DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

8. decembar
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
North Star
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Oct 2005
Posts: 159
Location: 6 км, од Маракане

PostPosted: 10 Dec 2005 21:16    Post subject: Reply with quote

typhoon wrote:
medjutim ruku na srce Bari je ipak Bari...


Eeee da nije bilo Barija, ne bi bilo ni tog NASHEG Tokija!!! Secam se nekih japanaca koji su na tekmi mahali crveno-belim zastavicama Wink i navijali za nas kao previ Zvezdasi, bas su mi bili simpaticni, looodilo...

Kasnije, sam negde procitao da je nash Bombarder (moj zemo), pevao sa nekom pevacicom (ne znam ni kojom), pesmu "Delije krenule za Tokio"?! Zna li iko sta da pomene o ovome, neke reci o toj pesmi, i sl.
_________________
МЕНЕ ЗОВУ ДЕЛИЈА, ЗЕМЉА МИ ЈЕ СРБИЈА,
А ЗВЕЗДУ ВОЛИМ ЈА, ЈЕР ЈЕ НАЈБОЉА, ЈЕР ЈЕ
М О М Е С Р Ц У Н А Ј Д Р А Ж А ! ! !
Back to top
View user's profile Send private message
zvezda
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2004
Posts: 601
Location: ...тамо где је Звезда

PostPosted: 11 Dec 2005 09:14    Post subject: Reply with quote

North Star wrote:

Secam se nekih japanaca koji su na tekmi mahali crveno-belim zastavicama Wink i navijali za nas kao previ Zvezdasi, bas su mi bili simpaticni, looodilo...

.


da,japanci imaju obicaj da delu svoje publike podele zastave protivnika,da protivnik ne bi o njima pricao kao o losem domacinu.malo su opiceni.

zamislite tu scenu na Marakani Zvezda-Inter Z.

pozdrav
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
North Star
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Oct 2005
Posts: 159
Location: 6 км, од Маракане

PostPosted: 11 Dec 2005 19:32    Post subject: Reply with quote

[/quote]da,japanci imaju obicaj da delu svoje publike podele zastave protivnika,da protivnik ne bi o njima pricao kao o losem domacinu.malo su opiceni.
zamislite tu scenu na Marakani Zvezda-Inter Z.[/quote]
E pa nismo mi japanci, sto kaze onaj lik iz "Tesne koze" Laughing Ma oni to gledaju kako da ti uzmu pare, i kako da ti opet dodjes da im ostavis pareee, i kako da ostale uputis na sve to... (sto ovi dole u CG nikada nece ukapirati Rolling Eyes ), a ni ovi nasi u Srbiji, nazalost (mislim na strane turiste, ne na ove iz lijepe njihove Evil or Very Mad )...
A sto se tice te scene na Mari letos, sa njihovim Twisted Evil zastavama... pa nije da ih nismo imali, bilo ih je koliko se ja secam 6 kom, na nasem Severu, ali su bile radioaktivne, pa su ih momci morali popaliti da ne bi dalje sirile radijaciju Laughing Laughing Very Happy Cool
_________________
МЕНЕ ЗОВУ ДЕЛИЈА, ЗЕМЉА МИ ЈЕ СРБИЈА,
А ЗВЕЗДУ ВОЛИМ ЈА, ЈЕР ЈЕ НАЈБОЉА, ЈЕР ЈЕ
М О М Е С Р Ц У Н А Ј Д Р А Ж А ! ! !
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop