DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

baklja = 20 dana
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
MarkoPustolov
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Oct 2005
Posts: 319
Location: Ворлд!

PostPosted: 18 Aug 2006 20:00    Post subject: Reply with quote

Ma izdrzace on tih 20 dana a Jocic ce u zatvor na malo duze
_________________
Za pisuvanje da batališ, tol'ko ti zborim Nesam činovnik ni učovnjak ni presednik ni pa poslanik, ta da si ćutim kako porena riba mrena kad me ture u novine Znaješ ima tesni sokaci, budžaci, ćuteci a tmnina je...
Back to top
View user's profile Send private message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 18 Aug 2006 20:55    Post subject: Reply with quote

TIFO SRBIJA wrote:
И још нешто упада у очи, они праве састанак на навијачима Србије, баз Делија?!?!? Јел то не изгледа сумњиво...аааа Rolling Eyes Evil or Very Mad


Делије немају шта да траже на таквом састанку, нема шта неко Делије да зове да састанче са полицијом и другим групама. Ми треба да се састанемо са свим навијачким групама из земље да бисмо напокон донели јасна правила понашања којих ћемо се као навијачи придржавати, а полицијски дужебрижници ту немају шта да траже. Тако да, састанак у полицији са навијачима је био обична навлака за наивчине из група које су тамо биле. Полицији да је стало до мање убистава међу српском децом они би сузбили продају дроге а не да се баве њеним растурањем. Тако да у њихове добре намере може само много наиван човек да поверује, мада бих ја наравно волео да нисам у праву.

Мислим да сте сви приметили да је полиција почела да се свети за штету коју смо нанели њиховом "угледу". Јел видите да раде по нашем рецепту, сад су пустили и снимак у јавност да би оправдали ту невероватну пресуду. Могу се очекивати само још горе ствари у будуће. Ипак је ово борба давида и голијата, много смо мали у односу на читав укорењени систем који може да ради шта год пожели јер има законску залеђину. Али пошто правда није на њиховој страни мислим да ће се мало намучити и да нас опет неће сломити. И није ми јасно, кад покушавам да размишљам из њиховог угла, шта им значи да пошаљу неког у скелу на 20 дана? Чему то, само пуне затворе безвезе. Зар им није логичније да одреде неку казну да мораш да радиш бесплатно за неку институцију нешто, неку фабрику, него што украдеш Богу још 20 дана у скели са румунима и бугарима. Нису ваљда толики оптимисти да мисле да ће неког да уплаше 20 дана затвора?!
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 18 Aug 2006 21:07    Post subject: Reply with quote

TIFO SRBIJA wrote:
Ово већ губи сваки смисао Confused Shocked Rolling Eyes
Зашто су баш њега одабрали, бакље се пале на свакој текми, и то бар 30 комада, а они ухватили само њега... нешто се мути, и на то треба реаговати!!! Да ли 22.08. или после не знам, али треба ставити до знања тим безмозгашима да нисмо СТОКА!
И још нешто упада у очи, они праве састанак на навијачима Србије, баз Делија?!?!? Јел то не изгледа сумњиво...аааа Rolling Eyes Evil or Very Mad



Јебо те састанак ѕа +андарима, одакле Ти такво размишљање..=?
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
Delija_Hard_Roker
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Oct 2005
Posts: 29
Location: Пих свашта, па Север бре! :)

PostPosted: 18 Aug 2006 22:12    Post subject: Reply with quote

Да су у'ватили ове што се стално шибају штанглама, боду ножевима и слично па да кажеш, ако, ко им јебе матер, тако и треба!
Али да ућоркирају човека због бакље!? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Па онда би до сада пола Севера било у ћорки јбт...
_________________
Звезда, Sex & Rock 'n' Roll!!!

Jedan je Walter Zenga!
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 18 Aug 2006 22:20    Post subject: Reply with quote

А и један и други би требало да летите одавде, А?
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
dalabu
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Aug 2006
Posts: 14
Location: ravnica ali srpska

PostPosted: 25 Aug 2006 15:26    Post subject: Reply with quote

Da nije strasno bilo bi smesno! Koga je to covek ugrozio bakljom?! Svaki slepac na snimku moze videti da se niko ne oseca ugrozenim niti se sklanja od baklje, izgleda je obijac trafika poceo da se brine za nasu bezbednost jedino jos mi nikako da shvatimo kad smo ugrozeni Shocked Manijaci, pederi, pedofili, ubice, narko dileri, lopovi... to su izgleda povlascene grupe u Srbiji, pa jos ako si i clan neke nevladine organizacije e onda si do jaja. A ako kojim slucajem zdravo razmisljas, ponosan si sto si Srbin pa jos i navijas za Zvezdu e onda si blago receno naje'o jer ce jos malo da te uhapse i ako prdnes na ulici... Ako se neko mozda jos uvek pita zasto nam je drzava u ovakvom kurcu mislim da je dovoljno samo da se osvrne oko sebe, prelista novine ili pogleda TV i vidi ko nam vodi drzavu i sve ce mu biti jasno.

Ako nekom kojim slucajem obiju trafiku, potrudite se da se upoznate sa lopovom i da sa njim postanete dobri, jer jednoga dana taj isti lopov moze postati ministar pa vam mozda i zavrsi neku kombinaciju Laughing
_________________
svadjanje na internetu je kao ucestvovanje na specijalnoj olimpijadi,cak i ako si pobedio i dalje si retardiran
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop