DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Cастанак са навијачима

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
милвол011
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Dec 2003
Posts: 342
Location: БЕОГРАД

PostPosted: 29 Nov 2006 16:21    Post subject: Cастанак са навијачима Reply with quote

Сарадња у обостраном интересу


Као што је председник Драган Стојковић јуче најавио, делегација ФК Црвена звезда је одржала састанак са представницима највернијих навијача нашег клуба.

Делегацију Црвене звезде су уз председника Стојковића чинили спортски менаџер Стеван Стојановић и технички координатор Горан Василијевић. Састанак је протекао у изузетно позитивној атмосфери и обе стране су изнеле своје ставове, утиске и виђења онога што је урађено у првом делу сезоне.

"Све је протекло у изузетно доброј и конструктивној атмосфери. Навијачи су изнели своја виђења онога што је клуб урадио у првом делу сезоне и предочили нам поједине замерке на одређене потезе. И ми смо са наше стране изнели своја становишта и мислим да је све, на обострано задовољство, било веома позитивно", рекао је Стојковић и наставио:

"Упознали смо навијаче са свим што смо урадили до сада и представили смо им планове за наредни период. Сложили смо се у оцени да су постигнути резултати задовољавајући, а једина неостварена жеља је пласман у Куп УЕФА у чему су нас спречили порази од Либереца".

Први човек нашег клуба је истакао и да ће овакви састанци постати пракса.

"Свесни смо значаја навијача за овај клуб. Подршка коју су у првом делу сезоне пружили тиму је огромна и ми смо им на томе захвални. На данашњем састанку смо се сложили да је сарадња између клуба и навијача неопходна и да су овакви састанци од обостране користи", закључио је председник Стојковић


Ово је са званичног сајта па ако неко зна нешто више нака напише...
_________________
Ostaćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
БиП
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Dec 2005
Posts: 258
Location: Београд, Краљевина Србија

PostPosted: 29 Nov 2006 20:35    Post subject: Reply with quote

Па добро, као брину о нама, схватају колико смо им битни тј. пуни су речи хвале али да ли су нешто конкретно обећали нпр. избацивање наранџастих дресова, утемељивање ћирилице... могу они значајнију помоћ да пошаљу на Косово и Метохију и без спортских повода, чисто да покажу да им је стало до Срба у тешким ситуацијама, а самим тим и до Србије, а самим тим и до нас... да не набрајам сад наше пароле, знате на шта мислим, нешто конкретно или покушај да нам замажу очи како бисмо их мало заобишли са прозивкама убудуће?


(у сваком случају значи да су пароле са Маракане погодиле где треба чим су се узнемирили Wink )
_________________
Колумбо, јебем те радозналог!!!
Back to top
View user's profile Send private message
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 618
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 29 Nov 2006 23:57    Post subject: Reply with quote

Полако бре Бип-е,чекај са добијемо неку информацију из *прве руке*,ако ће уопште тако нешто бити објављено овде.
У сваком случају верујем да је управи јасно стављено до знања где и у чему се греши или се грешило
Back to top
View user's profile Send private message
100%anti crnobeli
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Aug 2004
Posts: 871
Location: Вишњичка бања

PostPosted: 30 Nov 2006 08:41    Post subject: Reply with quote

Друг Пикси је рекао да су Делије у праву.
_________________
Шај LAV чека титулу...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 30 Nov 2006 08:48    Post subject: Reply with quote

Нараво да јој је стављено до знања...све по реду. Изнели смо им све што им замерамо,вратили се на либерец и рекли да је то опомена али да сматрамо да је Звезди место у европи и да следеће године то мора да се догоди. Причано је о латиници на грбу,где су се одмах сложили да је беспотребна(нису уопште до сад размишљали о таквим ставрима),за наранџасте дресове је дао обећање да следећу гарнитуру ми бирамо,и да ће се трудити да не играју у њој ове сезоне,о јадранскј лиги су рекли да нема ни говора да се одржи и да су то новине само напумпале,за посету пазару имају своје мишљење и кажу да су добили од КФОРА званичан папир да им се не гарантује безбедност на Косову. Ми смо им рекли да онда нису ни требали нигде да спавају,јер је то једна мало јача тренинг утакмица и да су могли да право из БГ а оду на утакмицу а не овако да нас брукају. МИслим да им је допрело до главе шта је и како је и мислим да им неће пасти више на памет да праве такве експерименте(што је и био циљ наших парола-да их опоменемо да се то никада више не понови).За мајце на куп утакмици признају грешку(а како и не би).
Што се тиче ове друге стране-играчке,решено му је као што сам рекао да је нама место у европи и да од било ког председника Црвене Звезде очекујемо да наш клуб игра тамо. Међу нама Laughing Laughing рекли су да покушавају још неко појачање да доведу....и у главном то би било то.
Њихови наредни потези и према нама и према Црвеној Звезди ће одредити наше расположење према њима. Ако неко добро ради,ми му нећемо одмагати,али ако се настави са глупирањима као у последње време...неће ваљати по њих.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
дрвосеча
ДЕЛИЈА


Joined: 17 Oct 2006
Posts: 142
Location: поред шуме

PostPosted: 30 Nov 2006 09:28    Post subject: Reply with quote

100%anti crnobeli wrote:
Друг Пикси је рекао да су Делије у праву.


Ово ми нешто познато...

Laughing Laughing Cool Laughing Laughing
_________________
ПАЛИ БРАТЕ ФОРУМ, ТРИБИНА ЈЕ ЗАКОН!!!

КО СНИМА МОБИЛНИМ НА СЕВЕРУ:
КЕВА ТИ ЈЕ КУ*ВА - ПЕДЕРУ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Жишка
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Jun 2005
Posts: 160
Location: Београд

PostPosted: 01 Dec 2006 06:32    Post subject: Reply with quote

Generalstab wrote:
Причано је о латиници на грбу,где су се одмах сложили да је беспотребна(нису уопште до сад размишљали о таквим ставрима).


Нису до сада размишљали о таквим стварима! Па када нису размишљали, чиме се који к.... баве по цели дан на радном месту?
Него нећу да се нервирам од раног јутра. Битно је да им је скренута пажња, сада све зависи од њих.
_________________
Са Звездом до смрти!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 01 Dec 2006 09:37    Post subject: Reply with quote

ziska wrote:
Generalstab wrote:
Причано је о латиници на грбу,где су се одмах сложили да је беспотребна(нису уопште до сад размишљали о таквим ставрима).


Нису до сада размишљали о таквим стварима! Па када нису размишљали, чиме се који к.... баве по цели дан на радном месту?
Него нећу да се нервирам од раног јутра. Битно је да им је скренута пажња, сада све зависи од њих.

Тај са ким су причали је хтио рећи да уопште нису размишљали на ту тему (промена ћирилице у латиницу на грубу), а не да.....што си се ти уопште изнервирао Confused Laughing Question Ти њима не верујеш да нису размишљали на ту тему?
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 01 Dec 2006 10:37    Post subject: Reply with quote

Имамо своју снагу и то је добро. Када избацимо пароле оне су на месту и са дебелом подлогом. Велика прашина се дигла око парола,око наших ставова што је добро. Није мала ствар да ти председник(какав такав)доће на ноге и да је спреман да прихвати критике.
Ово само говори какву снагу поседујемо,и да смо 100% исправни.
Ми знамо да нам је једини циљ очување Звезде у овим тешким временима(тј. њене традиције,њеног европског имена....). Свако ко покуша то да руши наићи ће на нас,свако ко је неспособан то да прати...ће такође имати проблем са нама.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ivan_FCRS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jan 2005
Posts: 80
Location: Северна страна и пуна Маракана

PostPosted: 01 Dec 2006 13:15    Post subject: Reply with quote

Generalstab wrote:
Имамо своју снагу и то је добро. Када избацимо пароле оне су на месту и са дебелом подлогом. Велика прашина се дигла око парола,око наших ставова што је добро. Није мала ствар да ти председник(какав такав)доће на ноге и да је спреман да прихвати критике.
Ово само говори какву снагу поседујемо,и да смо 100% исправни.
Ми знамо да нам је једини циљ очување Звезде у овим тешким временима(тј. њене традиције,њеног европског имена....). Свако ко покуша то да руши наићи ће на нас,свако ко је неспособан то да прати...ће такође имати проблем са нама.


Све што си рекао је тачно...Најежих се од овог поста (позитивно наравно)... Wink
_________________
На целом свету ми је све,
да живим не могу без ње
и зато певам цео дан:
ЗВЕЗДА,ЗВЕЗДА!!!
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger
дарконије
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Apr 2004
Posts: 233
Location: Север

PostPosted: 01 Dec 2006 14:38    Post subject: Reply with quote

Generalstab wrote:
Није мала ствар да ти председник(какав такав)доће на ноге и да је спреман да прихвати критике.


Не да није мала ствар, већ је то нешто врло позитивно. И сам однос клуба треба бити такав, јер само могу да добију веће симпатије, а и бољи маркетинг за клуб. Самим тим, одрадили анализу свог рада и наставе ли тако, са анализама, ићи ће само узлазном путањом при вођењу нашег клуба.
Back to top
View user's profile Send private message
trojstvo
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Dec 2005
Posts: 52
Location: Srbija

PostPosted: 03 Dec 2006 19:23    Post subject: сицилија Reply with quote

Ма нема ништа од тога.Само их гледам!!!
Back to top
View user's profile Send private message
i90r
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Sep 2006
Posts: 57
Location: Панчево

PostPosted: 06 Dec 2006 23:09    Post subject: Reply with quote

Што се тиче дреса за сулејмана,шта му је то требало,када је истакнута парола о после састанка са навијачима признао је грешку и рекао да се то више неће поновити,па јеботе о чему је размишљао пре него што је то урадио ?? Evil or Very Mad
_________________
Још једна победа и титула...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop