DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

pripremna tekma
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Godra Red United
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 274
Location: Uz Zvezdu do smrti, verni Pancevci

PostPosted: 04 Aug 2005 21:38    Post subject: Reply with quote

Marko Pantelic?!

JA ga licno ne gotivim kao coveka jer je podrzavao rukovodstvo iako mu to nije posao. Znaci - uvlacenje i slihtanje. Svaka mu cast sto je podrzao navijace, ali sa druge strane, nije mu trebalo da podrzava odlazecu garnituru.

Sto se tice skandiranja, ja mu skandirati necu nikad, jer odavno u Zvezdi nema igraca koji to zasluzuje. Pogotovo Pantelic za kojeg se zna kakav je privatno.

Ni Piksija nisam nikad prozivao jer u FSJ je ionako bio figura i nikad necu da se slozim s tim da je on krivac zbog cega je derbi u Kupu bio kakav je bio. Sad mu dajem podrsku jer je to potrebno i njemu i Zvezdi. A dobro se zna kakav je stav Sever imao prema njemu '89 - "Hvala ti Piksi". I to nikako ne sme da se zaboravi, a narocito sto nije pucao penal u Bariju i nije dao gol u produzetku iako je mogao, bez problema. I drazi mi je svaki njegov potez pa i neispucan penal nego bilo koji Pantelin gol.
_________________
Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...

www.delije-caffe.co.yu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
kengurko
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Aug 2003
Posts: 52
Location: Сиднеј-Кенгурија

PostPosted: 04 Aug 2005 22:08    Post subject: Reply with quote

Godra Red United wrote:
Marko Pantelic?!

JA ga licno ne gotivim kao coveka jer je podrzavao rukovodstvo iako mu to nije posao. Znaci - uvlacenje i slihtanje. Svaka mu cast sto je podrzao navijace, ali sa druge strane, nije mu trebalo da podrzava odlazecu garnituru.

Sto se tice skandiranja, ja mu skandirati necu nikad, jer odavno u Zvezdi nema igraca koji to zasluzuje. Pogotovo Pantelic za kojeg se zna kakav je privatno.

Ni Piksija nisam nikad prozivao jer u FSJ je ionako bio figura i nikad necu da se slozim s tim da je on krivac zbog cega je derbi u Kupu bio kakav je bio. Sad mu dajem podrsku jer je to potrebno i njemu i Zvezdi. A dobro se zna kakav je stav Sever imao prema njemu '89 - "Hvala ti Piksi". I to nikako ne sme da se zaboravi, a narocito sto nije pucao penal u Bariju i nije dao gol u produzetku iako je mogao, bez problema. I drazi mi je svaki njegov potez pa i neispucan penal nego bilo koji Pantelin gol.



ote mi rijec iz usta. odlican post. ovde neki vrlo brzo zaboravljaju na sve sto je piksi uradio za zvezdu (a mozda su bili i u pelenama kad se sve to desavalo?!! ko zna...) i sad se nasli da popuju.

smirite se ljudi, u nasem klubu se konacno nesto pozitivno desava i piksiju se mora dati bezrezervna podrska, ako treba i ime da mu se skandira jer covjek je imao muda da uzme vruc krompir u ruke i ja mu za to skidam kapu.
_________________
И три нулааа!! Kако игра нови првак светааа!!
Back to top
View user's profile Send private message
dragance
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 575
Location: доле испод

PostPosted: 05 Aug 2005 01:46    Post subject: Reply with quote

Hocu da se nadam da igrac kome se skandira (bar jednom) ne postane dozivotni ljubimac Severa.

Najbolji primer je Dule Savic, prvi covek kome se ikada skandiralo na nekom stadionu u bivsoj ju. Jeste mi nekad, kao klincu, bio idol, ali ovo sto je danas postao bolje da ne govorim.

Necemo ulaziti opet u pricu oko Pante, vi najbolje znate sta je vama i navijackom pokretu uradio i da li je zasluzio. Ukoliko odlazi iz kluba, lepo je nekoga ispratiti na fin nacin i zahvaliti mu se na dobrom ( a lose precutati ). Ali ako je nesto drugo u pitanju, to vec ne bi bilo u redu. Necemo ulaziti u detalje iz privatnog zivota, nije to lepo raditi ljudima iza ledja. Da ne pominjemo ni Dekija (koji je ipak uradio podosta za klub, a ne samo doneo one trenerke/majice).

Ipak mi je neverovatno da ovi danasnji klinci poprimaju status idola u klubu, i da se poredjuju sa stvarnim legendama ovog kluba. Prihvatam da sam malo omatoreo, pa je moguce da je ovo i sukob generacija - ali, po onom sto smo videli kod ovih danas, i onih nekad - prednost je na mojoj strani.

Ipak bi se "ovi" danas svi do jednog prodali ovog momenta da im neko ponudi makar i osrednji ugovor u nekoj prosecnoj zapadnoj ligi. Dovoljno je pogledati sajtove ovih danasnjih zvezda i videti sta im je san: uglavnom je to "igrati za Milan/Real/Man U.".
_________________
пензос са калиша
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 05 Aug 2005 06:31    Post subject: Reply with quote

E kome se sve skandiralo...setite se:
Steva Glogovac Steva Glogovac sve nabije na kurac Steva Glogovac
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13171

PostPosted: 05 Aug 2005 08:24    Post subject: Reply with quote

Godra Red United wrote:
Sto se tice skandiranja, ja mu skandirati necu nikad, jer odavno u Zvezdi nema igraca koji to zasluzuje. Pogotovo Pantelic za kojeg se zna kakav je privatno.

Ni Piksija nisam nikad prozivao jer u FSJ je ionako bio figura i nikad necu da se slozim s tim da je on krivac zbog cega je derbi u Kupu bio kakav je bio. Sad mu dajem podrsku jer je to potrebno i njemu i Zvezdi. A dobro se zna kakav je stav Sever imao prema njemu '89 - "Hvala ti Piksi". I to nikako ne sme da se zaboravi, a narocito sto nije pucao penal u Bariju i nije dao gol u produzetku iako je mogao, bez problema. I drazi mi je svaki njegov potez pa i neispucan penal nego bilo koji Pantelin gol.

E bas nam ti objasni kakav je to Pantelic privatno.I jos nam objasni kakvi su svi ostali bili privatno...oni sto smo im skandirali a nisu ni prosli pored onog sto je to zasluzio.Bas ti nama malo ispricaj istorijat Marka Pantelica...evo za nas neupucene,kada se to zna.
A sto se tice piksija...mozes ti njega da podrzavas koliko hoes....SEVER GA NECE PODRZATI...nece mu ni odmoci. Pricate doslo bolje vreme za klub...a ja vam kazem prvo skoci pa onda reci hop.
Kako ti to znas da je piksi figura u FSJ...da nemas to negde napismeno?Da nije mozda neko drugi isao na razgovore sa policijom za taj derbi umesto njega i Vuksanovica?Ajde kad si toliko pametan napisi sta zanas...pusti te price sto se njemu skandiralo HVALA TI PIKSI...skandirali smo mi i Slobi tih godina.Kad nas toliko voli i kada mu je taj klub pri srcu sto nije dosao u klub nego u taj smrdljivi savez kad je prestao da igra,sto nas nije nazvao telefonom na sastanak,da se dogovorimo oko derbija...ko je bre on da meni uskracuje ono sto mi pripada?Vazno je da je izasao sa tog sastanka nadrkan i lupio sakom o sto i rekao kako ce biti...e pa gospodine predsednice tu ste se malo zajebali.
Jos vece razocarenje je to sto se on smatra za Zvezdinu Zvezdu a na nas je krenuo...bez emocija,bez trunke grize savesti...bolelo ga je kurac.
To mu nikada necemo zaboraviti,jer nema nista gore nego kada se "tvoj" okrene protiv tebe.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zvezda
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2004
Posts: 601
Location: ...тамо где је Звезда

PostPosted: 05 Aug 2005 08:29    Post subject: Reply with quote

dragance wrote:
Hocu da se nadam da igrac kome se skandira (bar jednom) ne postane dozivotni ljubimac Severa.

Najbolji primer je Dule Savic, prvi covek kome se ikada skandiralo na nekom stadionu u bivsoj ju. Jeste mi nekad, kao klincu, bio idol, ali ovo sto je danas postao bolje da ne govorim.

Necemo ulaziti opet u pricu oko Pante, vi najbolje znate sta je vama i navijackom pokretu uradio i da li je zasluzio. Ukoliko odlazi iz kluba, lepo je nekoga ispratiti na fin nacin i zahvaliti mu se na dobrom ( a lose precutati ). Ali ako je nesto drugo u pitanju, to vec ne bi bilo u redu. Necemo ulaziti u detalje iz privatnog zivota, nije to lepo raditi ljudima iza ledja. Da ne pominjemo ni Dekija (koji je ipak uradio podosta za klub, a ne samo doneo one trenerke/majice).

Ipak mi je neverovatno da ovi danasnji klinci poprimaju status idola u klubu, i da se poredjuju sa stvarnim legendama ovog kluba. Prihvatam da sam malo omatoreo, pa je moguce da je ovo i sukob generacija - ali, po onom sto smo videli kod ovih danas, i onih nekad - prednost je na mojoj strani.

Ipak bi se "ovi" danas svi do jednog prodali ovog momenta da im neko ponudi makar i osrednji ugovor u nekoj prosecnoj zapadnoj ligi. Dovoljno je pogledati sajtove ovih danasnjih zvezda i videti sta im je san: uglavnom je to "igrati za Milan/Real/Man U.".


Pa koliko se secam nekada je postojala starosna granica za odlazak u inostranstvo pa igraci koji imaju 19 godina nisu mogli da govore da bi im velika cast bila da igraju u Juventusu jer su imali jos par dina da rmbace po nasim terenima,a cac su i tu imali problema da udju u startnih jedanaest u nasim klubovima.Ne kao sad u domacoc ligi gde su vodje i lideri klinci od 19-20 godina koji cepaju koju dinu ovde pa ih onda kupi neki istocnjacki mafijas.
Sto se tice onog vredjanja Piksija na derbiju smatram da je to velika greska,smatram da sever vrlo brzo zaboravlja dobre stvari koje neko uradi za nas,a lose pamtimo (sto ne kazem da je toliko lose).
Marko je zasluzio da mu sever skandira zato sto je on kao pojedinac uradio dosta za nas,podrska celom timu nije isto sto i podrska pojedincu koju je marko zasluzio.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Владимир
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Jun 2005
Posts: 167

PostPosted: 05 Aug 2005 10:47    Post subject: Reply with quote

Јбт топик је припремна текма а не Марко Пантелић...претерали сте...
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 05 Aug 2005 10:51    Post subject: Reply with quote

Čini mi se da prvo kolo neće moći jer nije prijavljen a posle valjda može naknadno da se doda na spisak umesto nekoga sa licencom za tu sezonu.
A posle je drugo kolo i igra po grupama i opet prijavljivanje...

Možda grešim...nisam siguran
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13171

PostPosted: 05 Aug 2005 10:57    Post subject: Reply with quote

Ovde nije rec o Pantelicu nego o nasem nacinu razmisljanja.
Inace svakome ce se brisati komentari tipa..jer moze ovaj da igra prvo kolo...itd. Ovde je rec o necemu sto ipak ima veze sa tom pripremnom utakmicom,jer je tada skandirano Marku.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
shubara
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 May 2005
Posts: 50

PostPosted: 07 Aug 2005 08:34    Post subject: Reply with quote

marko je uradio za organizovanu navijacku grupu Delije Sever vise nego ijedan igrac koji je igrao dosada u Zvezdi. posle poslednjeg derbija kada je MUP FSSCG i jos gomila korumpiranih likova pokusala da nas unisti Marko je jedini stao na nasu stranu. samim tim svako ko se oseca Delijom trebalo bi da mu skandira ime!
_________________
ko nam da go, da mu umre majka!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop