DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Rukomet Zvezda-Vojvodina
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
goblin1
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Nov 2005
Posts: 46
Location: Beograd,Srbija

PostPosted: 19 May 2006 06:02    Post subject: Reply with quote

Dobra tekma sinoc i dobro navijanje mada se ocekivao i veci broj ljudi ali nema veze. Jos vaznije od same tekme je da su sakupljene pare za nasu bracu i sestre koji zive na Kosovu. Svaka cast svakom ko je bio na utakmici sinoc zbog sakupljenog novca.


Pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13171

PostPosted: 19 May 2006 06:44    Post subject: Reply with quote

Bila je hala solidno popunjena,ali trebalo je nas da bude vise.
Neko je napisao kako da sazna kada cas idemo a cas ne idemo,pa je onda sam sebi u produzetku recenice odgovorio. Dakle,toliko je lako biti deo svega ovoga samo treba volje. Od 4-5000 ljudi na fudbalu koje smo imali protiv rada,buducnosti,ofke,vojvodine...bar da je svaki peti dosao.Neko je ipak iz drugog grada i ne moze da skupi pare,neko je radio,neko je imao neke obaveze,ali....da petina ne dodje to je krajnje neozbiljno.
Porazavajuce je ako ni 20% onih sa fudbala ne zeli da bude deo price DELIJE SEVER....a jos gore je ako se tripuju da jesu nesto a ne dolaze na ovakve stvari.
Doci ce fudbal i gostovanja,iz BG-a treba svuda da nas ide po 1000. Sve ispod treba da smatramo neuspehom. Krajnje je vreme da se neke granice pomere,da se nas broj STVARNO poveca.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 19 May 2006 07:24    Post subject: Reply with quote

Ja sam licno juce ocekivao guzvu ispred ulaza, sporo ulazenje u onaj prostor ispred hale, itd. Zurio sam na tekmu i dosao tacno u 18h, kad ono nigde nikog, samo onaj cica sto prodaje karte i panduri... Vec sam tu shvatio da su moja ocekivanja bila previse optimisticna ili nerealna.
U hali trecina tribine stoji i navija... Ne mogu da procenim koliko je to, ali neko rece 300. Ostatak tribine gde su ljudi sedeli je isto bio popunjen, tako da neko ko zna koliko je kapacitet Sumica zna i koliko je juce bilo ljudi.
Navijanje mnogo dobro, bas je bilo uskladjeno, sto i nije tesko kada nas je malo... Dobro je i sto se forsiralo samo 5-6 pesama, pa je par puta i ostatak hale zapevao.
Ali onaj spiker... pa jebem mu mater koji ce nam to kurac. I jos se nadjacava sa nama, da ga ljudi cuju sta ima da iskenja...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13171

PostPosted: 19 May 2006 08:03    Post subject: Reply with quote

pesnaja wrote:
, sto i nije tesko kada nas je malo...

Da se razumemo. 300 ljudi u ovom trenutku nije malo za jednu utakmicu kakva je bila ona juce,ali za buduca vremena koja dolaze ova cifra bi trebala da bude smesna za nas.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nebojsans
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 May 2006
Posts: 3
Location: non

PostPosted: 19 May 2006 11:33    Post subject: titula Reply with quote

Titula jeste blizu,ali nijedno od ovih gostovanja nije lako a plus je ovo dosta glup sistem bodovanja,tako da je sad podrška neophodna i da se organizovano ide na gostovanja,jer mislim da su to ovi momci svojom borbenošću i očiglednoj ljubavi prema ZVEZDI to i zaslužili,zato što pre se organizovati i na gostovanja i po titulu,a mogli bi i ove godine uz malo sreće da opet spojimo tripl krunu ovaj put ,fudbal rukomet i košarka
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 507
Location: Црна Гора

PostPosted: 19 May 2006 14:41    Post subject: Reply with quote

Кад је гостовање у Бачкој Паланци?
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
стефан_89_бг_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 May 2006
Posts: 365

PostPosted: 19 May 2006 15:08    Post subject: Reply with quote

Kiza Lionac wrote:
Кад је гостовање у Бачкој Паланци?


26.05.2006

Sintelon - Crvena zvezda

izvor www.rkcrvenazvezda.com
_________________
"Земаљско је за малено царство, а небеско увек и довека"
Back to top
View user's profile Send private message
п дубаи
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 941
Location: Догодине на Газиместану!

PostPosted: 19 May 2006 15:19    Post subject: Reply with quote

Evo i nekih slika sa sajta RK:







Back to top
View user's profile Send private message
zvezda
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2004
Posts: 601
Location: ...тамо где је Звезда

PostPosted: 20 May 2006 08:25    Post subject: Reply with quote

Siguran sam da situacija nije tako crna kao sto je predstavljate,krs ljudi je bilo u skoli/na poslu/faxu...da je bila subota u 14,bilo bi nas tri puta ovoliko,i znam da za pravog navijaca nije bitno kad i gde zvezda igra jer on mora da bude tu,ali eto mene je kao i mnoge druge verovatno,sprecila visa sila ( ne grupa Wink )...,a "romadzije","barselonisti","bajernisti",nam ne trebaju,niti ce nam trebati...
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 20 May 2006 20:22    Post subject: Re: Rukomet Zvezda-Vojvodina Reply with quote

zato bi sever bio pun da se utakmica sa romom/realom/arsenalom ili bilo kojim vecim klubom igrala bilo kog radnog dana u 5 ujutru, a kamoli u 18h.. ma mnogi bi dali sve sto treba samo da prisustvuju utakmici.. da ne spominjem da je polovina prihoda od prodatih ulaznica sa rukometa isla kao pomoc nasoj braci, a ne nekim siptarima.. ako ste vec spreceni da dodjete, zar je bilo toliko tesko dati 100 dinara nekome od drugova koji su bili u hali, da znate da ste nekom pomogli, pa makar i sa pisljivih 50 dinara....
mozda me je bila sramota kad sam video brojnost, ali sam zato bio ponosan pevanjem koje je bilo odlicno..
_________________
НЕ ДАМО НАШУ ЗВЕЗДУ!
Back to top
View user's profile Send private message
ana
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 579
Location: Red&White Caffe

PostPosted: 21 May 2006 08:26    Post subject: Reply with quote

Зар не би требало поново објавити жиро рачун, кад је већ обрисана sticky тема, са тим инфом? Confused
_________________

Свануло је изнад цркве Св. Марка...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop