца...поента је у маскирању а не у замаскирању слика,јер интернет је велики медиј и увек ћеш лако наћи све што те занима и ако стварно држави или мурију поред супер технологије потребна слика пре ће је наћи у куриру,информеру,блицу,монду,телеграфу,новостима.Ево прост пример Пабрате... се потрудио и замаскирао слике али је рекао извор,дакле у року од 2 секунде на том извору ћеш наћи незамаскирану фотку без обзира на његов труд,тако је и са РСБ ако је полицији потребно тако нешто наћи ће на другом месту,али није им ни то потребно. Беспотребна и надасве глупа дискусија.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 19 Oct 2014 20:02    Post subject: Reply with quote

Ајде да вам прекинем и откријем нешто што знате,каква црна мурија,па знате ли да после сваке утакмице добијам слике,величине 4000 пута 3000 трибине од стране једног новинара,ни једну нисам окачио,али желим да вам кажем да не слика само мурија,сликају и за њих неки.....попут новинара блица и слично.....на другој страни сам окацио једну такву слику,која је могла да кажемо да прође,али само да се мало смањи,зато не препирите се без везе,има мурија све то,још и више него што мислимо
Back to top
View user's profile Send private message
увек_уз_тебе
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Aug 2005
Posts: 274
Location: Београд

PostPosted: 19 Oct 2014 21:04    Post subject: Reply with quote

Наравно да мурија има свашта нешто, да могу сваког од нас да скенирају од главе до пете, али то не значи да ми тј. наши људи треба да им олакшавамо посао.

Заицев не знам шта је то лицемерно у мом упису. Ти много боље од мене знаш колико пута вам је скретана пажња и на слике и на навијачке извештаје. Да видео сам одлично све слике које су овде постављене, али не видим сврху да коментаришем слике спортских портала и других медија јер на то шта ће они и како ће да поставе не могу ни најмање да утичем. Међутим, ви сте те део Севера и као његов део морате да знате правила па сам зато прокоментарисао јер вам се ово понавља по хиљадити пут. Ако баш хоћеш могу да ти са скоро сваке наше утакмице поставим неку вашу слику или видео где практично зумирате особу која пали бакљу, дим, ...

Да ви радите сјајан посао у многим случајевима са својим извештајима и сликама то је тачно, али не мораш да реагујеш тако како си реаговао у ситуацији када знаш да ниси у праву.
_________________
Само за тебе, увек уз тебе а њих ко јебе
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

View previous topic :: View next topic
Page 6 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop