DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Војводина - Звезда 14.10.
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zvezda
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2004
Posts: 601
Location: ...тамо где је Звезда

PostPosted: 16 Oct 2006 09:31    Post subject: Reply with quote

VlAdA nS wrote:
zvezda wrote:
Упао сам ал тек у 20. минуту.Наравно са картом јер се узалудно чекање за улазак за џабе није исплатило.

Није узалудно,не знаш да се снађеш Cool



Јебига још сам неискусан,ал године раде за мене... Wink

Ако мислиш на бацање карата са трибине и увођење 10+ људи са једном картом тиме сам овладао Very Happy ....а кад 10 људи плати једну карту то није неки трошак...

Поздрав за момка из Српске Костанице и наравно момке из Петровграда (блејали смо заједно на Бежанији,а ево и у суботу).
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
spic
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Oct 2006
Posts: 2
Location: SRPSKA ATINA

PostPosted: 16 Oct 2006 11:29    Post subject: Reply with quote

cabron wrote:
spic wrote:
imam jedno pitanje za vas delije,koliko vas je doslo u NS iz BG-a?dakle koliko vas je krenulo iz Beograda?


јел можеш мало да појасниш питање, ваљда знаш видео си ??? ваљда?
или мислиш колико нас је кренуло из бг, у смислу да је много више новосађана него што је нас уставри дошло, стварно не разумем шта си хтео да питаш, није зајебанција, ај појасни молим те


pa pitanje je jasno ko suza,koliko beogradjanja je krenulo za Novi Sad?znaci samo iskreno bez preuvelicavanja
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

View previous topic :: View next topic
Page 6 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop