DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Derbi Kosarka
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
SarmaSmeker
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Dec 2005
Posts: 2
Location: 61. Блок

PostPosted: 20 Dec 2005 13:41    Post subject: Reply with quote

Мени је ово први пут да сам у Пиониру и одлично је било. 2 године идем само на фудбал и то константо све текме, али на баскет никад, до сад! Гробари нека причају шта хоће, али ово је врх, ја већ три дана причам и мами и баби и деди и ујки и тетки и другарима и другарицама ма свима...еј...један ДЕЛИЈА и двојица иза њега 10ак метара иду на коп гробара да дигну заставу са терасе! Најјаче је то што ја не верујем да су они кренули да иду у назад, еј јеботе па било је сигурно 20 гробара на оној трибиници са стране, оно кад сам видео ја нисам веровао, е онда кад се залетело пола копа ДЕЛИЈА онда пуштамо керове, па нормално... Могу они мени да причају шта хоће и да пишу, али ја знам шта сам видео!
_________________
Бог чува србе! Ко онда чува гробаре?
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop