DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

kada cemo ako ne sad ? - - basket - -
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Rajin
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2002
Posts: 129

PostPosted: 15 Jun 2006 17:30    Post subject: Reply with quote

Posto je jasno da od titule nema nista, jedino nam jos ostaje da u nedelju pobedimo grobare u navijanje i time im pokazemo svoju velicinu!!

inace svaka cast nasim momcima u pioniru!!
_________________
...Mrzim da mrzim ali mrzim sve one koji misle
Da cu da puzim jebem im mater
Moje reci su proste da mogu lakse da shvate
Svi maloumnici hoces da pricamo nadji me na ulici...
Back to top
View user's profile Send private message
LuKa_DeLijA-4ever
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Jun 2006
Posts: 28
Location: Beograd

PostPosted: 15 Jun 2006 18:37    Post subject: Reply with quote

brate upravu si nema nishta od titule ali momci vec sada pokazuju koji su njihovi zapravo navijacki kvaliteti ja nisam mogao da dodjem do ulaznica mozda sam malo dosadan ali DELIJE SVAKA CAST! clap
_________________
СМРТ ЖАНДАРИМА!!! СЛОБОДА НАВИЈАЧИМА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Миланче
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2003
Posts: 145

PostPosted: 15 Jun 2006 18:43    Post subject: Reply with quote

Necu da jedem govna jer nisam u pioniru, ali doslo je do incidenta sirokih razmera. Kako se dalo zakljuciti, prvo obracun nasih i zandara, onda nasi probijaju na parter i jure kornjace. U medjuvremenu na drugoj strani i grobari gadjaju muriju. Igraci staju u odbranu nasih........detaljnije ce naravno akteri ovih dogadjaja.......
_________________
Нека буде борба непрестана,
Нека буде што бити не може...
Back to top
View user's profile Send private message
Миланче
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2003
Posts: 145

PostPosted: 15 Jun 2006 19:01    Post subject: Reply with quote

Prekid u Pioniru!

Druga utakmica finala plej ofa Sinalko Superlige između Partizana i Crvene zvezde prekinuta je u pauzi između treće i četvrte četvrtine, zbog sukoba navijača sa policijom.

Sukobe je počeo na tribini sa gostujućim navijačima, gde je policija prekomerno intervenisala, posle čega su ih navijači Partizana izviždali, a i na toj strani došlo je do manjih sukoba.

Ozbiljan problem je nastao kada je veći broj navijača i pripadnika Žandarmerije pao preko ograde sa visine od 3-4 metra, pod pritiskom policajaca sa druge strane. Pri padu veći broj ljudi zadobio je povrede, od kojih neke izgledaju teško.

Zvezdini igrači odmah su utrčali između policije i navijača, i donekle uspeli da smire situaciju.

Za sada navijači Zvezde prosleđeni su sa tribine, a prilikom izlaska policajci su nastavili da bez povoda batinaju navijače.

Pri prekidu Partizan je vodio 63:56. Igrači oba tima su u svlačionicama.
_________________
Нека буде борба непрестана,
Нека буде што бити не може...
Back to top
View user's profile Send private message
LuKa_DeLijA-4ever
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Jun 2006
Posts: 28
Location: Beograd

PostPosted: 15 Jun 2006 19:04    Post subject: Reply with quote

brate upravu si ni ja nisam u pioniru no to sada nije bitno uglavnom frke je bilo i to dosta samo znam da su opet zandari uradili svoje fala bogu nadam se da niko od delija nije povredjen naravno o samom toku meca pricace oni koji su prisustvovali danasnjoj utakmici!
_________________
СМРТ ЖАНДАРИМА!!! СЛОБОДА НАВИЈАЧИМА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 16, 17, 18

View previous topic :: View next topic
Page 18 of 18

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop