DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Распоред 2014/2015
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 34, 35, 36  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
макарије
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Aug 2012
Posts: 206

PostPosted: 21 Jul 2014 00:35    Post subject: Reply with quote

Питање је ко је лопов а не ко је промашио са довођењем неког играча ,ако су сви крали то не значи да нису сви лопови ,не заслужују да буду легенде ако су лопови. То само показује докле смо стигли као друштво ако нам је океј да нас неко убунари намерно а ми ћутимо зато што је он био некад добар фудбалер ,зашто ми да испаштамо и да лажемо сами себе као ма није тако ако је тако . То стоји све у папирима ,све се зна, нема ту много математике што се пре погледамо у очи можда се нешто позитивно и деси .
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 21 Jul 2014 03:48    Post subject: Reply with quote

Пикси је дно дна зато што је распродао најбољи тим од 1991 и поред тога оставио Звезду у дуговима и после тога волшебно побегао из клуба. Пикси је дно дна зато што играчи сумњивог квалитета због којих је Звезда тужена и због којих је данас избачена из европе су они играчи које је он доводио (Сузуки,Броновицки...) и које упркос распродаји целог тима (дакле није да се није имало пара) није плаћао по слову уговора. Пикси је дно дна јер је сачекао и увидео да Џајић ипак нема неку велику залеђину у власти и да сад кад овај више није у клубу да га нападне најгнусније и оптужи за све лоше а ћутао је све ове године.

Зато је дно дна. А улози Џајића и осталих свакако може да се прича.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
Не одустајемо
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Jun 2011
Posts: 28

PostPosted: 21 Jul 2014 08:08    Post subject: Reply with quote

Није питање ко је довео погрешног играча, него ко је почео да потписује абнормалне уговоре које није могуће исплатити, а још кад се узме у обзир да цена која је плаћења његовом клуб, уз то обично иду и проценти од следеће продаје, и висина уговора не могу да се исплате њиховом продајом довољно је да се види ко је колико гурао клуб у минус.
Једноставно клуб на играчу мора бити у плусу када се од цене продаје одузме цена куповине и висина његових плата, није нека огромна математика.
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 21 Jul 2014 12:53    Post subject: Reply with quote

Quote:
Direktor Kombank arene Đorđe Milutinović potvrdio je da će Crvene zvezda sve utakmice Evrolige igrati u toj hali.

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2014&mm=07&dd=21&nav_id=879063

Quote:
16. oktobar: Galatasaraj
30. oktobar: Valensija
7. novembar: Olimpijakos
27. novembar: Neptunas
decembar: Laboral Kuča
Back to top
View user's profile Send private message
sever uvek pun
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Jul 2013
Posts: 89

PostPosted: 21 Jul 2014 16:13    Post subject: Reply with quote

Сезонске карте :

http://crvenazvezdafk.com/vesti/najvaznije/8974/Sezonske+karte+u+prodaji.html
Back to top
View user's profile Send private message
chich
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Apr 2005
Posts: 86

PostPosted: 21 Jul 2014 17:20    Post subject: Reply with quote

Darko ZF wrote:
Quote:
Direktor Kombank arene Đorđe Milutinović potvrdio je da će Crvene zvezda sve utakmice Evrolige igrati u toj hali.

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2014&mm=07&dd=21&nav_id=879063

Quote:
16. oktobar: Galatasaraj
30. oktobar: Valensija
7. novembar: Olimpijakos
27. novembar: Neptunas
decembar: Laboral Kuča


Ако хоћеш спортски успех играј у Пиониру ако хоћеш финансије играј у Арени...нажалост ми изгледа не можемо да бирамо
Back to top
View user's profile Send private message
МедакIII
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 14 Nov 2008
Posts: 576
Location: Београд

PostPosted: 21 Jul 2014 17:28    Post subject: Reply with quote

Нама Циганима, никад ништа није по вољи? Шта сад фали ако играмо у Арени? Зар не добисмо Уникс и Будивелник у Арени?
Ел смо играли у Пиониру па нисмо прошли даље...
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 21 Jul 2014 18:15    Post subject: Reply with quote

Добили смо и Лаборал Кућу у Арени, уз тесан пораз на једну лопту против Локомотиве Кубан ... У Пиониру смо једино Ритас победили у Евролиги.
И у Арени може да се направи сјајна атмосфера, само људи мора да буду расположени за навијање, као против Уникса што су били ... Арена против Уникса у појединим тренуцима је била нешто посебно, нешто, што у Пиониру не можемо доживети
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 22 Jul 2014 08:43    Post subject: Reply with quote

Наше је да навијамо и носимо тим до победе,а не да размишљамо где и у којим условима играмо.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Лука30
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2012
Posts: 337

PostPosted: 27 Jul 2014 12:13    Post subject: Reply with quote

Арена је наша хала! Треба да тежимо да пунимо највећу халу и да правимо незапамћену атмосферу и на "обичним" утакмицама у групи, а не само у битним и великим мечевима. То је прави корак напред за ову сезону, ако успемо да извучемо континуитет кроз све утакмице...

Што се тиче фудбала, не вреди да се ми овде сукобљавамо и тражимо кривца, јер је то рупа без дна тренутно. Ниједан од наведених нема позитивно пословање, и нема озбиљнијег спортског резултата. Ја не знам ниједног Делију/Звездаша коме се не преврне желудац када види који "људи" сада воде наш клуб, и мислим да је то већи проблем од свега осталог... Ја и многи од нас ће увек бити ту јер смо ми Звезда, а не играчи и управа, али што је много много је.
Ово је припрема за приватизацију, да се јавности покаже... Ако се не приватизујете, водиће вас Терзић, Кокеза и Тончев, нећете играти Европу, играчи ће добити раскид уговора кад год им падне на памет.
А још већи проблем од овог ПРЕВЕЛИКОГ проблема је то што не постоји нико спреман и нормалан да се ухвати овог посла и што клуб неминовно остаје у рукама ових кретена.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 28 Jul 2014 07:00    Post subject: Reply with quote

Предрасуда је оправдана у овом случају,али ако су већ ту и ако су они ти који ће да покушају да воде клуб...онда треба ствари другачије поставити. Многи Звездаши су водили клуб,успешни бизнисмени,привредници, "са добрим намерама"...итд...па је испало како је испало,и овде смо где смо,зато треба помно пратити шта раде ови сумњиви људи,али исто и дати шансу да покажу дал знају нешто и шта знају,јер верујем да нису сами тек тако дошли на та места...с тим што ћемо ускоро видети које су им намере.Сигурно ће им бити много тешко јер људи имају мишљење о њима какво имају,али на то су ваљда рачунали када су улазили у клуб?Сигурно ће имати много мање кредита него било ко до сад,баш због свих тих сумњи које су се увукле у све нас. Ипак, ако крену да раде како треба,онда вредновати ствари по ономе што је урађено.
За све су нам потребни људи на стадиону. Остало је још мало до почетка сезоне и ми морамо тиме да се бавимо. О управи, и свему осталом...можемо до децембра да одлучујемо, јер ће тада бити избори највероватније. Таман имају солидно времена да покажу дал нешто знају и какве су им намере...па нека изволе.
А ми,као никад до сад да запнемо,јер 9. августа стадион мора бити пун!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Јанкез
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Apr 2014
Posts: 36

PostPosted: 28 Jul 2014 14:20    Post subject: Reply with quote

Сматрам да смо много тога доживели и проживели у протеклој сезони. Светла тачка је што смо коначно титулу вратили на наш стадион али смо добили много удараца. Изгубили смо јако добре другове, браћу и из свега овога морамо изаћи још сложнији и јачи. Прошла сезона је била променљива што се тиче посећености на утакмицама. На неким гостовањима смо показали и више него добар одзив али смо исто тако показали јако лош одзив на гостовањима а поготово кући. После свега овога, ми сви заједно треба да се дигнемо и да покажемо свима да нас ништа не може пореметити већ само ујединити и да нас мора бити на свакој утакмици много и да грмимо из свег гласа.
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 30 Jul 2014 22:12    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=9GHnNKTML00&list

https://www.youtube.com/watch?v=gawoYiPxlVM
Back to top
View user's profile Send private message
Mali Rale
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Dec 2013
Posts: 14
Location: 861А

PostPosted: 06 Aug 2014 13:05    Post subject: Reply with quote

Данас сам ишао да продужим сезонску, и питам дечка што тамо ради колико је купљено сезонских? Каже није ни хиљаду , и то на нивоу целог стадиона а не само севера. Делије будите се! Има нас редовних сигурно 5 хиљада, нећемо ваљда ми да улазимо без карте!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 06 Aug 2014 13:07    Post subject: Reply with quote

Успавани су људи,не знам дал је потребно да се осрамотимо прво коло па онда да нас лупају комплекси и ради инат???
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 34, 35, 36  Next

View previous topic :: View next topic
Page 6 of 36

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop